کتاب پیگمالیون

اثر جورج برنارد شاو از انتشارات قطره - مترجم: آرزو شجاعی-برترین رمان های گاردین

Pygmalion بازی توسط جورج برنارد شاو، به نام یک شخصیت اساطیر یونانی است. این اولین بار در سال 1912 در نمایشگاه به عموم معرفی شد. هنری هیگینز، استاد فونتیک، شرط می بندد که او می تواند یک گل دختر کاکنی، الیزا دانیتل، برای گذراندن یک مهمانی در یک مهمانی باغ سفیر، به او آموزش دهد تا روکش کند از خویشاوندی، مهمترین عنصر که، او معتقد است، سخن بی عیب و نقص است. این بازی یک لامپ تیز سیستم کلاسیک بریتانیا در روز است و تفسیری درباره استقلال زنان است. در اساطیر یونان باستان، Pygmalion در یکی از مجسمه هایش عاشق شد و سپس به زندگی ادامه داد. به جای تعجب فوق العاده هنری هیگز، او با او عاشق می شود.


خرید کتاب پیگمالیون
جستجوی کتاب پیگمالیون در گودریدز

معرفی کتاب پیگمالیون از نگاه کاربران
خواندن بازی با صدای بلند باعث شد که من خیلی بخندم این خیلی جالب است! این یک قطعه خوب برای کسی است که قصد دارد زندگی خود را به طور اساسی تغییر دهد.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا نمی دانم چرا Pygmalion هنوز عاشقانه نامیده می شود. منظورم این است که خود شاو خیلی از این واقعیت ناامید شد که نمایشنامه سوسیالیستش به عنوان عاشقانه به موفقیت رسید. شاو می خواست بازی خود را از کنوانسیون های سنتی یک داستان عاشقانه آزاد کند، به همین دلیل است که داستان عاشقانه با انتهای دیگر، علامت گذاری به رهایی و استقلال الیزا، تغییر یافت. اگر این یک داستان عاشقانه بود، دو شخصیت اصلی در پایان ازدواج کرده بودند. اما شاو به این معنی است که آقای هاگینگز هرگز الیزا را به عنوان یک برابر نمی پذیرد، هرچند او در پایان بازی اقتصادی و احساسی مستقل از او خواهد بود. او می خواست به ایده تعویض زنان با ایجاد یک بازی اجتماعی کمک کند که ممکن است به افراد سالخورده کمک کند تا ارزش ها و رفتارهای خود را نسبت به آنچه که او فکر می کرد، بیشترین سوء استفاده شده بر روی زمین، زنان را درک کند. بنابراین ممکن است زمان آن برای Goodreads باشد که عنوان \"عاشقانه @\" را عوض کنی، چرا که نه قصد Shaw ها را بازتاب نمی کند و نه طبیعت واقعی.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خوب است

مشاهده لینک اصلی
â € œYou مطمئنا یک جفت نوزاد زیبا، بازی با عروسک زندگی خود را. من دیده ام â € œ My Fair Ladyâ € بار بیشتر از من می توانم شمارش. من هیچوقت از این خسته نمی شوم. این که آیا این برنامه های مدرسه و جامعه، آدری هپبورن یا جولیا رابرتز، فقط یک نمایش فوق العاده است. اما تا به حال، من هرگز آن را خوانده ام. و البته، این همه آنها را می کشد. Pygmalion تنها کتاب دوم من است، اما من می توانم با اطمینان بگویم من فقط دوست دارم خواندن جورج برنارد شاو. این یک بازی فریبنده در مورد روابط و سلسله مراتب اجتماعی است، با شخصیت های گلی پر از شخصیت، و سریع آتش، گفت و گو شوخ. و پس از آن، همانطور که او فقط به خودتان کمک نمی کند، شاو آن را با یک مقاله در پایان می کشد؛ یک رساله شگفت انگیز در ازدواج و وضعیت امور انسانی است. این کوتاه، اما به شدت بسته بندی شده است. به شدت توصیه می شود. \"من چیزی را از مفاهیم تفسیر خودم آموختم: اعتراف می کنم که شرمنده و سپاسگزارم. و من به صدای و ظاهر خود عادت کرده ام. من آنها را دوست دارم، نه

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این بازی اولین بار است که Ive خوانده شده در یک زمان بسیار طولانی است. اگرچه من با Lady Fair Lady آشنا هستم و تعدادی از بازی ها را دیده ام، هرگز Pygmalion را خوانده ام. من خیلی از بازی لذت بردم، حتی اگر داستان خیلی جنجالی تر از پیش بینی من بود. فرضیه آن این است که دو مرد شرط می بندند که آیا می توانند یک جوجه غول پیکر به نام الیزا دانیتل را بگیرند و او را تغییر دهند تا جایی که جامعه آن را به عنوان حق امتیاز معرفی می کند. پس از پیروزی، دختر با تمام جذابیت های جدیدش به خیابان می ریزد، اما نمی داند چگونه می تواند خودش را به عنوان الیزا جدید بفروشد تا زمانی که برای پیدا کردن یک مرد ازدواج کند و سپس از او حمایت کند، و همچنین خانواده اش شوش در طول زندگی خود فمینیست بوده است و این کتاب شیوه وی برای نشان دادن اینکه زنان چگونه زنان را بدرفتاری می کنند، اما زنان به اندازه کافی قوی هستند تا بتوانند از آن غافل شوند و از خود مراقبت کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیگمالیون


 کتاب Little Women
 کتاب Emma
 کتاب Lord of the Flies
 کتاب Brave New World
 کتاب The Picture of Dorian Gray
 کتاب Wuthering Heights