کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-برترین رمان های گاردین

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
این بازی تقریبا دو خواندن اولیه دارد. اول برای طرح و تعارض، دوم برای برداشتن تمام موضوعات اصلی کلاسیک درام، اما بیشتر از همه بررسی جدیدی از مجتمع ادیپ در یک خانه تحت سلطه مرد و تمام خشونت و قدرت بازی ذاتی آن است. فوق العاده است، اما من نمی توانم کمک کنم، اما آرزو می کنم این یک بازی آمریکایی با پانچ بیشتر از یک بازیگر بریتانیا را نشان می دهد. شخصیت های بریتانیایی، حتی آنهایی که نجیب زاده هستند، بسیار دچار افسردگی شده اند، تا قسمت هایی از بدن شما را بازی کنند. منظورم این است که در آمریکا کت و شلوار سیگار می پوشد و در حال تلاش برای تسلط بر صحنه چای مناسب است. یک بازی مثل این نباید شامل افرادی باشد که چای دارند. من فکر می کنم اشتباه است، و این احتمالا نقطه است. من دوست دارم ببینم تنسی ویلیامز یا یوجین اونیل این بازی را بنویسند. من تعجب می کنم که چگونه شخصیت ها تهاجمی تر خواهند بود و در سکوت خود بیشتر می شوند. با این حال، این یکی کلاسیک است که دوست دارم یک روز در صحنه ببینم.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم که امتیاز باید باشد، @ من آن را از @ لذت بردم، هر چند من سرش را تکان دادم و شوک می زدم که چگونه هیچ کس به هیچ کس دیگری توجه نمی کند. آنها مونولوگهای یکدیگر را داشتند. این اولین بار است که توسط پینتر نوشته شده است. من هنوز در حال خندیدن به آن یکی هستم **** این یکی از آن کتابهایی است که در سرم می ماند هرچه بیشتر به آن فکر می کنم بیشتر از آن قدردانی می کنم. تعامل میان شخصیت ها، مبارزه مداوم به بهترین وجه دیگر، من را به عقب برمی گرداند. نه اینکه من بیشتر عمق و یا تفاوت های ظاهری را پیدا کنم، آن این است که من بیشتر از مبارزه و مبارزه درک می کنم. و روت، که یک مکان جدید برای خودش در جهان پیدا می کند، دور از تدی، و چیزی که باید وجود داشته باشد خسته کننده است. Ive یک ستاره به رتبه اصلی من اضافه کرد.

مشاهده لینک اصلی
بازی مزاحم در مورد سرنوشت، خانواده و پدرسالاری. دنیای تاریک ناخودآگاه آگاهانه و ناخودآگاه ناخودآگاه، جلب زنان به جای مدونا یا فاحشه، در حالی که قدرت، انتظارات و ارزش های خانوادگی هنجارها و اخلاقیات را بر سر آنها می چرخاند. داشتن یک انتخاب آزادی زمانی نیست که انتخاب محدود است. بازی من نمی خواهم ببینم اجرا می شود اما دوست دارم ببینم شاید بهتر درک کنم.

مشاهده لینک اصلی
من بیشتر از آن لذت می برم، تا صادق باشم همانطور که همیشه، هنگامی که شما آن را مطالعه و شروع به دیدن آنچه که همه چیز واقعا در مورد و بازی قدرت است که وجود دارد، شما ذهن خود را تغییر دهید. به هر حال، وقتی که من آن را خواند، بدون داشتن هیچ ایده ای از هر چیزی، من را تحمل نمی کند. چیزی چیزی نیست، این نیست؟ با توجه به اینکه من با یک خواننده محاصره شده از میزبان گیر کرده ام و فقط می توانم کتاب های دانشگاه را بخوانم و چون انتخاب دیگری ندارم.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور شدم این را برای دوره انگلیسی در کالج بخوانم و کاملا فراموشش کنم. آن را دوباره خواندید، این روزا کاملا برانگیخته می شود، مخصوصا در این روز، وقتی روشن شد که چطور این فرهنگ تجسس را تحسین می کرد حتی متوجه شدم که در سال 1965 خیلی زود پایه گذاری شد. توصیه نمی شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب بری لیندون
 کتاب در میان زنان
 کتاب نفس عمیق
 کتاب افسانه های تبای
 کتاب هملت
 کتاب پیگمالیون