کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-برترین رمان های گاردین

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
یکی دیگر از ضبط librivox.Ive انجام بسیاری از کارگاه حیاط، بنابراین من معتبر آی پاد با کتاب librivox پر شده است. از کار در حیاط متنفرم این تنها راهی است که من می توانم از آن استفاده کنم. هیچ چیز طرفدار جنگ نیست: کتاب ها، فیلم ها، داستان ها. اما دوست من به گوش دادن به نشان قرمز شجاعت پایان داد و پیشنهاد کرد که من آن را امتحان کنم. من هنوز طرفدار کتابهای جنگی نیستم این یکی بد نبود، اما توصیف جنگ، از صدمات واقعا بیشتر بود. من شخصا قصد داشتم این شخص را ریشه کن کنم. هنری آکادمی جوانان است. من متوجه شدم که این بچه را نفرین می کند. شاید من توسط مردم عادی احاطه شده، شاید من مردم را به آرمان های بلند تر، اما من اعتقاد ندارم که کسی به نحوی عمل می کند. می توانم درک کنم. اما توجیه کردن با ادعاهایی دقیق تر نسبت به هرکس دیگر، تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای برتری نسبت به دوستان و غیره فقط چیزی بود که نمی توانم باور کنم که انسان آن را انجام می دهد. با این حال به یاد دارم که این یک پسر 19 ساله است. این، در اینجا، مشکل من با جنگ است. به خصوص موارد غیر ضروری (مانند آنهایی که در حال حاضر بودند ... آهیم). آنها بچه ها هستند، فقط بچه ها، با این جنگ ها مبارزه می کنند. بچه ها که مانند هنری هرگز مرگ را قبل از مرگ ندیده اند، بگذارید کسی یا چیز دیگری را کشته باشد. بچه ها را بیرون فرستادید، از نظر ذهنی آماده نبودند، و آنها احتمال مرگ را در معرض خطر قرار می دادند و دوستانشان را به ضرب و شتم می کشیدند و هنگامی که به خانه برگشتند، با شما انجام می شد. یک اختلال استرس پس از سانحه خوب داشته باشید. این پسر آماده نشد او هنوز معتقد بود که جسد ممکن است برخیزد و بعد از او بیفتد. پایان دادن به بعضی از ناسازگاری من با هنری از بین رفت. خوشبختانه، او خود را گم کرد اما من هنوز ناراحتم که بچه ها بزرگ شده اند. دیدن اجساد، دیدن دوستان فوت شده، مرگ افراد دیگر تا مرگ، چگونگی تبدیل شدن بچه ها به مردان نیست.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از آن متون من به نحوی خواندن در متوسط ​​/ دبیرستان را از دست دادم. جرثقیل پرویز چیزی است که واقعا کار می کند؛ او توانست به سرعت نقاشی هایی را که هنری و نگرانی هایش را در مرکز فریم نگه می داشت، طراحی کند، اما همچنین باعث سردرگمی عظیم نبرد در اطراف او شد. ایده ترسیم جنگ به عنوان آشوب و تصادف و نشان دادن شک و تردید درونی کسانی که با آن مبارزه می کنند، بخش مهمی از ادبیات و سینما جنگی در دوران ما است که ما آن را به رسمیت می شناسیم. اما Crane یکی از اولین کسانی بود که واقعا این ایده را درک می کرد و آن را در ادبیات مدرن ارائه می داد. پایان دادن به چیزی کمی دردناک است، اما هنوز هم یک کتاب مهم است.

مشاهده لینک اصلی
بله ... همینطور در مورد آن. من 2 را شروع می کنم فقط به خاطر محتوای داستان و آنچه داستان برای جسارت و آزادی ...... اما ..... آن کمی تحریک کننده بود به نظر من را بخوانید. من دوست دارم خواندن نوشتن توصیفی، منظورم این است که چه کتابی باید با استعاره و شکلکهای ما باشد؟ واقعا این چیزی است که رمان زیبا را می سازد ... اما می آید! چند بار شما باید رنگ دود یا آسمان یا تاریکی یا خورشید را توصیف کنید .... aaaawwww! من آن را قبلا دریافت کردم

مشاهده لینک اصلی
میاد 11 ساله این رمان 5/5 ستاره را داده است. با این حال، پس از خواندن رمان های جنگی دیگر که از \"سرخوردگی شجاعت\" فراتر رفته، از لحاظ کیفیت و کیفیت دامنه \"یعنی با باد، پایان پاراد، رقص به موزیک زمان\" - \"بزرگسال من می داند که اگر چه تم های ارائه شده در The Red Badge of Courage مهم هستند (و برای آن زمان حتی پیشگام بود )، کیفیت نوشته ها متاسفانه بسیار ضعیف است. * 3/5 ستاره *

مشاهده لینک اصلی
کوتاه بود بنابراین، این چیزی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب خانم دلوی
 کتاب یک سرباز خوب
 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب ناطور دشت
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب پرتقال کوکی