کتاب سفری طولانی از روز به شب

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -برترین رمان های گاردین

نمایش‌نامه‌ی سفری طولانی از روز به شب چیزی نیست جز بازتاب رنج‌های شخصی یوجین اونیل، لحظاتی که با قلم توانای او جاودانه گشته و بهای سنگینی که او بابت این زندگی پر ملال پرداخته و چنین است که برخی این اثر را وصیت‌نامه‌ی شخصی او می‌پندارند، چرا که هریک از شخصیت‌های این نمایش‌نامه که به تعبیر برخی حیات خود را از ذهن توانمند این هنرمند رنج دیده گرفته‌اند، در واقع چیزی جدای از زندگی واقعی او نیستند و چه جسارتی می‌طلبد خلق دوباره‌ی هرآن‌که رنجاند و رنجید، حتی در عالم خیال و چه حسرتی می‌افزاید تکرار لحظاتی که دیگر قابل تکرار نیست


خرید کتاب سفری طولانی از روز به شب
جستجوی کتاب سفری طولانی از روز به شب در گودریدز

معرفی کتاب سفری طولانی از روز به شب از نگاه کاربران
در شب، شاید دو نفر را بخورم، ویسکی زیر یک لامپ ضد عفونی را در خانه مادربزرگم می گذرانم. کاملا راه ایده آل برای تبدیل این صفحات ... یا شما می توانید این را تماشا کنید و این نمایش را به زندگی تبدیل کنید. همیشه یک ایده پلوتونیایی برای انجام یک بازی وجود دارد، حداقل برای من، و من در مورد آن فکر می کنم زمانی که من خواندن. راه صحنه های خاصی را می توان تعیین کرد، به این ترتیب می توان گفت که یک کلمه یا عبارت با نوع خاصی از معانی حلق آویز شده است، بازیگران به یکدیگر نگاه می کنند .... همه اینها. این نسخه برخی از بازیگران را به نمایش گذاشت و واقعا کلمات را زنده می کرد: http: //www.youtube.com/watch؟ v = 6jRYeW ... جک لمون، کوین اسپتیسی، پیتر گالاگر- چگونه می توانم اشتباه کنم؟

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** آیا من این است، یا این کاملا شبیه به مرگ یک فروشنده است، اگر مرگ دوباره مورد لیندان لومن مشکل مورفین داشته باشد؟ (که نمی گوید من آن را بدون نفس در یک نشست به عنوان خوانده شده، زیرا من بود بنابراین آن را گرفتار شده یا جیمی با اشاره به Swinburne تقریبا من را به اشک نمی راند.)

مشاهده لینک اصلی
خانوادۀ دراماتیک، دوجانبه ای ایرلندی به همه چیز واکنش نشان می دهد. بیشتر در 11.

مشاهده لینک اصلی
من نمیدانم چطور این کار را بکنم، واقعا. چهار یا پنج ستاره برای داستان دادن، عمق شخصیت و صداقت خام. این شخصیت ها واقعی و عمیق، زخمی و مخلوط شده اند. آنها از طریق زندگی از بین رفته اند و در یک کج دروغ و گناه و خودخواهی پرتاب شده اند. آنها غمگین و خالی بودند، و امید اندکی داشتند و پایه ای برای امیدی که به تعطیلات نرسیده بود. اما به طریقی که داستان های آنها در گفت و گو با آنها روبرو می شوند. تمام بازی ها در یک دوره 18 ساعته اتفاق می افتد، با این حال ما در مورد کل زندگی و مبارزات و داستان ها و رویاها می دانیم. بدون آنها احساس ناخوشایند یا غیر طبیعی. با این حال. سه ستاره یا کمتر برای زبان و فقدان امید به داستان (اما من واقعا نمیتوانم از آن شکایت کنم چون تراژدی کلاسیک). چهار نفر از پنج شخصیت به طور منظم نوشیدنی های زیادی دارند، و این واقعا یک معامله بزرگ نیست، به غیر از سالم بودنش. یکی از عادت های مکرر غواصی (هرچند ما هیچ جزئیات گرافیکی را نمی بینیم یا آن را مشاهده نمی کنیم، تنها در مکالمات ذکر شده است) و آن را به خاطر گناه محکوم نمی کنیم، فقط به عنوان یک زندگی کم زندگی برای انجام دادن. (که این است که آن را فقط به اندازه کافی برای ترک آن وجود دارد.) ام. من نمی دانم. من باید از آن به عنوان نمایش Im طراحی شده برای دو پروژه مختلف استفاده کنم، به طوری که جالب می شود. (هرچند گناه من این است که من از نظر فنی آن را انتخاب کردم اما در فهرستی که انتخاب کردیم خیلی بهتر از آن چیزی که خیلی بهتر از آن چیزی را انتخاب کردیم، وجود نداشت.) سه ستاره منصفانه است. اگر دوست دارید خواندن نمایشنامه ها (سرگرم کننده آن، شما باید آن را امتحان کنید، من دیگران را برای این یکی برای یک مبتدی توصیه می کنم)، خواندن آن جذاب، اگر شما زبان را نادیده بگیرید. (که نیمی از آن بد است به عنوان بسیاری از نمایشنامه های مدرن تر، در واقع خواهد بود.) به هر حال، این به اندازه کافی رامبلد. پایان.

مشاهده لینک اصلی
بله، این کتاب قطعا برای من نیست. هیچ چیز در مورد آن علاقه من را نگرفت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفری طولانی از روز به شب


 کتاب بری لیندون
 کتاب در میان زنان
 کتاب نفس عمیق
 کتاب افسانه های تبای
 کتاب هملت
 کتاب پیگمالیون