کتاب نشانه چهار

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات هرمس - مترجم: مژده دقیقی-برترین رمان های گاردین

شرلوک هولمز، که در یک دود ناشی از کوکائین در خیابان بیکر 221B نشسته است، به عنوان یک لایه مهبل زرد زرد از طریق خیابان های لندن، شکوفایی عمیق دارد. خلق او تنها با یک دیدار از یک زن جوان زیبا و مضطرب - مری Morstan، که پدرش ده سال پیش از بین رفت، برداشته شد. چهار سال بعد او شروع به دریافت یک هدیه نفیس هر ساله: یک مروارید بزرگ و پر زرق و برق. اکنون او یک دعوت جالب و جذاب برای دیدار با خیرخواه ناشناخته خود دارد و هولمز و واتسون را به همراه او می کشد. و در بررسی های بعدی - که شامل یک زن متخلف، یک دارائی سرقت شده از گنجینه هند، یک رفیق چوبی با پایه، یک سگ مفید و یک عاشقانه - حتی هولمز، جادو به جرقه زدن نقل مکان کرد، آیا آن زرق و برق دار است؟


خرید کتاب نشانه چهار
جستجوی کتاب نشانه چهار در گودریدز

معرفی کتاب نشانه چهار از نگاه کاربران
من صحنه های عمل در فیلم ها را خسته می کنم، بنابراین حدس می زنم که این تعجب آور نیست، من این صحنه های تعقیب این رمان را نیز یافتم که توسط «قایقرانی» نیز خسته شده بود. هر چند من مطمئن هستم که آن را به دیگران بسیار هیجان زده می شود. جالب ترین بخش برای من این بود که مهندس به طور مداوم ذغال سنگ از ذغال سنگ استفاده کرد. بر خلاف رمان اول شرلوک هولمز، من این مجازات قانونی جنایی را پیدا نکردم. شاید بخشی از آن به دلیل نژادپرستی گاه به گاه او باشد (به سمت جنوب آسیایی ها) - هرچند من می دانم که آن زمان امپریالیستی بود - و حتی اگر شخصیت های روشنگرانه نسبت به این موضوع مخالف باشند، گمان می کنم که این کتاب با هولمز به نقل از گوته (در آلمان) پایان می یابد و نقل قول (گوگل آن را برای من ترجمه کرد) به ویژه درباره آن بود.

مشاهده لینک اصلی
*** نقد قابل شنیدن بررسی نشانه چهار در نظرات KaTis Bookaholic Ramblin *** http: //katisbookaholicramblingreviews... آه بله دوم من شرلوک هولمز کتاب و بله آن رسمی من کاملا دوست دارم کتاب های کلاسیک، خوب من واقعا دوست دارم شرلوک هولمز سلسله. من فکر می کنم سر آرتور کانن دویل نویسنده ای باهوش و با استعداد بود. وقتی فکر می کنم می دانم که چه کسی قاتل است، پیچ و تاب می اندازد و منجر به مسیر دیگری می شود که ممکن است قاتل باشد. من از چهارم به نظر من دقیق تر است و ما می دانیم که در مورد شرلوک هولمز، که من فکر می کنم بسیار متکبر و پر از خود و نوع خاصی از مردان است. اما شرلوک همچنین یک کارآگاه بسیار هوشمند و درخشان است که تا به حال در کتاب های رمز و راز قتل خوانده شده است، که من واقعا تعجب می کنم که او واقعا بیشتر او را دوست دارد و دوست دارم واتسون. بله، می توانید بگویید من طرفدار شرلوک هولمز هستم و نمی توانم صبر کنم تا بقیه کتاب های شرلوک هولمز را گوش کنم. قاتل در The Sign Of Four خیلی سرد است، متکبر، باهوش و حقیقتا معتقد است که روزی برای شرلوک برای پیگیری قاتل زمان میبرد، اما هنگامی که شرلوک هولمز قاتل را پیدا میکند، بهتر است که ماجراها را به رسیدن به مجرمان برسانید! حالا من نمی توانم منتظر بمانم تا از گوشم خواندن کتاب بعدی شرلوک هلمز که ماجراهای شرلوک هولمز است! همه و همه من کاملا عاشق و عاشق این سری تا حد زیادی نمی توانم منتظر گوش دادن به کلاسیک های بیشتر!

مشاهده لینک اصلی
شرلوک هلمز تلاش برای تحریک 12 مارس 2013 این دومین رمان های شرلوک هولمز است و با شرلوک هلمز تیراندازی کوکائین و واتسون نشسته در صندلی خود تصمیم می گیرد که آیا او باید سوء استفاده شود یا نه. در حقیقت، داستان با هولمز تیراندازی کوکائین آغاز می شود و با هولمز تیراندازی کوکائین را به پایان می رساند که کتاب آن طرح پیچیده و پیچیده ای را به پایان می رساند. به طریقی کل داستان در مورد هولمز است که به دنبال راهی برای تحریک خود است، و به معنی این است که اعتیاد او: تحریک. داستان در مورد یک گنج پنهان است (که در نهایت پنهان باقی می ماند) و بسیار متفاوت است، اما هنوز مشابه، به ماجراجویی قبلی خود است. این داستان متفاوت است، زیرا اقدام بسیار بیشتری وجود دارد که با قایق قایقرانی در رودخانه تیمز که با مبارزه با اسلحه به پایان رسید، زمان می برد. این نیز شکار گنج است، هر چند که در مورد هولمز است، تنها صاحب قانونی گنج حق دارد به گنج. من پیشنهاد کرده ام که او امولا است، اما به طریقی او هنوز این حس عدالت را درک می کند که فقط مالک صلاحیت گنج است. حتی اگر تنها دلیل او یک کارآموز مشاور باشد، جستجوی او برای تحریک است، این امر به این معنی است که در بسیاری از موارد احکام جرمی است که او تمایل به کشف آن دارد. نشانه ای از چهار به نظر می رسد صحنه را برای بسیاری از drama های پلیس که از زمان هالیوود ریخته شده است، با وجود اینکه بسیاری از آنها اسرار نیستند. دایل همچنین صحنه را برای بسیاری از رمان های رمز و راز که بعدا به وجود آمده است، تنظیم می کند، گرچه آنها آن را به معنای سنتی انجام نمی دهند (من هنوز باید بعضی از آگاتا کریستی را بخوانم تا ببینید که این داستان ها چگونه تعیین شده اند). به این معنا نیست که ما برخی از سرنخ ها را داده ایم و باید این سرنخ ها را با هم ترکیب کنیم و قبل از شخصیت داستان در جرم کار کنیم. اما ما هولمز را دنبال می کنیم و نحوه استفاده از استدلال های استنتاجی را برای حل این رمز و راز می سنجیم. ما هرگز اطلاعات کافی برای حل رمز و راز ارائه نمی دهیم. همچنین ساختار داییل این است که رمز و راز در نیمه راه از رمان منتشر شده است، و سپس بقیه رمان داستان پشت (و در این مورد، صحنه تعقیب) است. این مشهور ترین داستان های هولمز نیست، اما این افتخار به Hounds of Baskervilles می رسد، اما به نظر می رسد که این یکی به فیلم های متعددی تبدیل شده است، دوازده دقیق (هر چند هیچ یک از آنها توسط گای ریتی هدایت نشده بود، اما احتمالا به این دلیل است که او تصمیم به استفاده از داستان خود را، حتی اگر من احساس می کنم که او واقعی شرلوک هولمز بهتر از بسیاری از افراد دیگر را جذب می کند - با وجود هولمز او را نکشید کوکائین، که من را شگفت زده، زیرا ریتم هرگز shied دور از استفاده از مواد مخدر در فیلم های او، هر چند او را به وی ویولن را به نحوی که من از کتاب دریافت می کنم). اوت، و واتسون نیز با همسرش ملاقات می کند و ازدواج می کند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به این شکل شروع می شود: شرلوک هولمز بطری از گوشه کمربند و سرنگ زیر جلدی خود را از حالت جوراب شسته و رفته اش گرفت. با انگشت های طولانی، سفید و عصبی او، سوزن ظریف را تنظیم کرده، و سمت چپ پیراهن کاف خود را رانده است. برای چند لحظه، چشمهایش به صورت ذهنی روی سینه و مچ دست قرار گرفت و همه چیز با نقطه ضعف بی شماری خراشیده و زخمی شد. در نهایت او خانه تیز را محکم کرد، پیستون کوچک را پایین کشید و به صندلی فرورفتۀ مخملی با آهی بلند رضایت داد.\nدرست مثل این است که شما آن را عالی میدانید، چرا که خانمها و آقایان، شرلوک هولمز انسان است، آن را باور دارد یا نه. و برای نشان دادن شما کمی بیشتر از هولمز @ humanity @ (همه ما می دانیم هنوز هم همان جامعه شناخته شده است که ما برای عشق رشد کردیم) به پایان میرسد: @ تقسیم به نظر میرسد غیرمنصفانه است، @ من اشاره کردم. @ شما تمام کارهای این کار را انجام داده اید. من همسرش را از دست می گیرم، جونز اعتبار می دهد، دعا کنید که چه چیزی برای شما باقی می ماند؟برای من @ گفت: شرلوک هولمز، @ هنوز هم باقی مانده است کوکائین بت @ و او دست خود را بلند بلند سفید برای آن کشید.\nخب، در این یکی، یک خانم زیبا - مری مورستان - به هولمز می آید که از او کمک می کند چون پدرش ناپدید شده است. وقتی هولمز و واتسون بازرسی می شوند، چیزهایی که بدتر می شوند، بدتر می شوند و فرد مرده ای را پیدا می کنند که می تواند به آنها کمک کند. البته هولمز این کار را انجام نمیدهد. هنگامی که شما غیر ممکن را حذف کردید، هر چه باقی می ماند، هرچند غیر ممکن است، باید حقیقت باشد.\nیکی از چیزهایی که در این کتاب به من زد، این بود که هولمز نیست، زیرا ... خوب، چون او را دوست دارم. چه چیزی باعث ناراحتی من شد واقعا کوچک بود، اما حضور آن برای من آزار دهنده بود. واتسون فورا برای مری سقوط کرد. آنها یک روز و سه روز ملاقات کردند که او ازدواج خود را با او پیشنهاد می کند و او را می پذیرد! لطفا اجازه دهید جدی باشم. برای من نیازی نیست که به شما بگویم شخصیت مورد علاقه من چیست، یا در آنجا وجود دارد؟ من کمی شبیه او هستم. منظورم این است که عقل من بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است، بنابراین شما می دانید، به همین دلیل است که می گویم. فقط شوخی می کنم. واقعا احساس ناراحتی اش (و همچنین من کمی افتخار می کنم). هرچند، من احساس نیاز به نوشتن بازنگری برای این به این دلیل است که زمان هایی وجود دارد که در آن به طور ناگهانی (بدون هیچ دلیلی) با شرلوک هولمز روبرو شویم، و علاوه بر این، من این کتاب ها را خیلی دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
â € œâ € œâ € | اینجا اینجا، واتسون؛ شما به طور مرتب انجام می دهید. در آنجا بر روی مبل بنشینید و ببینید آیا من می توانم شما را به خواب بگذارم؟ وی ویولن را از گوشه خارج کرد و همانطور که من خودم کشیدم او شروع به پخش برخی از انرژی کم، رویا و ملودیک خود ، بدون شک، برای او یک هدیه قابل توجه برای بداهه نوازی داشت. من یادآور مبهم اندام های گمشده، چهره ی جدی او، و ظهور و سقوط کمان او هستم. سپس به نظر می رسید که به صورت مسالمت آمیز به سر می برد. به راستی، به جای آن 3 ستاره 4 ستاره به جای آن قرار دادم. برای دوستی زیبا که شروع به شکوفایی بین شرلوک هولمز و جان واتسون شده است. با توجه به یک یادداشت جدی، این بدیهی است که بهتر از رمان اول است و من نیز می توانم 5 ستاره را به آن اضافه کنم (من نمی توانم به آن کمک کنم) برای این نوع نظرات در مورد هند و پیشرفت بسیار غیر قابل تحسین و بسیار ناگهانی عشق بین جان و مری نبود. من می خواهم بگویم که بی بی سی شرلوک ثابت می کند که خیلی بهتر است، اما من هنوز امید دارم. مامان انتظار داشت که اسباب بازی Baskervilles حداقل باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشانه چهار


 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب گذری به هند
 کتاب اما
 کتاب پایان رابطه
 کتاب رنگین کمان
 کتاب خم رودخانه