کتاب ناطور دشت

اثر جی. دی. سلینجر از انتشارات جامی - مترجم: متین کریمی-برترین رمان های گاردین

هولدن کالفیلد، قهرمان رمان ناتور دشت، بیگانه‌ای است از جنس بیگانگان جهان، جوانی جسور و جستجوگر که حدیث جستجو و جستجوگر را به تصویر می‌کشد. هولدن که به تعبیر خالقش، از جهان «عوضی» جهانی به وسعت زمین، گریزان است و به جهان «قشنگ» جهانی محدود با مردمانی به ناگزیر قربانی، تعلق دارد، همراه با همراهان انگشت‌شمارش در پی مفهوم زندگی، سرگردانی را مکرر می‌کند و از یاسی به یاسی دیگر فرو می‌آید. جی دی سلینجر که هر یک از آثارش حادثه‌ای در ادبیات خوانده می‌شود، از مطرح‌ترین و تاثیرگذارترین نویسندگان معاصر آمریکاست. شهرت‌گریز است. کم سخن می‌گوید. بسیار می‌نویسد و به ندرت منتشر می‌کند؛


خرید کتاب ناطور دشت
جستجوی کتاب ناطور دشت در گودریدز

معرفی کتاب ناطور دشت از نگاه کاربران
این یکی از آن کتابهایی است که یا به طور مستقیم به قلبهای مردم می گویند و یا آنها را کاملا سرد می کند. من در اردوگاه دوم: در این کتاب چیزی پیدا نکردم که به من مراجعه کرد، یا به اندازه من مهم بود یا زندگی من را تغییر داد. من توسط همه و همه چیز در این کتاب مزاحم شدم، شروع به پایان می شود. اما پس از آن، من یکی از آن کتاب گربه، مستقیم، A، دوشیزه نوجوانان بود که هرگز در هر گونه مشکل شدید و یا هر گونه شدید شدید، دیگر از اینکه بچه های خنک تر در مدرسه تند می شوند. این برای من مضر بود، اما من فکر نمی کنم نوع استرس زندگی این کتاب با آن برخورد شود. بنابراین من احترام می گذارم که این کتاب برای بسیاری از افراد بسیار حیاتی بوده است، اما همه چیز برای من چند ساعت وقت من است.

مشاهده لینک اصلی
DNF در ص 48. این هرگز اتفاق افتاده است. طعم من تغییر کرده است

مشاهده لینک اصلی
به جای یک بررسی واقعی برای این کلاسیک، من به سادگی از یک هیئت مدیره دیگر که در آن من در مورد خواندن دوباره آن در حال حاضر از آن، به ویژه در مورد این واقعیت است که بسیاری از مردم آن را به دلیل یک یا چند نفر از آن نفرت: سزاوار (من اولین بار آن را ندیدم) اکنون می توانم صادقانه بگویم که ارزش آن را نمی فهمد، به این معنی است که شما از این موضوع ناراحت هستید. من می توانم ببینم که چگونه می تواند غیر قابل مقایسه باشد. هولدن یک راوی آزار دهنده است. او از یک نظر به سمت مقابل در عرض یک صفحه، از او متنفر است، او اغلب raqules، hes مقادیر تحمل پایین، و زمان وجود دارد که فقط الاغ است. اما، er، این نقطه است. اگر شما هولدن را دوست نداشتید، سالینجر شغل خود را انجام داد. از همین رو، من دشوار است از هولدن متنفر باشم، چون من در او بیت هایم را می بینم. کمتر از زمانیکه من سن او را نگاه می کنم، اما فکر می کنم بیشتر نوجوانان باید بتوانند با هولدن، به ویژه نوجوانان، ارتباط برقرار کنند. اگر شما نمی تونستید، یا به طرز فوق العاده ای تنظیم می شدید، و اگر این مورد بود، شما موفق شدید، و یا شما نوع فردی است که باعث می شود کسی برای تبدیل شدن به هولدن، توسط همه چیز قبل از فارغ التحصیلی دبیرستان، همه متقاعد شده است حقیقت ... نه Holden خود را در حدی غیرقابل انکار نیست، اما هر نوجوان است. این کتاب در مورد رویدادها نیست. حوادث شایع است. آنها قصد داشتند. آن را در مورد شخصیت و آنچه که او می گوید و برداشتن آن، به معنی آن است. شما می توانید آن را احتیاط کنید، که Salinger خنده دار در برادر غول پیکر ثروتمند که نوشته هولدن به عنوان، و ما خواننده باید آن را به عنوان هشدار نمی شود برای تبدیل شدن به او. ما می توانستیم آن را به عنوان دودلیتی ببینیم که سالیجینر از کمرنگ بودن فرهنگ آمریکایی از طریق چشم بچه ها، که به اندازه کافی به اندازه کافی به چشم می خورد، نگاه می کند و آن را از جنبه های ظاهری شگفت انگیز خود می بیند. شما حتی می توانید آن را به عنوان کمی از تفسیر در مورد آنچه که واقعا مهم است ... در مورد چگونگی حتی بیشتر cynical نوجوان خارج هنوز چیزی است که آنها را دوست دارم (در مورد Holden، خانواده). شما حتی می توانید یک قدم را بیشتر بردارید و آن را از لحاظ روانشناختی مشاهده کنید ... از دست دادن همان چیزی است که از Allie می تواند در ذهن جوان ایجاد کند و غیره. در مورد چشمه در چاودار بسیار مورد توجه قرار گرفته است ... حتی بدیهی است توضیح ضعیف این عنوان می تواند بحث را درباره چیزی که در مورد شخصیت و یا معنی آن می گوید، جویا شود. اینها فقط تصوراتی است که من از آن دریافت می کنم ... به سختی مورد تحقیق قرار گرفته است، اما پس از آن، بهترین سخنرانی های کتاب نباید از تحقیق، بلکه از قلب شما باشد. من فقط فکر می کنم که با بسیاری از کلاسیک ها، مردم شروع به دنبال چیزی بزرگ ... یک طرح بزرگ، رولینگ، برخی از طنز شگفت انگیز و یا زبان شاعرانه، و گاهی اوقات درخشان یک کتاب بسیار ظریف است. هولدن نمی تواند حرفی بزند، و قطعا نمی گوید که زمان هایی وجود دارد که هولدن به طور طبیعی با طبیعت متضاد سر و کار دارد و حتی نمی گوید که لحظات بزرگی و تند و تیز در ماندانیت (کلمه) طرح ... به سادگی که در یک کتاب مانند این، حتی این بیت های moneymaker اندک اندک است.

مشاهده لینک اصلی
بیشترین @ classical @ تمام وقت ... و من به F__K در مورد نظر شما نمی دهد.

مشاهده لینک اصلی
ضد قهرمان. بله نماد شورش نوجوان؟ شاید. آیکون برای قاتلان سریال آینده؟ همچنین ممکن است ایده خوبی است که گلویش را از کلاس هشتم بردارید؟ احتمالا نه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ناطور دشت


 کتاب هاکلبری فین
 کتاب مدار راس السرطان
 کتاب ناطور دشت
 کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
 کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم
 کتاب زنان کوچک