کتاب ینگه دنیا 2 (1919)

اثر جان دوس پاسوس از انتشارات هاشمی - مترجم: سعید باستانی-برترین رمان های گاردین

ناخوشایند جنگ، آقای ویلسون جنگ، موضوع Dos Passos است، و از آنجایی که این جنگ مهمترین رویداد سیاسی قرن است، او به موضوع خود با درخششی که خشم پشت آن را پنهان نمی کند، افزایش می یابد. بنابراین آلفرد کاظین نئون نوزده، رمان مرکزی سه گانه ایالت متحده را توصیف می کند. Dos Passos با دستگاه های چشم دوربین، بیوگرافی ها و خبرنگاران و داستان هایی از شخصیت های رمان ها، یک تصویر بی نظیر از یک آمريکا و جنگ ویرانگر اروپا را ایجاد می کند. گسترش مخرب خشونت به معنای سود برای بعضی از ماجراهای جنسی برای دیگران است و برای دیگران زمان آزمایش است، با انتخاب بین فروش ایده آل گرایی جوان و سفر به زندان. 1919 باز می شود برای پیدا کردن آمریکا و جهان در جنگ، و شخصیت های Dos پاسسوس، که بسیاری از آنها ما در جلسه اول ملاقات کرد، به مارپیچ پرتاب می شود. ما از دختر یک وزیر شیکاگو، یک دختر بزرگ تگزاس، یک شاعر جوان، یک یهودی رادیکال، و از وودرو ویلسون، تئودور روزولت و سرباز نامعلوم نگاه می کنیم.  همانطور که ژان پل سارتر نوشته است، من دوس پاسس را بزرگترین نویسنده زمان ما می دانیم.


خرید کتاب ینگه دنیا 2 (1919)
جستجوی کتاب ینگه دنیا 2 (1919) در گودریدز

معرفی کتاب ینگه دنیا 2 (1919) از نگاه کاربران
اکثر این اقدامات در اروپا، در میان کارگران صلیب سرخ و اختلافات رمان های جوانان و زنان، اتفاق می افتد، به طوری که به نظر می رسد کمی از محدوده وسیع تر طالع بینی ایالات متحده بیرون می آید. اما نقاشی های تاریخی در حال حرکت هستند. و اخبار رول شروع به یادگرفتن واقعیت تحریف شده، ناپیوسته امروز. خواندن لذت بخش آن، اما من فکر می کنم WWI در حال حاضر به اندازه کافی پوشش از طریق کار رمان نویس های دیگر. شاید این دوز Passos کمی عقب افتاده و دلتنگ است. از لحاظ ضبط صحنه جهان، و چشم انداز صلح و برابری صنعتی بیشتر برآورده نشده است - این به یاد ماندنی است. اما بسیاری از کاراکترهای این کتاب از روی صفحه نمایش خاموش می شوند و یا از صفحه نمایش محو می شوند تا راه را برای بازیگران اصلی بهترین کتاب سه گانه: The Big Money.

مشاهده لینک اصلی
از زمانی که یک شخصیت ادبی خشن و بی رحمانه داشتم بسیار طولانی بود (از آنجا که Freshman انگلیسی من را به Holden Culfield و Phineas از یک صلح جداگانه معرفی کرد)، اما من اعتراف به جادوهای مکرر جادویی پیش بینی برای نقل و انتقالات توسط شخصیت ریچارد (دیک) Ellsworth Savage نقل قول، اگر چه من واقعا نمی توانستم به شما بگویم چرا. در یادداشتی جدی تر، من نمی توانم باور کنم که من این کتاب ها را چندین بار خوانده ام و یا Dos Passos یک میلیون بار شناخته شده تر از او نیست. این سهگانگی شایسته ایستادگی در کنار استینبک، فاکنر و همینگویی است و من امیدوارم که انتشار آن در روزنامه های چاپی شخصی یک پیشگویی از این باشد. به پول بزرگ!

مشاهده لینک اصلی
به شدت ترجیح داده شده 42 موازی. تکنیک داستان نویسی از بین می رود و شخصیت ها، با تعداد عظیمی که دارند، کمتر به یاد ماندنی می رسند. قسمت هایی وجود دارد که وقتی عمیقا در مورد هر فردی در روایت به شدت مراقب باشم، اما متوجه شدم که کل مفهوم داستان های بشری ناقص باعث می شود شخصیت هر شخص واقعا دوست نداشته باشد. شما فقط نقاط ضعف و ضعف خود را می بینید. تنها چیزی که این کتاب به شما می گوید واقعا احترام است مبارزه طبقه کارگر است. البته، درست است که آن را به خوبی، اما من یک احساس عاقلانه، یک نوع احساس کمال غیر قابل دسترس از طریق در آغوش این ایدئولوژی اما هرگز طرفداران و طرفداران آن. در پایان، احساس خستگی می کرد.

مشاهده لینک اصلی
رمان دوم در USA Trilogy نمودار ورودی آمریکا به جنگ جهانی اول را با استفاده از روشهای مشابه روایت به عنوان 42 Parallel. این بار هر چند شکوفه کمی از گل رز است و رمان به نظر می رسد در وسط کشیدن. شخصیت ها در این زمان مجبور نیستند؛ شخصیت های کمتری از رمان اول در حال حاضر توجه ویژه ای به خود جلب می کنند و جالب است بدانیم که چگونه داستان های متفاوتی را می بینیم که مردم ما در آنجا ملاقات می کنند، به راحتی از بین می روند و به عنوان جنگی به آنها آسیب می رسانند. جنگ تا به حال از پیش تعیین شده است و نویسنده موضوع خود را از سرمایه داری و نیاز اقتصادی در برابر حقوق طبقه کارگر در هر داستان. پایان رمانی، آغاز انتقال پس از جنگ را برای افرادی که بقای خود را می بینند، می بیند اما امید کمی برای فردا را فراهم می کند.

مشاهده لینک اصلی
دومین دوره سه گانه U.S.A. و همچنین ناامید کننده ترین. من نمی دانم. من 42 ساله را خیلی دوست داشتم اما زمانی که شروع به خواندن این همه کردم، می خواستم آن را به دست آورم. من مطمئن نیستم چرا، اما من می گویم که دلیل اصلی تکرار است. پس از خواندن یک لحظه، من نیز شروع به از دست دادن آهنگ با تعداد زیادی از شخصیت ها و انجام آنچه که، 1919 غیر فعال به خواننده به عنوان دو جلد دیگر انجام نمی شود. نقطه ی رمان این است که جنگی خشن است اما هیچ کس نگران آن نیست. هر کس در طول این جنگ از زمان زندگی خود (به طرز عجیب و غریب) زمان میبرد و به نظر میرسد حتی بیشتر از دست رفته و گیج و متزلزل شده است (با الکل) زمانی که همه چیز به پایان رسیده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ینگه دنیا 2 (1919)


 کتاب خیابان نیوگراب
 کتاب رنگین کمان
 کتاب حباب شیشه
 کتاب اما
 کتاب ۳۹ پله
 کتاب هاکلبری فین