کتاب مدار راس السرطان

اثر هنری میلر از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-برترین رمان های گاردین

هنري ميلر يكي از نويسندگان مطرح قرن بيستم است. اين كتاب براي اولين بار در سال 1934 در پاريس منتشر مي‌شود و نخستين كتابي است كه ميلر بعد از سفرش به اروپا مي‌نويسد. كتابي كه در ميان نخبگان و نويسندگان بسياري تحسين شد. هنري ميلر در اين كتاب زندگي خودش را دستمايه قرار مي‌دهد و دربارة آن مي‌نويسد. «ميلر» در آمريكا و در اوج فقر دست به كارهاي مختلفي مي‌زند. از جمله گوركني، كارگري و از همه بيشتر و مهم تر خيابانگردي.
مدار رأس السرطان ذهنيت نامه خود نوشته هنري ميلر است.


خرید کتاب مدار راس السرطان
جستجوی کتاب مدار راس السرطان در گودریدز

معرفی کتاب مدار راس السرطان از نگاه کاربران
من قبل از اتمام این کتاب این بازبینی را نوشتم، اما فکر می کنم که بیمار آن را ادامه می دهد: از شروع شروع متنفر بودم و به آرامی آموختم که بیشتر و بیشتر دوستش داشته باشم. نگاهی به بررسی های دیگر که به نظر می رسد مخالف آنچه که دیگران می گویند. شاید من از آنچه دیگران به نام @ slow @ parts بیشتر بدانند، لذت بردم. در ابتدا من متوجه شدم که او فقط سعی می کند هنرپیشه و تکان دهنده باشد. سخت است توضیح دهید که چگونه آن را به راحتی خواندن تبدیل شد. در حالی که بعضی از نویسندگان به دلیل سبک مکالمه به راحتی می توانستند بخوانند، من پیدا کردم که میلگردها بسیار متناسب با روند فکر هستند، بنابراین کلماتش به راحتی با افکار دیگر من بدون هیچ گونه ناپدید شدن منحرف می شوند. همیشه اعتقاد داشتم که آسان نیست کمک می کند تا به من ثابت کند. من فکرهای سانسور نشده خودم را جالب می دانم، فقط به این دلیل که او نسبت به آنها نسبت به آنها غیر عقلانی است، نه اینکه من موافقم. کلمات تکان دهنده می تواند به طرز عجیبی گفته شود؛ زیرا در حقیقت فقط یک فکر گاه به گاه است. آن همه چیز جدی نیست، من می خواهم به کسانی که او را تهاجمی می گویند می گویند. آیا او اشتباهی است؟ بله، اما به عنوان دفاع شخصی، به اعتقاد من. او و دیگر شخصیت های مرد در این کتاب تقریبا روزانه با هر چیزی که با زنان انجام می شود، استفاده می شود: جنسیت با آنها، افکار آنها، میل آنها، خاطرات آنها و غیره. او به شدت از زنان صحبت می کند، اما زنان صحبت می کنند در مورد فاحشه ها هستند که تنها کسانی هستند که روز روز را به او می دهند. زنان بیش از او قدرت بیشتری نسبت به او دارند. (من از شخصیت و نویسنده صحبت می کنم همانطور که آنها یکسان هستند، زیرا خواندن کتاب، به نظر غیرممکن است که آنها نیستند.) من یک نقد را در مورد اینکه چگونه او فقط از دوستان دور می شود خواند. این درست است، او می کند، اما به نظر می رسد مایل به کمک او به عنوان ظاهرا Hes شنونده خوب است. این یک چیز سخت است، بنابراین من خیلی مطمئن نیستم که درآمد خود را حفظ با دوستان خود را بعد از همه. او ممکن است به عنوان یک شخص خوب کنار بیفتد، اما چرا او باید باشد؟ کمبود طرح واقعی برای کتاب وجود دارد. آن را بر روی زشت و ناخوشایند زندگی می کند و از شما می خواهد زیبایی را در آن پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
پرستش در اطراف این کتاب و در اطراف میلر خود می تواند بیش از 80 سال پس از آن منتشر شد سخت درک است. کشف سرطان، بیش از هر کتاب دیگر Ive خواندن، واقعا ایده عاشقانه و مبهوت کننده از گرسنگی، تبعید هنرمند در سراسر خارج از کشور، با مقابله با ارزش های اجتماعی پایدار در حالی که تلاش برای ایجاد چیزی از خود (بدون اشاره به نوشیدن و خنثی کردن مغز خود را). ایده هنرمند به عنوان یک بیگانه بی رحمانه، به عنوان یک ستیزه جویانی که به دنبال چیزی شبیه و ضروری است که بقیه بشریت فقط برای نادیده گرفتن آن خوشحال هستند، کاملا جدید نیست. اما در میلرها غول پیکر و طنز جسورانه، او را لگد زده و به طور قطعی به سن مدرن فریاد می زند. در بهترین حالت، این همانند خواندن سلین بادیلیه است، مانند صحبت کردن (واقعا، لعنت) به طور مستقیم در شما. با توجه به مقابله ای، بدن و مایع خود را پر از memories، Tropic از سرطان احساس می کند ارتباط از بین پروسه فرانسوی قرن اولیه 20، با دزدی توصیفی و جنجالی آن و کارهای بعدی بیت ها، تبعیدیان، مهاجران و فقط کوهنوردان قدیمی. چندین بار زمانی که احساس کردم کمتر احساس رمان میلرز را می خواندم، بیشتر شبیه به بخش هایی از آلن گینسبورگ یا ویلیام سارا بوروز، و یا توماس برنارد، یا روبرتو بولانو یا چارلز بوکوفسکی بود ... و غیره. این که آیا شما سرطان تروپیک را دوست دارید یا خیر، هیچ انکار نمی کنید که یک رده قدرتمند از آن بیرون بیاید.

مشاهده لینک اصلی
من فکر میکردم که این خاطرات تخیلی بسیار متاثر شده و عمدتا خسته کننده است. این یک داستان از زمان سابق هنری میلرز در پاریس است - افرادی که او ملاقات می کند، پولی که او صرف می کند، مکان هایی که او می گذارد، کتاب هایی که می خواند، و جنس، جنسیت و جنس بیشتری که در آن شرکت می کند. پروس یک جریان غیرمنتظره و پرتوقع آگاهی است و من باید به شدت اعتراف کنم که اگر بخواهم برای بخش های بدون وابستگی وابسته به عشق شهوانی و فریب دادن، من از خستگی خواندن متوقف نخواهم شد. در تمام این موارد، این کتاب ارزش زیادی دارد و هنوز اعتقاد دارم که ارزش خواندن دارد. پس از آزاد شدن در فرانسه در دهه 1930، این رمان در نهایت در سال 1961 در ایالات متحده منتشر شد و به سرعت به محاکمه ناخوشایندی منجر شد. قوانین آمریکا در مورد پورنوگرافی مورد آزمایش قرار گرفتند و راه را برای نوشتن نویسندگان آینده برای انجام آنچه که آنها بهترین کار را انجام می دهند. به همین دلیل، این یک قطعه واقعا مهم و برجسته ادبیات است و باید تجربه کرد، اما انتظار نمی رود بیش از حد.

مشاهده لینک اصلی
خیلی از این رمان میلر گفته شده است. CA که در حال خواندن آن را رسوا است، افرادی مثل من که او را پرستش دوست داشت. من عاشق سبک میلر، راه او تجربه خود، داستان زندگی او را، ماجراهای با دوستان خود، جریان خود آگاهی بر نویسندگان که دوست دارد و متنفر می گوید. ما در پاریس است، و این واقعیت است که آن را در این شهرستان تعیین می کنند، من دوست دارم به جنون، می افزاید: بیش از یک نقطه به نفع آن است. را فراموش کرده ام برای یک لحظه پاریس به شما آموخته اند به دانستن و عشق، پاریس از چراغBlinding عنوان آنها آواز خواندن @ U2. پاریس شرح داده شده توسط میلر آستانه پاریس سقوط، ناامیدی، contorniata از طریق تن فروشی و افراد بی خانمان در گوشه خیابان با شخصیت به حد تلاش برای زنده ماندن و به پایان می رسد giornata.Un رمان خشک، سخت، قوی، کوچک است مروارید که شما را از خواندن دعوت می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این یکی سخت بود به سرعت. این به خاطر دلایل بسیاری به شمار می آید: داستان های پاریس در پنجره ای که در زندگی بوفه های فکری بافته شده اند، به طرز شگفت انگیزی در هر دو زبان غریب و فریبنده چرخیده است. با این حال، روح حساس باشید. این یک عامل کمک کننده (یکی از بسیاری) به بحران ایمان در 20 سالهای اولیه من بود. بدبختی صادقانه شخصیتهای مردانه و نویسنده خود، تمام بدترین سوء ظنها را نسبت به مردان که کاملا غیر انسانی و به مراتب کمتر جنسی هستند، تایید کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدار راس السرطان


 کتاب باد در درختان بید
 کتاب تبصره 22
 کتاب گتسبی بزرگ
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب ینگه دنیا 2 (1919)
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)