کتاب پیرامون اسارت بشری

اثر ویلیام سامرست موآم از انتشارات سمیر - مترجم: مهدی افشار-برترین رمان های گاردین

یکی از رمانهای بنیادین قرن بیستم، شاهکار W. Somerset Maugham از انسانی انسانی، یک تصویر مبهم از عشق نابهنگام را نشان می دهد. فیلیپ کری، یتیم حساس متولد شده با یک کلفت کوه، خود را در نیاز ناامید کننده از شور و الهام می یابد. او مطالعات خود را رها می کند، برای اولین بار به هايدلبرگ، و سپس به پاریس، جایی که او پرچم های جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک هنرمند بزرگ است. با این وجود، ایده آلیسم جوان جوان فیلیپ، با روحیه و وفاداری و عدم تاثیر بر جهان، رو به رو می شود. پس از بازگشت به لندن برای مطالعه پزشکی، او به شدت با میلدر، یک پیشخدمت بدوی، تودوری مشتاق می شود و عاشقانه محکوم می شود که زندگی او را تغییر می دهد. بی تفاوتی که هنوز با احساس عمیق درهم می شکند، از انسانی انسانی کامل ترین بیانیه ای از اهمیت آزادی فیزیکی و روحانی - که تمایل دارد با صدای بلند تر از امروز به دست می آید، باقی مانده است.


خرید کتاب پیرامون اسارت بشری
جستجوی کتاب پیرامون اسارت بشری در گودریدز

معرفی کتاب پیرامون اسارت بشری از نگاه کاربران
این رمان Bildungsroman داستان فیلیپ کری، یک یتیم لاغر با یک پا باشگاه است که توسط عموی و عمه او مطرح شده است، عموی خود را واکار محور در انگلستان، عمه اش یک همسر پارسون دوستانه و متعارف که بر روی پروژه فیلیپ همه آرزوهایش را داشت که اگر فرزند خودش بود، داشته باشد. فیلیپ در دوران کودکی خود به علت ناکارآمدی او از تجربیات ناگوار در طول تحصیلش برخوردار است، و در نهایت به حسابدار متمایل شده است، موقعیتی که در آن شکست می خورد. او برای تحصیل در آلمان یک ساله تحصیل می کند بدون آنکه برای آن نشان دهد. سپس او به عنوان دانشجوی هنر به پاریس می رود، پس از گذشت دو سال از بازگشت او، تصمیم می گیرد که هرگز هنرمند بزرگ نخواهد بود. او پس از چندین سال در آموزش پزشکی شروع به فعالیت می کند، دوره ای که به دلایل فقدان او قطع شده است. او در نهایت به عنوان یک پزشک واجد شرایط است. پس از بازگشت از پاریس او دوستدار یک پیشخدمت جوان است که علاقه ای به او نداشته است، این رابطه به طور متناوب تبدیل به تمرکز زندگی اش برای سال های بسیاری با وجود درمان نادرست او شده است. فیلیپ به جای یک فرد خصوصی، فیلیپ در سالهای متمادی دوستانه دارد؛ در نهایت زمانی که او تمایلی به اعتقاد به ناامنی و فقر نداشته باشد، دلسرد شده است. مرد جوان بسیار باهوش، فیلیپ به طور مداوم زندگی و چشم انداز خود را، رویاهای رویاها و فانتزی های ساختگی آینده چه خواهد کرد. در این رمان تا حدودی خودآموزی، مواخ مصاحبه های طولانی، متفکرانه و اغلب بسیار لری پراگ را شامل نظریه های هنر، بررسی فلسفه های زندگی، دین، آموزش و پرورش و تحقق انسان می کند. در نهایت فیلیپ شادابی را به جایی می رساند که حداقل انتظار داشت که آن را پیدا کند. هر یک از ما خود را به هر رمانی که ممکن است بخواند، به ارمغان می آورد، و در نتیجه، پاسخ ما به یک اثر هنری تحت تأثیر آن است که چگونه با تجربیات خود تجدید می شود. من در این رمان زیاد یافتم که عمیقا با من صحبت کرد یا به خاطر شباهت های تجربه یا شباهت های نگرانی ها در طول سال های زندگی فیلیپ، که در اینجا به تصویر کشیده شده است. من تعجب می کنم چرا من تا به حال هرگز این رمان با آن مواجه شدم؛ من قطعا از زمان های بی شماری شنیدم، اما هرگز آن را خواندم. خواندن آن اکنون یک تجربه غنی و پرطرفدار بود.

مشاهده لینک اصلی
قدرت عاطفی GENIUS !!! خواندن خواننده را به دنبال عمیق در بشریت ما! این یک کلاسی قدیمی تر است - که TIMELESS است! بحث در حال انجام بحث کتاب در GRs اگر علاقه مند است. BRILLIANT DISCUSION BOOK! ما می توانیم موضوعات را از این داستان برای بحث در مورد سالها مطرح کنیم. آنچه قابل توجه است، تنها در یک رمان نوشته شده است (نوشته شده است)

مشاهده لینک اصلی
وقتی که من در حدود دو سوم کتاب بودم، توسط فیلیپس (شخصیت اصلی) احمقانه، مودلین، نوعی علاقه مفرط تقریبا مضرانه برای یک زن نابخردانه به نام میدلد، خشمگین شدم که آماده خواندن خواندن بودم وجود دارد و سپس اما پس از آن فشردم و خوشحالم که من انجام دادم. به طور کلی، برای \"داستان\" (داستان آینده)، \"بانداژای انسانی\" را کمی سخت در تاریکی و تاریک مشاهده می کنم از طرفی زندگی در سرتاسر تقریبا بدون تسکین تا انتهای پایان، هنگامی که یک پوشش نقره در نهایت به نظر می رسد. همچنین، من شخصا احساس می کنم که رمان بیش از حد کشیده شده است و به آرامی خوانده می شود. بنابراین، برای کسانی که علاقه مند به خواندن رمان هستند، من به آنها توصیه می کنم که صبر کنند. اکنون به جنبه مثبت رمان تبدیل می شود. من کاملا دوست دارم که نویسنده به خوانندگانش الهام بخش عمیق در مورد معنی زندگی فکر کند و من شخصا به تفکر فلسفی خود که از طریق درک افکار فیلسوف از طریق زندگی او پیشرفت می کند، تمایل پیدا می کنم. زندگی جوان فیلیپس (از زمانی که او نه تا زمانی که سی ساله می شود) می تواند یک فاجعه بزرگی نامیده شود. به طور کلی، آن را با غم و اندوه غم انگیز (او از سن 9 سالگی یتیم شده) و بدبختی (او با یک کفت فوت متولد شد) پر شده است. در مراحل مختلف، او با مهلک و مخرب مضر (در اجتماعات در مدرسه و در محل کار)، دلهره های خشمگین (بیش از رابطه عشق عاشقانه خود با میلدر و خیانت گریفیتس)، ویرانی (بیش از مرگ دوستان نزدیکش) و بدبختی در یک نقطه، و تنهایی ناامید به علت حساسیت حاد و بی اعتمادی عموم مردم است. اما علیرغم تمام درد و رنج او، فیلیپ به ندرت تلاش می کند تا درستی انجام دهد حتی اگر بدانند که بدتر خواهد شد آن، و در واقع اجازه می دهد که دیگران از سخاوت، مهربانی و مهربانی خود استفاده کنید. او حتی به اندازه کافی فلسفی است که خود را ملالدر و گریفیتس را ببخشد، زیرا آنها نمیتوانند به خودشان کمک کنند. در واقع، تمام نژاد بشر، ابزارهای بی دست و پا شکی نابینا بود. پسرش کرونشو، شاعر او، به او می گوید که او باید معنی وجود خود را بیابد و به او یک قطعه از فرش قدیمی ایرانی را به عنوان یک موجود به ارمغان بیاورد. شاید این جملات مورینیسم را که فلیپ فاش می کند جمع کند: «او به شدت به خودت گفت که باید با آرامش همه چیز، آرامش و هیجان، لذت و درد را بپذیرد، زیرا به غنای طراحی اضافه شده است.» در پایان هر چند فیلیپ نیز متوجه می شود که ساده ترین الگوی نیز عالی ترین است. او این را درک می کند زمانی که تصمیم می گیرد با سالی ازدواج کند، به جای آن که به طرح رویای او در سفر به تمام نقاط جهان در جستجوی زیبایی برسد. خوشبختی ساده ای که انسان در کار، ازدواج، خانواده و کودکان پیدا می کند در نهایت خوشبختی کامل است. این نقاشی نقره ای است! در نهایت من باید بگویم که من \"نقاشی ویلای\" را خیلی دوست داشتم. 3 عدد از 5 ستاره را به این شاهکار تحسین معرفی کنید.

مشاهده لینک اصلی
من این را فقط قبل از رفتن به تلاش اخیرم برای خواندن (حداقل برخی از) رمان های زنان رنگی مطالعه کردم. من تصمیم گرفتم که این کار را با ناامیدی انجام دهم با این واقعیت که اکثرclass @ ill ID خواندن تقریبا غالبا، نامناسب بود، منزوی به نظر می رسید مردان سفید پوست. من فکر می کنم این کتاب، ادبیات مرد نهایی سفید بود. این طولانی است و به سادگی گفت، بدون هیچ یک از اینlook به من من می توانید جملات فانتزی نوشتن! @ مزخرف. به نظر من، موهام بهتر از دیکنز، رفاه مذهبی بهتر از تولستوی است، پاپیونگرای هنری بهتر از همینگوی، دبیرستان پزشکی بهتر از سینکلر لوئیس و سیاست اجتماعی اجتماعی دبیرستانی انگلیسی، بهتر از 100 مرد سفید پوست با نام معروف است. من نمیتوانم چیزهای برجسته ای در مورد این کتاب بفهمم، اما به نظر می رسد آن را به عنوان دستاورد بهاری برای خواندن آن و واقعا لذت بردن از آن و من افتخار برای خودم برای آن. من دوست داشتم ملاقات با موهام را به نحوی که کاراکترها در The Razors Edge انجام می دادند ...

مشاهده لینک اصلی
پس از همه، انزجار وجودی و بحران ها به مدت طولانی سرنوشت خوابیده ای از موجودات را که از سنین اولیه سؤال می کنند، رها می کنند. در حال رشد، شناختن جهان اطراف ما و پیدا کردن معنی زندگی، کشف روز به روز، همه از طریق وجود است. چیزی که ما قبلا نمی دانستیم. تازگی این است که افکار دقیق که در ذهن بیقرار جمعیت را می توان در زبان ساده و مستقیم، بدون عبارات دقیق و رکوردهای سبک rococo در معرض. این روش داستان دادن، بدون نیاز به انحصار نویسنده، باعث جذاب کردن و خیره شدن به من می شود. سامرست مگام این را با تسلط بر @ Human Easement @ انجام می دهد، در حالی که ما را از طریق زندگی فیلیپ از بول به ما هدایت می کند. یک رمان بیوگرافی خوانی که خشنود و خشن است و روح را خنثی می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیرامون اسارت بشری


 کتاب مدار راس السرطان
 کتاب سه مرد در یک قایق
 کتاب مرفی
 کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم
 کتاب حباب شیشه
 کتاب پایان رابطه