کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-برترین رمان های گاردین

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
یک کلاسیک که از دستش برنمیاد این هفته به صورت رایگان در YA Sync. ارائه می شود. هری فلمینگ نمی داند چه چیزی برای او در نظر گرفته شده است. او فقط می بیند که خودش یک قهرمان جنگ است. همانند بسیاری دیگر، او نمی داند چه جهنمی باید انجام دهد یا ببیند در میدان جنگ برای تبدیل شدن به انسان دستیابی به عمل است. در یک نقطه او فرار می کند (به نظر می رسد چیز معقولانه در آن زمان انجام شود)، اما در نهایت آن را عقب می آورد و خود را اثبات می کند. یکی از مهمترین مسائل مربوط به جرثقیل، تفاوت بین شجاعت و بزدل بودن است. علامت قرمز شجاعت می پرسد آیا می توان هر دو و دقیقا همان جایی که این خط تقسیم وجود دارد. هنری دائما خواسته است با ترس خود در مواجهه با مرگ در خط مقدم جنگ داخلی مواجه شود و گاه او فقط کمی برای او (و منطقی) است.

مشاهده لینک اصلی
من مدتها پیش این کتاب را برای دوره 11 امین دوره انگلیسی من اختصاص دادم. از آن متنفر بودم، آن را نادیده گرفتم، در حالی که آن را خوانده بود. (گرچه من از طریق آن شخم زده شدم و یک مقاله را بر روی کاغذ به دست آوردم.) اکنون، من عاشق ادبیات انگلیسی هستم، همیشه کلاسیک های بسیاری را خوانده ام و اغلب آنها را خوانده ام. بنابراین دو یا سه سال پیش، مجبور شدم مجددا این را بخوانم تا ببینم آیا بلوغ من باعث بهبود خواندن خواهد شد یا خیر. هنوز هم فاسد شده بود. متاسفم، آقای ONeill، معلم انگلیسی با شکوه، هر جا که هستید بیرون ... ما همه را به برخی از کلاسیک های بی نظیر منتخب معرفی کردیم. این تنها کسی است که من دوست نداشتم

مشاهده لینک اصلی
هنری به نظر می رسد بسیار به خود فکر می کند؛ تا حدودی نخبه گرا در راه است. گاهی اوقات آن را کمی سخت به دنبال. مطمئن نیستم که آیا این سریع سوئیچ به عمل سریع (اگر شما می توانید آن را عمل، به عنوان من مبهم توصیفی از قطعات عمل واقعی) و یا زبان است. من فکر می کنم این کتاب بیشتر از هر کتاب دیگر دیده می شود. با این حال، آن را برای یک جالب جغرافیایی، بین گفتگوی ساده (و اغلب گیج کننده و یا قدیمی) و زبان بالاتر از متن را ساخته است.

مشاهده لینک اصلی
دو ستاره سخاوتمندانه است. این محتاط و خسته کننده بود. من خواندن توصیفات بسیار خوبی از میدان های نبرد را در کتاب های دیگر که نویسندگان آن را تجربه جنگ (John Esten Cooke و Cyrus Townsend Brady را دو مثال از بالای سر من) تجربه کرده اند. این ممکن است در صورت نیمی از حجم کار بسیار بهتر انجام شود. تنها دلیل آن دو ستاره به جای یکی از آن بود، زیرا من واقعا آن را پایان دادم و هنوز آن را بازیافت نکرده ام.

مشاهده لینک اصلی
من این را در دبیرستان خواندید و فکر کردم ممکن است خواندن دوباره بدون فشار انجام شود، دانستن این است که انتخاب من این است که هر زمان که بخواهم آن را انتخاب کنم. آن را بسیار بهتر از من به یاد داشته باشید و من واقعا از آن لذت ببرید. من دیروز آن را به اتمام رساندم و خوشحالم که دوباره خواندم. اگر کتاب طولانی تر بود، برای من خیلی طولانی بود. جالب بود که به ذهن کسی که در جنگ بود وارد شود. ظاهرا جانبازان جنگ داخلی گفتند این یک تصویر بسیار دقیق است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب مرفی
 کتاب داغ ننگ
 کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
 کتاب پایان رابطه
 کتاب تریسترام شندی
 کتاب به خونسردی