کتاب پایان رابطه

اثر گراهام گرین از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: احد علیقلیان-برترین رمان های گاردین

این یک رکورد از نفرت بسیار بیشتر از عشق است، موریس مبارکس در عبارات بازنویسی «پایان امور» می نویسد و این یک نفرت عجیب و غریب است که او را مجبور می کند تا حساب گذشته یی از رفتار دروغین خود را با سارا مایلز تنظیم کند. در حال حاضر، یک سال پس از مرگ ساراها، جامعهکس به دنبال تحقیر اشتیاق خود از تجدید نظر در دوره خود از عشق وسواس به عشق نفرت است. در ابتدا، او معتقد است که از متن سارا و شوهرش هنری متنفر است. با این حال او بیشتر به چشم انداز عاطفی خود می اندیشد، نفرت نفرت ها به خداوند تبدیل می شود، او احساس می کند زندگی خود را شکسته، اما وجود خود را در نهایت به رسمیت شناختن است.   در ابتدا در سال 1951 منتشر شد، "پایان امور" توسط ویلیام فاکنر تحسین شده بود، به عنوان یکی از بهترین و واقعی ترین و در حال حرکت های من در زمان من است.


خرید کتاب پایان رابطه
جستجوی کتاب پایان رابطه در گودریدز

معرفی کتاب پایان رابطه از نگاه کاربران
آه، Catholicsâ € | کاتولیک ها و وسواس خود را با گناه و درد و رنج و guiltâ € | این احساسات زشت، و در عین حال آنها را از جمله هنر های زیبا از ایتا € | پایان امور Greenes Brideshead مجدد است. همانطور که با رمان وهه، ما یک کافر داریم که با یک زن کاتولیک ازدواج شروع می کند و از طریق این امر به خدای کاتولیک منتهی می شود. در حقیقت، در حال چرخش است. و با این حال، به عنوان یک رمان در مورد ایمان، این کتاب تمیز و خالص را بسیار ضعیف تر از وحشت می کند. احساسات من نسبت به مذهب و ایمان، من نمیتوانم کمک کنم، اما لرد مارگمینی نتوانسته درک نهایی از نی ایمان را تحمل کند، همانطور که در آخرین نفس او، مقدس مقدس را می پذیرد. این عمل تقوا (و یا ناامیدی، اگر شما) است که چارلز Ryders تبدیل خود تبدیل. همانطور که معجزه می کند، این شاهد از شاهزاده گرین معجزه از طریق سنت سارا و آثار او قوی تر است. چه ایمانی پس از همه، زمانی لازم است که مدرک داشته باشید؟ هیچکدام از ما درباره نیاز به ایمان در وجود خورشید یا ماه اعتقاد نداریم. و اگر شما اثبات برخی از موجودیت فراموشی را داشته باشید که می تواند آرزوهای خود را بپردازد، اگر فقط به آن عبادت می کنید، این بسیار شگفت انگیز نیست. برای من، ایمان به مثابه یک مفهوم یا عاطفی، قدرتمندتر از آن است که آن را در غیر منطقی ترین آن ببیند، در حالی که معتقد است با وجود فقدان کل مدرک مشخص. هنگامی که آن را باور به دلیل آن معتقد است. به عنوان یک رمان از ایمان، این وسواس برای گوسفندان گمشده بازگشت به برابر (خواسته در مورد چارلز و لگد زدن و فریاد در Bendrixs) نیز کمتر قانع کننده به من از Endos سکوت\n. در آنجا، اعتقاد به خدای کاتولیک به عنوان داده شده است. شک و مبارزه با سکوت خدایان در مواجهه با رنج انسان، در حال حاضر چیزهای قانع کننده است. این سوال عمیق تر، تاریک تر و بسیار سخت تر در مورد خداوند است، نه این، وایا من نمی توانم کاری را که می خواهم انجام دهم زیرا شما به من اجازه نمی دهید. Waaaah، من به تاژک دار و مجازات خودم به شما به من دوست دارم. @ Endos رمان ارائه پانچ پمپاژ از شفقت، عشق، و بخشش در تناقض خود ارتداد بودن یک عمل ایمان، در بخشش خیانت بودن عشق واقعی خدایا پاسخ او این است که تقریبا بودایی در تاکید آن بر شفقت، و من به تعجب اگر آن را میراث فرهنگی ژاپنی خود را به عنوان به Greenes و Waughs یک آنگلوساکسون است که زمینه این تفاوت در رمان خود مخالف است. با این حال برای همه اینها، امتناع از دست رفتن زوج مبارک در پایان، تقریبا قدرت شیطان را در بهشت ​​به دست می آورد:\nشیطان: در اینجا حداقل ما باید آزاد باشیم هفتم متعال نزد او ندارد builtHere برای حسادت خود را، ما را از این رو رانندگی: در اینجا ما ممکن است سلطنت امن، و در زمان سلطنت choyceTo من ارزش جاه طلبی است که هر چند در جهنم: بهتر به سلطنت در جهنم و سپس در Heavn.Bendrix خدمت: ای خدا، اید انجام شده به اندازه کافی شما من را به اندازه کافی ربوده اید من خیلی خسته ام و قدیمی هستم که یاد بگیرم که دوست داشته باشم، برای همیشه من را تنها بگذار. بنابراین، چهار ستاره برای زبان و چهار ستاره برای گرینس تصویر گناه غرور ناامید.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که یکی دیگر از بررسی گران اشاره کرد، این کتاب بیش از یک خواندن است، آن را به کیفیت فیزیکی است. این جذب می شود و من نیز در خلال خواندن خودم را درک کردم. سطوح زیادی برای داستان موریس، سارا و هنری وجود دارد. برای گفتن این است - همانطور که عنوان فرض می کند - عاشقانه، انجام نمی شود. (مشاهده اسپویلر) [اما در برآوردن من - یک کتاب درباره رقابت برندیکس با خدا همانطور که برخی اشاره می کنند، هم این نیست. برابری، توهین، انکار، حسادت که توسط نفرت نفرت انگیز و دوز کافی از خودخواهی مطرح می شود، Brendix را یک شخصیت دوست داشتنی نیست. وسواس خودخواهانه خود را با سارا، یا به جای آن، با ایده او و خواست او برای داشتن او، ناامید کننده است. در چند مورد، شما می خواهید ممکن است بخواهید فریاد بزنید @ شما ادم سفیه و احمق، می توانید ببینید که شما چه کار می کنید @ با این وجود، لذت بردن با او، برای کشف عرفانی است که توسط شخصیت های آقای Smythe معرفی شده است و خانم برنارد ممکن است که نیمه دوم کتاب و تحقیق در مورد راز سارا یک توضیح صریح از تبدیل ساراها به کاتولیک است و در نهایت برندیکس تصدیق از خدا، حتی اگر - یا شاید به این دلیل - او دائما انکار می کند وجود خدایان همانطور که او بخش گناه خود را در سقوط سارا را انکار می کند. در برآورد من، هر چند، مفهوم کاتولیک گرین استفاده می شود به راحتی می تواند جایگزین با هر ایمان، خرافات و یا در واقع hocus pocus. هر چیزی که می تواند به عنوان یک هدف از خشم Brendix استفاده شود؛ هر چیزی که می تواند به عنوان یک مکان از گناهان آواره Brendix، خود نفرت و ناکافی استفاده شود. همه چیز از طریق داستان او، Brendix مردم را در جستجوی یک رقیب مخالف - ابتدا هنری، و سپس سارا عاشق دیگر ناشناخته، قبل از او در نهایت نیاز خود را به رقابت در خدا که او همیشه انکار کرد. (پنهان کردن اسپویلر)] این یک داستان غریب است. زیبا نوشته شده و بسیار اتمسفر. با این حال، اگر منجر به پایان یافتن این امر شود، من تعجب می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک خمیازه از یک نخ. تنها 192 صفحه آن بود، اما پایان کار سختی بود. من به طور قاطعانه عذر من را به عنوان یک ادبیات لانکوه تشخیص می دهم که برای هدیه های گراهام گرینز نگران نیست. من نمی توانم مهارت و بینش خود را متقاعد کنم، اما من ژنتیکی قادر به قدردانی بیشتر از کار خود است. از پنج رمان گرین، شروع به کار کرد، من فقط توانستم دو را به پایان برسانم. من به طور کامل یک دلیل از دست رفته نیستم من عاشق آمریکایی آرام بودم و حتی دوباره آن را خواندم. در حال حاضر scands از بررسی برای این کتاب وجود دارد، بنابراین من به جزئیات نمی روم. با این حال می گویم، اگر شما یک عارف یا یک ملحد هستید، ممکن است با نویسندگان که در برخی مواقع درگیر می شوند، صبر نکنید، چون تکرار آنها را درست می کند. خواندن سلیقه ها را کنار بگذارید، یک چیز در مورد این داستان وجود دارد که برای من درست نیست. گرین سارا مایلز را به عنوان یک زن که توسط بسیاری از مردان مورد نظر است ارائه می دهد. هنگامی که آنها را داشتند، به نظر می رسید که قادر به رفتن بدون او نیستند، به طوری که به نظر می رسد که به طرز فوق العاده ای دوست داشتنی است که می تواند جایگزین او شود. اما هیچ کدام در کتاب نویسنده به من هیچ دلیلی برای اعتقاد او فوق العاده بود. او وسوسه انگیز، آرامش بخش، بی اعتمادی و بعضی اوقات دستکاری است. من از او متنفر نبودم، اما او را دوست نداشتم. بنابراین محبوبیت او غیر قابل تحسین بود.

مشاهده لینک اصلی
ÎŠÏƒÏ ‰ من، من € Î ± ξιόΠΜάΠ· من من ‰ من \"ή من\" من Î ± Ï € کنم من ‰ ικών βά σÎμι. این است که من ΤόÏ، فراتر، فراتر از \"من ± Ï Î¼ÏŒÎ½Î¿ · Î ± Î³Î¬Ï € Î ± من\" من I ~ Îμίο (Î ± Ï €  \"پوشه Ï ¿من ‰ Ï € νο ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï II I ‰ ¹ \"Î ± Ï Ï ‡ ... σικÎÏ، Î ± Î · من، من ικî®) من من من من ± ÎμÎ¼Ï € ο Î'ίσÎμι من \"من € γÏ، ‰ من\" من من من Î ± من \"νοικιÎ؛ من Î ± من\" من ± Ï ‰ άÎ'Î من، \" ¿ÎºÎ¬Î½Îμι من \"من\" من »من ¹ من\" من ± γικό € من \"من Î · من € Î ± ï IZI ή من \"من · من، من € Î ± من ... من، من ها Cosmostar € άι من\" من من من Î ±، ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï IB ± NEOS μάνÎμι Î ± من \"من · من، من ± Ï € οÎ'Î¿Ï Î® ها Cosmostar. Î½Î¬Î½Ï ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï دوم γάμÏ، من \"من ± νÏ\" ικÎμίμÎμνο من \"من ·، Î'Î³Î¬Ï € من، ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î¯ÏƒÎ دوم Î³Î¬Î¼Ï Ï € ï »Î ± Îον ورسو Î'Î³Î¬Ï € · ...

مشاهده لینک اصلی
مقدمه - پایان امور

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پایان رابطه


 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب خانه داری
 کتاب حباب شیشه
 کتاب داغ ننگ
 کتاب دفتر یادداشت طلایی
 کتاب نشانه چهار