کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی

اثر هنری فیلدینگ از انتشارات نیلوفر - مترجم: احمد کریمی حکاک-برترین رمان های گاردین

1700s منحصر به فرد و رنگارنگ بود، حتی به کسانی که در آن قرن زندگی می کردند - خشونت آمیز، پر انرژی و خلاقانه از قرن های پیش از میلاد. این دوره ای بود که متناسب با تام جونز، یکی از قهرمانان طبیعت، به یک دایره بود. او تجدید نظر عالی داشت، با محبت مهربانی، گرمی و سخاوتمندانه با روحیه بالا و تحریک پذیری، نتایج آن را به مشکلات اجتماعی و معضلات اخلاقی منجر شد. ماجراهای تام، ابتدا در یک قسمت از انگلستان، و سپس در دیگری، تصویری زنده از آن کشور را در اواسط قرن هجدهم ارائه می دهد و ما را در طول مسیر سرگرم می کند. تام جونز، یکی از بنیانگذاران خانواده های مرموز که توسط آقای Allworthy در املاک کشورش به ارمغان آورده شده است، عمیقا دوست داشتنی از سوفیا غربی، دختر زیبای همجنس گرایان است، هر چند او گاهی اوقات به فریبندگی دختران محلی ختم می شود. هنگامی که تام به سرنوشت خود رجوع می کند و سوفیا او را به لندن می برد تا از ازدواج مرتب جلوگیری کند، ماجراجویی شروع می شود.


خرید کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
جستجوی کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی در گودریدز

معرفی کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی از نگاه کاربران
هوشمندانه، آقای فیلدینگ، هوشمندانه. پیش بینی انتقاد از کار او، فصل اول کتاب XI را به منتقدان آینده اختصاص می دهد. او در یک سفر گناه قرار می دهد. سپس او به نقل قول از شکسپیر برای اثر افزوده می شود: علاوه بر بدبختی های ناخوشایند انجام شده توسط لایحه و ناسازگاری از وسایلی که از طریق آنها انجام می شود، شرایط دیگری وجود دارد که کیفیت آن بسیار شدید را تشدید می کند؛ زیرا اغلب از هیچ تحریکی پیروی نمی کند و به هیچ وجه خود را به هیچ وجه به هیچ وجه وعده نمی دهد مگر اینکه برخی از ذهن های سیاه و نفس ممکن است پاداش در اندیشه های خرابکاری و بدبختی دیگران را ارائه دهند. شکسپیر با صدای بلند به این نکته اشاره کرد که می گوید: «چه کسی پول نقد من را خراب می کند؟ â € ~ چیزی، هیچ چیز؛ «من خودم هستم و هزاران نفر برده ام»، اما او که از من نامزد من است، من را از آنچه ناتوان است، اما من را نجات می دهد »(ص 463، و کمی تغییر Othello قانون 3، صحنه 3). این نوع سخت است که می گویند هر چیزی بد بدون احساس مانند الاغ کل. این حجم زیادی است. یک داستان طولانی در مورد یک پسر که عاشق یک دختر، یک دختر که دوست پسر دارد، همه چیز را از هم جدا می کند و تمام زنان که پسر آن را در اختیار دارد. تام در دل قلب است، اما به اندازه کافی برای رقص بین خوانندگان که برای رستگاری خود امید دارند و کسانی که فکر می کنند که یک ریاکار است، رقابت می کند. فکر میکنم نوع دیگری نیز وجود دارد. من نمیتوانم در نمایش این شخصیت پرتغالی بزرگ انگلیس در انگلیس در این بازیکن پیش از ویکتوریا بازی کنم. Fielding می خواهد ما را دوست دارد به تام، اما با او خوشحال نیست. نقصان او به معنای حفظ بشریت است و ویژگی های قابل تحسین او را برجسته می کند. به طور مشابه، هر یک از کاراکترهای فیلدینگ ترکیبی از اندازه های مختلف است. بعضی ها بهتر از دیگران هستند، اما هیچ کدام کامل نیستند (با استثنا ممکن است از یک سوفیا بیش از حد آرمانی). فیلدینگ ارزش کنوانسیون اجتماعی را کاهش می دهد. او ترجیح می دهد که ما را از سرزنش و قاطعانه بر سر و صدا و سطحی تحسین کنیم. برای فیلدینگ، کمال یک ایده کلاسیک است، اما آن را در رستگاری که در آن ما فضل را تجربه می کنیم. همانطور که مرد هیل به طور خلاصه بیان می کند: درست است که فلسفه ما را عاقل تر می سازد، اما مسیحیت ما را مردان را بهتر می سازد. فلسفه ذهن را افزایش می دهد و مسیحیت را نرم و لطیف می کند. سابق ما را به اهداف تحسین انسان، دومی از عشق الهی تبدیل می کند. این ما را به موقع می اندازد، اما این یک شادی ابدی است. ج. 382. هرچند من تمایل ندارم فیلدینگ نام خوبش را از بین ببرم، داستان فقط تکان می خورد. به سادگی، فقط 800 صفحه طول می کشد و مراقبت را متوقف می کنم. برای موانع مواجه شد. غلبه بر هرکدام تا زمانی که پایان نیافت، تغییری قابل تشخیصی در شخصیت ایجاد نکرد. در ابتدا چند صد صفحه خوب بود و در پایان یک صد صفحه خوب بود، اما بین این دو نقطه، طولانی بود.

مشاهده لینک اصلی
این رمان بزرگ شروع می شود به معنای ادامه دادن در یک سبک بزرگ و در عین حال مکالمه ای است که به ویژگی های قرن 18 میلادی می رسد. من به سبک خیلی گرم به سرعت فشرده شد اما هراس های فالتینگ (هرچند نه فصل مقدماتیش) شروع به کشیدن به سمت وسط کتابی که، با توجه به این که من یک نویسنده بزرگ در جاده نیستم، جایی که بخشی از این کتاب را تنظیم کردم، به این معناست که کتاب کمی به سمت وسط انداخت، و چندین هفته قبل از آن، آن را رها کردم از نو. اما من خیلی خوشحالم که دوباره شروع به کار کردم، زیرا کتاب حتی بیشتر از آن که شروع می شود، پایان می یابد و نور گرم آن را پشت سر می گذارد که می توانم فقط با ترجمه یونانی اودیسه توسط رابرت فاگل مقایسه کنم. زمانیکه مشاهیر و نظرات نویسندگان به من یادآوری کردند از بهترین ظرافت های هنری جیمز (قبل از آن نویسنده به طرز وحشیانه ای خشن و فوق العاده پیچیده می شود)، هرچند گاهی اوقات یک یا دو خط بر روی من گم شد و مجبور شدم یک ساختار عجیب و غریب یا زبان شناسی را تجدید کنم، یا به جای آن حرکت کنم. خواندن کتابم از طریق تحقیقات مختصر در دوره، قیام های یعقوب، جانشینی هانووراری، ظهور رمان و فروپاشی صحنه، فرهنگ ادبی در آن زمان و غیره غنی تر و لذت بخش تر بود. به جز موارد فوق منتقدان، زمانی که من کتاب را به پایان رسانده بودم، تصور می کردم این یکی از بهترین رمان هایی است که تا به حال خوانده ام، یکی از بزرگترین آثار هنری که من تجربه کرده ام. روز بعد من شروع به خواندن دوباره از ابتدا کردم. من فقط دو بار اول کتاب را خوانده ام (که 18 سال دارد) این بار، اما بدون تردید، دوباره به تجربه غرورآمیز رونق این کتاب بازگشت خواهم کرد. و این کاملا امکان پذیر است که بخش مرکزی کتاب، زمانی که توسط ساختار کل روشن می شود، در نور مطلوب تر ظاهر می شود. تام جونز، سوفیا، هرج و مرج و غربی، خادمین Partridge و Honor و دیگران را به خوبی می کشد، جالب، شخصیت های اغلب بزرگ. اما جالب این است که راه فیلدیینگ آنها را تسخیر می کند، نشان می دهد که خودشان را طراحی می کنند بدون اینکه مزاحم آزار دهنده باشند. برعکس، فیلدینگ به ما با طنز عالی عصر خود، به عنوان یک دوست معروف، یا شاید مجرد، یک خواهرزاده صحبت می کند. او یک سخنگوی عالی برای سن است که رمانش رمان را به ما نشان می دهد. من نمی توانم با تمام دیدگاه هایش موافق باشم (اگر من انجام دادم، عجیب خواهد بود)، اما من از غم و اندوه غنی است که با آن بیان می شود و جادویی، زیبایی شکل رمان که همراه با آن، و از طریق در، جهان تام جونز.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب که در حدود سال 1749 نوشته شده است، بزرگتر از کشور من است. با گفتن این که ... یک نسخه قدیم از این در حالی که مدت زیادی بود در بالای یک مجموعه کتاب در اتاق خوابم نشسته بود و بر اساس اخطارهای اخیر یک زن و شوهر به آن اشاره می کنند، هر دو منفی است، من بالاخره تصمیم گرفتم آن را. من می توانم بگویم که آن ضخیم بود (حدود 900 صفحه ضخیم، بعدا معلوم شد)، اما من تصمیم گرفتم آن را بسازم و آن را تمام کند. در نهایت من آن را تمام کردم. آن را حتی زمانی که خواندن آن را به دست گرفتم، به دست می گیرم، به من تجربه ای عجیب و غریب از دانستن Id می دهد، قطعا آخرین چیزی است که این نسخه از آن را بخوانید. به نظر می رسد که محبوب ترین بررسی این مطلب در مورد Goodreads قضاوت مردم بر این است که چگونه آنها اغلب در حالی که خواندن آن را می خندند، انتظار می رود که کسانی که واقعا آن را دریافت کنند، در هر صفحه خنده خواهد بود. به اندازه کافی مناسب است - خنده دار است، بسیار اغلب. اما هر صفحه ای؟ بیا، بیا، آقا من یک مرد هستم که ترجیح می دهم به عنوان یک شوهر زننده از یک احمق شناخته شود! متاسفم، این نقل قول از بری لیندن من نمی توانستم کمک کنم اما شاملش شدم. (به هر حال، گوش دادن به موسیقی متن فیلم از بری لیندون مطمئنا خلق و خو را تنظیم خواهد کرد، اگر این اتفاق بیفتد.) در این مورد بیشتر جذاب بود: a) دنباله ای از هجده فصل پیشوایی، که در آن فیلدیینگ رک و پوست کنده بحث می کند موضوعات مختلف و ب) لذت آشکار او در نوشتن کتاب خود را، که می آید در هر صفحه در صورت عدم در هر جمله است. بسیاری از طنز ثروتمند و دلسوزانه برای شخصیت های هنرمند و همچنین خوانندگانش، که در گذشته از آن متا سرچشمه می گریزند، بسیار خوشحال است. این قطعه به طور پیچیده ساخته شده است و در حالی که قطعا یک کیفیت داس-سابق-ماشین برای اینکه چطور خود را حل کند، از سفر لذت بردم. در عین حال، برخی از ظواهر نویسندگان من را از داستان خارج کردند؛ یادآوری های غیر ضروری مداوم که این همه چیزی است که ساخته شده است. به نظر من، داستان باید به دنبال اعتقاد باشد، به طور مداوم اعلام نکنید: @ او، فراموش نکنید، این همه دروغ است. @ ظرافت ادبی این است که، مطمئنا، برای توضیح دستور العمل خود.

مشاهده لینک اصلی
به نوعی من موفق شدم آن را از طریق چهار سال یک برنامه فارغ التحصیل در ادبیات انگلیسی که از Henry Fieldings تام جونز نجات پیدا کرده بود، اندازه و تعداد صفحات آن بسیار دلهره آور بود و باعث شد من فکر کنم ممکن است Tom Jones بهتر به عنوان یک وزن کاغذ، یا یک وسیله مهیج دفاع شخصی در شرایط ناامید کننده. اما Id شنید که خنده دار بود و بنابراین این تابستان من در نهایت به مدت طولانی بعد از اینکه کلاسهای زیادی برای خواندن آن داشتم و یا استادان آن را به آن اختصاص دادم، تعطیل شدم. و من خوشحالم که انجام دادم، زیرا تام جونز ممکن است به خوبی بهترین رمان است که تا به حال خوانده ام. اولین لایه لذت بردن به شاهکار فیلدینگ این واقعیت است که او تام جونز را نه تنها یک رمان بلکه یک کتاب راهنما برای نوشتن رمان می نویسد و به خصوص در فصل های اول به سختی می تواند چیزی به عنوان یک راوی بدون ارائه تفریحات خنده دار به عنوان whys و در جایی که، و در یکی از معروف معروف خطرات احتمالی بدن به خواننده، از همه این انتخاب های نویسنده. و این حس بازیگری که این رمان را پوشانده است، و این باعث می شود که معرفی شخصیت های اصلی چنین لذتی باشد. فیلسوفان طنز موفق به نظر می رسد بسیار شگفت انگیز است چرا که آن را به آرامی اعدام می شود: به عنوان مثال در جایی که او عفت را به شبه نظامیان شهروندی فقیر آموزش می دهد، به دلیل اینکه @ همیشه همیشه به بهترین وجه کار می کند که در آن حداقل خطر وجود دارد. اغلب اوقات به سختی و بی رحمانه، آنهایی را که برای همه آنها آرزو می کنند، آه می کشند، می کشند، و همه ی شبکه ها را در قدرت خود گسترش می دهند و دائما در آن شرکت می کنند @ کسانی که نیازمندی های عملی زیادی دارند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من فقط باید این کتاب را مرور کنم اولا نمی دانم آیا باید یک فیلم از این کتاب را تماشا کنم؟ یکی از آنهایی که من تماشا کردم مجبور شدم خاموش بشوم چون آن را \"n-a-s-t-y\" بود! فقط یک هشدار کوچک. باشه. این کتاب من را برای یک حلقه برای من انداخت. من فکر می کنم تام جونز، متاسفم، نمی توانم به یک کلمه بهتر، عجیب و غریب، شخصیت های ادبی کلاسیک که هرگز با آن مواجه شده ام فکر کنم. البته، داشتن یک انگلستان باستان (دوران گرجستان چیست؟ آن چیزی است که شما آن را می نامید؟) کتاب، هیچ توضیحی گرافیکی از Toms escapades ندارد، اما شما به اندازه کافی می دانید که با شخصیت ناراحت می شوید. با این حال. . . به طوری که در طول خواندن من به این واقعیت که فیلدینگ از داستان به عنوان یک موازی استفاده کرده بود، سرمشق بود. من فکر می کنم هر شخصیت اصلی یکی ازSevven Deadly Gins را نشان می دهد که عبارتند از: شهوت، نشاط، حرص و طمع، ترس، خشم، حسادت و غرور. من باید مجددا آن را بخوانم تا ببینم آیا شخصیتهای دیگر @ Seven As Virtues of Peace را به تصویر می کشد؟ @ در کتاب تمام شخصیت هایی که گناهان دیگری را ادعا می کنند فکر می کنند تام یک گریخته است و به خاطر مسائل شهوتش به جهنم می رود، همه در حالی که فکر می کنند آنها خود فضیلت و صالح بودند. تام در واقع تنها شخصیتی است که یک ریاکار نیست، او می داند که او مشکل دارد، اما او نمی خواهد خود را هوا و یا فکر می کند که بهتر از دیگران است. من فکر می کنم فیلدینگ این کتاب را اینگونه نوشت، تا مردم ریاکاری خود را درک کنند. من واقعا وقت نداشتم مقاله ای بنویسم، بنابراین من آن را ترک می کنم. من علامت زدم که هنوز هم دخترش پس از تمام شدن طلاقش به این دلیل بود که دختر خالص و خوب بود و سزاوارتر بود. آه خوب

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی


 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب دل تاریکی
 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب میدل مارچ
 کتاب به خونسردی
 کتاب ناطور دشت