کتاب یک سرباز خوب

اثر فورد مادوکس فورد از انتشارات نشر نون - مترجم: زهرا نصراللهی-برترین رمان های گاردین

کاپیتان ادوارد اسبورنهام، خوش تیپ، ثروتمند و جانباز سرویس در هند، به نظر می رسد که "سرباز خوب" و تجسم فضیلت های عالی انگلیسی است. اما برای خالق خود، فورد مدکس فورد، او همچنین نشان دهنده فساد در هسته جامعه است. زیر پوست جذاب و جادویی Ashburnham روح خوبی را در زمینه های فریب، ریاکاری و خیانت می بیند. در طول نه سال از دوستی او با آمریکایی به همان اندازه ممتاز، جان دوول، اسبورنهام با خانم داول فلورانس رابطه داشته است. بر خلاف داول، همسر خود اسببورام، لئونورا، به خوبی از آن آگاه است. هنگامی که سرباز خوب برای اولین بار در سال 1915 منتشر شد، تصویر پر از عصبانیت یک جامعه آمور که به لذت خویش اختصاص داده شده بود و برتری خود را متقاعد کرد بسیاری از خوانندگان را خشمگین کرد. جادوگرانه استاد، سرباز خوب، توسط ناخودآگاه داول، که از طریق آنها فورد یک سطح افراطی تلخ را ارائه می دهد، رواج یافته است.


خرید کتاب یک سرباز خوب
جستجوی کتاب یک سرباز خوب در گودریدز

معرفی کتاب یک سرباز خوب از نگاه کاربران
قبل از خواندن این کتاب نباید زیرنویس را ببینم، زیرا فکر کردم این موضوع در مورد جنگ یا چیزی است. در واقع، آن را در مورد امور عاشقانه، و صادقانه یکی از جالب ترین نوشته شده در مورد امور عاشقانه من تا به حال خوانده است. خیلی شبیه به کسی که می شناسید، به شما در مورد زندگی عاشقانه دوستانتان می گوید - توجه زیادی به معرفی شخصیت هایی که فکر می کنید مهم هستند، اما نوعی غفلت از اشاره به دیگر افرادی که آنها را معرفی کرده اند یا در گذراندن آنها ذکر شده است. من به یاد داشته باشید فکر می کنم کار سختی بود برای کشف آنچه که در حال انجام است، و خواندن چند صفحات بیش از حد به عنوان من دور از کتاب برای چند روز در یک زمان. اما نه تنها این کتاب به این صورت روایت می شود، بلکه توسط شخص غیرمسلح در گروه دوستان نیز نقل شده است. شما می دانید ... کسی که همیشه آخرین چیزی است که همه چیز را می داند. همه از کسی مانند این می دانند، یا شاید همه فکر می کنند که این شخص است (حداقل من). من باید فورد را برای ساختن این کار به فدرال بدهم، و من نیز واقعا این کتاب را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
چهار و نیم ستاره. دو زوج، جان و فلورانس داول (آمریکایی) و ادوارد و لئونورا اسبورنام (انگلیسی)، در سال 1904 در یک شهر آبگرم آلمان با دوستان خود آشنا می شوند. در رونویسی از وقایع، توسط یک راوی بی اعتمادی یاد می گیریم داستان یک وب پیچیده فریب، ناامیدی، حسادت، ترس و سوء ظن. ترس از رسوایی عمومی، که به موجب کنوانسیون و باورهای مذهبی محدود می شود، همه را به رفتار اضافه می کند. رخداد فاجعه آمیز رخ می دهد. کنترل، افتخار، سکوت و تحمل در ازدواج نیز موضوع هستند. این یک رمان با شکوه است که با یک ساختار بسیار هوشمندانه به عنوان راوی به عقب و جلو حرکت می کند و اغلب باعث تضاد می شود. من احساس می کنم نمی توانم در این بررسی بیش از حد آشکار کنم زیرا این طرح را خراب می کند، اما آن را به عنوان خوانده شده شگفت انگیز، متفکر بود.

مشاهده لینک اصلی
به عقب و جلو بروید، راوی نایو، دنیایی از افراد خودخواه و فریبنده را توصیف می کند. و همانطور که می گوید، کسانی که فریبکار و عادی هستند، جامعه ای است که بر پایه آن ساخته شده است. فورد همانند S.Maugham، با سبک خارق العاده نوشتاری فرانسوی متحد شده است. خواندن عالی.

مشاهده لینک اصلی
یک همکار معاصر و بعضا همکارش با جوزف کنراد، فورد مدوکس فورد، یک رماننویس در کلاسهای ادبیات انگلیسی بود، در حالی که من یک دانشجوی کالج بودم. با توجه به حمایت از چند تن از نویسندگان و شاعران معروف در پوشش نسخه کاغذی سرباز خوب، تصمیمی گرفتم و تصمیم گرفتم که اگر این رمان نویس به خوبی تبلیغ شود، به آن می اندیشم. من طرفدار ژوزف کنراد هستم و فکر می کنم شاید یکی از دوستان نابغه ی او شناخته شده تر از او باشد. در بعضی از نقاط ده صفحه متوجه شدم که این موضوع نباید صفحه ای باشد، اما امیدوار بودم که بسیار شبیه به خواندن اولیه من از کنراد لرد جیم، من ممکن است در پایان رمان حس احساسات خواندن چیزی مهم را بخوانم. من به طور قطعی در جعل من شروع کردم به احساس همانطور که من خواندن یک رمان هنری جیمز ... | کمی در مورد آرام و بیش از حد در مورد رفتار. در نتیجه خواندن من، احساس ناخوشایندی نداشتم، به رغم انتقادهای منتقدان بر روی کتاب، از طریق یک شاهکار، احساس نمی کردم.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق پیچیدگی این رمان شدم - پیچیدگی روابط بین شخصیت های اصلی و درونی و پریشانی پنهانی پشت نماینده محترم از Edwardians طبقه ثروتمند و طبقه حاکم. روایت به طرز وحشتناکی با عناصر مهم طرح در معرض خطر قرار می گیرد، زمانی که شما حداقل آنها را انتظار دارید. در واقع، داستان عاشقانه تراژدی بسیار جالب است. نوشتن از بالاترین کیفیت است - یکی از آن کتاب هایی که می دانید خواندن و خواندن آن برای بقیه ی طبیعی شماست. عالی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک سرباز خوب


 کتاب دیوید کاپرفیلد
 کتاب تبصره 22
 کتاب میدل مارچ
 کتاب 1984
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب حباب شیشه