کتاب مدار راس السرطان

اثر هنری میلر از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-برترین رمان های گاردین

هنري ميلر يكي از نويسندگان مطرح قرن بيستم است. اين كتاب براي اولين بار در سال 1934 در پاريس منتشر مي‌شود و نخستين كتابي است كه ميلر بعد از سفرش به اروپا مي‌نويسد. كتابي كه در ميان نخبگان و نويسندگان بسياري تحسين شد. هنري ميلر در اين كتاب زندگي خودش را دستمايه قرار مي‌دهد و دربارة آن مي‌نويسد. «ميلر» در آمريكا و در اوج فقر دست به كارهاي مختلفي مي‌زند. از جمله گوركني، كارگري و از همه بيشتر و مهم تر خيابانگردي.
مدار رأس السرطان ذهنيت نامه خود نوشته هنري ميلر است.


خرید کتاب مدار راس السرطان
جستجوی کتاب مدار راس السرطان در گودریدز

معرفی کتاب مدار راس السرطان از نگاه کاربران
Art شامل طول کامل می شود. اگر با طبل ها شروع کنید، باید دینامیت را خاتمه دهید. اما اگر از استمناء خود شروع کنید، لزوما با رابطه جنسی پایان نخواهید یافت. کتابهایی وجود دارد که باید در یک سن خاصی بخوانید. دیگران وجود دارند که بیقراری هستند و این کتابها بهتر است. این باید زمانی خوانده شود که شما جوان و احمق هستید. حالا شما جوان و احمق هستید؟ خارق العاده؛ این را بخوان و من را نفرت کن آیا شما قدیمی تر هستید؟ سپس چیز دیگری را بخوانید. شاید چیزی برای افراد سالخورده، مانند هنری جیمز. من از این متن متنفرم، اما من کشتی را در این کتاب رها کردم. من تقریبا هرگز این کار را انجام نمی دادم، اما پس از 100 صفحه یا بیشتر، من اعتقاد داشتم که این ایده را داشتم. (این ایده است cunts.) @ من دقیقا می نویسد که من می خواهم نوشتن و راه من می خواهم آن را انجام دهید. شايد شاخه آن @ - هنري ميلر @ Cunt @ مانند هزار بار - آنچه هنري ميلر ميخواهد بنويسد

مشاهده لینک اصلی
من معمولا طرفدار متبلور کردن zeitgeist در ادبیات هستم. در اینجا یک گزارش واقعی / داستان است که یک ذره بین ذره بین را به زیر شکم یک شهر مشهور قرار می دهد. پاریس هرگز زگیل توصیف نشده است. شخصیت آقای آقای میلر است و او در فقر مطلق زندگی می کند، که چشم او را به هنرمندان افزایش می دهد. او بیش از حد ظاهری و سنگین بودن ماده ... به هر حال، من می دانم که این موضوع بحث برانگیز و حتی ممنوع است برای دهه ها به دلیل نمایش های جنسی و زبان. این از 30 سالگی است! میلر شگفت انگیز است، همانطور که گفتم، ماجراهایش بسیار شبیه به مارسلو میستروانی از فیلمهای فلفلی است؛ یعنی خیلی جنس، سردرگمی، کم آگاهی و خودآگاهی. کمبود کنترل خود آیا این نوع رفتارها هر سن را نشان می دهد؟ هر کدام از نسل ها؟ میلر شاعر بیشتری نسبت به داستان نویسی انسانی است. محیط با استعداد است. اگرچه تا حدودی متفاوت است (این یکی در مورد نویسندگان در پاریس است، دیگری در مورد روزنامه نگاران در سن خوآن، پورتوریکو)، من ترجیح می دهم و می توانم در مورد @ The Rum Diary @ توسط هانتر S. تامپسون از این بیشتر بگویم. فقیر، با استعداد (یا، بدتر، بدون استعداد) مردم کاغذ و قلم!

مشاهده لینک اصلی
تنها دلیل این کتاب یک کلاسیک است چرا که مردان ویراستاران بودند و این کتاب به آنها خاتمه داد. و پس از آن خوانندگان مرد با حال و هوا و زنان با فرهنگ لغت Millers شوکه شدند. بنابراین، آن را سخت به تبدیل شدن به یک کلاسیک بود. به خصوص در آن روزها، زمانی که یک کت از کلمه چنین تابو بود. اما، دوباره که من شوخی میکنم، من چند تن از دوستان مرد ایرلندی / انگلیس را میبینم که وقتی کسی میگوید در اطراف آنها خجالت میکشد. و آنها میلر میل را دوست دارند، بنابراین من فکر می کنم موضوع فردی از تربیت و تن تن است، چرا که در زبان مادری ما این واژه بسیار تند و تلخ را نداریم. یا ما انجام می دهیم، اما ما خیلی لعنت می کنیم، بنابراین دیگر نمی شنویم.

مشاهده لینک اصلی
یکی از این موضوعات کتاب جنس است. بنابراین، اگر درباره جنسیت در مورد کتابهای جنسی یا در رابطه با جنس صحبت می کنید، این بررسی را بخوانید. مهمتر از همه، DONT این کتاب را خوانده است. بررسی من قطعا در مقایسه با محتوای جنس آن لاغر است. اما خواندن این کتاب مانند رفتن به ایالات متحده آمریکا بدون رژیم گرفتن در یکی از فرودگاه های بین المللی آن است. هر زمان که به ایالات متحده بروم، همیشه در حالی که منتظر پروازم هستم، یک بشکه و یک فنجان قهوه را می گیرم. من فکر می کنم که نان (به ندرت در فیلیپین فروخته می شود) تعریف می کند که چه چیزی در ایالات متحده برای من است. هنری میلر آمریکایی (1980-1989)، یک نویسنده جنگنده، تنها به پاریس رفت و تقریبا بی پولی. او سعی کرد نوشتن کند. یک دوست او را مربی کرد: فقط نوشتن آنچه که احساس می کنید. بنابراین او انجام داد. هنگامی که Tropic از سرطان در سال 1936 بیرون آمد، او 37 ساله بود. هنگامی که در ایالات متحده در سال 1961 منتشر شد، آن را برای نمایش حقایق و گرافیک جنسیت ممنوع کرد و منجر به مجموعه ای از محاکمات ناخوشایندی که قوانین آمریکا در مورد پورنوگرافی را مورد آزمایش قرار دادند. در حال حاضر، آن را به عنوان یکی از مهمترین رمان های قرن بیستم مطرح شده است: Librarys مدرن بهترین 100 و TIME 100 بهترین رمان. او فقط نوشت چگونه او احساس و او پسر، او پسر بود! در حال حاضر در پاریس با یک زنبور عسل از زنان (بدون توجه به اینکه چه نوع) برای داشتن رابطه جنسی، اکثر اوقات گرسنه است، او باید زمان زندگی خود را داشته باشد. سکس چپ و راست، پاریس باید بر روی زمین باشد. ویکی می گوید که او عاشق آنی نین است که برای آپارتمان خود و دوست لارنس دورلز که او را به یونان آورده است پرداخت می شود. سرطان خواندن، شما می توانید ببینید که چرا. میلر نابغه بود. او با رها کردن کامل می نویسد. او آنچه را که احساس کرد و فکر کرد نوشت و من می گویم، چه مغز! مایع، رویا بازیگوش و او می دانست که بسیاری از چیزهایی که می گویند. شما نمیتوانید پیش بینی کنید چه چیزی را بعد از آن که عجیب به نظر میرسد فکر میکنید: همهی منافذ پوست من باز است و چیزی که میخورم یا کاملا شبیه O Tania است، جایی که در حال حاضر این گربه گرم شماست، آن چربیها، پرانتزهای سنگین، این ران های نرم و رانده شده؟ استخوان من در شش اینچ طول دارد. من هر گونه چروک را در کت و شلوار خود، تانیا، بزرگ با دانه بذر می کنم. من شما را به خانه سیلوستر خود می فرستم و درد شما را در شکم تان قرار می دهد و رحم شما خارج می شود .. تانیا در اینجا همسرش است (میلر، همانطور که از روایت شخصی اش استفاده می کند) صاحبخانه اسلیستر است. بنابراین، من؟ نه سوراخ، احمق نیست سرطان سمی است، گوشتی، پر کردن و خوابیده به کام شما. این یک رمان برای همه نیست و قطعا نه به کسانی که از جنسیت در کتاب ها و یا جنسیت نفرت دارند. شما باید فراتر از بخش های جنسی بروید و توجه بیشتری به قصه گویی (یادآوری ناباکوف لولیتا) و مبارزین نویسندگان در پاریس، شهر که در آن هنرمندان جهان (که با دانته، ربکای، ونگ گغ و غیره آغاز شد) ) جمع شد یا قدردانی کنید که چگونه دوستی میتواند به یکی از مشکلات موجود در زندگی کمک کند (لزوما برای تبدیل شدن به آن عاشق). چرا بار دیگر به ایالات متحده می آیند، چرا این کتاب را نمی خوانید و در حالی که یک بوتل را در فرودگاه می خوانید؟ خواهید دید که منظورم چیست؟

مشاهده لینک اصلی
\"من می خواهم برای شما بخوانم، شاید کمی کمکی، اما من آواز خواهم کرد.\" این قطعا یکی از آن کتاب هایی است که شما در تعطیلات خود به پارک های آفتابی می اندازید، لذت ببرید و بخوانید، همانطور که حاوی محتویات افراطی، اعمال، افکار و ایده هایی است که شما را خفه می کند و از بین می رود. هیچ فرم معمولی برای آدرس @ Women @ وجود ندارد: @ Ladies @ وجود ندارد و @ Miss @ (شما این ایده را دریافت کرده اید؟)؛ زنان بی شماری نیز هستند که نام آن را با نام علمی خود در نظر می گیرند. هیچ تعجب نکردم که این کتاب بعدها برای ناخوشی اش ممنوع شد، اما بعدها به عنوان غیرقانونی اعلام شد. \"این یک کتاب به معنای معمول کلمه نیست. نه، این توهین طولانی مدت است، عذاب جهش در برابر هنر، ضربه زدن به شلوار به خدا، مرد، سرنوشت، زمان، عشق، زیبایی ... چه شما می خواهید. 'هنری خود ما را از طریق خیابان های تاریک لغزنده که توسط فاحشه های فرانکفورت شلوغ شده اند (فرانسوی من عفو ​​می زنم)، پر از بدبختی، انووی، غم و اندوه و خودکشی، از پایتخت فرانسوی بوهمنی. آسانتر از آن، این کتاب بی قید و شرط را به عنوان یک قصور ساده، بسیار آسان می کند. اما شما هرگز نمی دانید که در گوشه های تاریک خیابان های نیمه شب چه می کنید. در میان هرج و مرج با صدای بلند و سیفلیس خاموش، او را با صدای بلند و صدای ضعیفش میشنوید و انعکاسهایش را در مورد تهدید انسان مطرح می کند که در آن زمان ممکن است نژادپرست باشد (اما من شک دارم). هیچ معجزه ای وجود ندارد و هیچ کمکی به میکروسکوپی وجود ندارد، اما عذاب بی پایان و بدبختی هنری بی خانمان و گرسنه است که در خیابان های فقیر فرانک کمتر در سرطان زمان خود راه می رود. نه برای ضعیف!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدار راس السرطان


 کتاب اما
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب رنگین کمان
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب سفرهای گالیور
 کتاب پرتقال کوکی