کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی

اثر هنری فیلدینگ از انتشارات نیلوفر - مترجم: احمد کریمی حکاک-برترین رمان های گاردین

1700s منحصر به فرد و رنگارنگ بود، حتی به کسانی که در آن قرن زندگی می کردند - خشونت آمیز، پر انرژی و خلاقانه از قرن های پیش از میلاد. این دوره ای بود که متناسب با تام جونز، یکی از قهرمانان طبیعت، به یک دایره بود. او تجدید نظر عالی داشت، با محبت مهربانی، گرمی و سخاوتمندانه با روحیه بالا و تحریک پذیری، نتایج آن را به مشکلات اجتماعی و معضلات اخلاقی منجر شد. ماجراهای تام، ابتدا در یک قسمت از انگلستان، و سپس در دیگری، تصویری زنده از آن کشور را در اواسط قرن هجدهم ارائه می دهد و ما را در طول مسیر سرگرم می کند. تام جونز، یکی از بنیانگذاران خانواده های مرموز که توسط آقای Allworthy در املاک کشورش به ارمغان آورده شده است، عمیقا دوست داشتنی از سوفیا غربی، دختر زیبای همجنس گرایان است، هر چند او گاهی اوقات به فریبندگی دختران محلی ختم می شود. هنگامی که تام به سرنوشت خود رجوع می کند و سوفیا او را به لندن می برد تا از ازدواج مرتب جلوگیری کند، ماجراجویی شروع می شود.


خرید کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
جستجوی کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی در گودریدز

معرفی کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی از نگاه کاربران
من این ماهها را شروع کردم و آن را برای یک طلسم کنار گذاشتم، اما واقعا در طی ماه گذشته یا بیشتر به آن افتادم. با این حال، من باید فصل مقدماتی تئوریک هرکدام از کتابهای @ را بازبینی کنم، همانطور که در آنها فیلدینگ بسیار مورد توجه همه نویسندگان و منتقدان است. به هر حال من عناوین احکام HF ها و بیشتر از همه صدای روایت را دوست داشتم - در عین حال دانستن، درک و معنویت و در عین حال حتی احساساتی نیز هستم. همچنین من از دیدگاه آن به من از 18Claw قلب @ قدردانی شد، که توسط جونز خود تجسم شده و توسط متفکران به عنوان سوم ارل Shaftesbury، که توسط @ طبیعت @، @ فضیلت @ و @ sentiment @ توسط پیوند نامرئی ....

مشاهده لینک اصلی
کاملا عاشق این چنین ماجراجویی سرگرم کننده. تن شوخ طبعی! قسم می خورم که من هر بار که این را برداشتم و با صدای بلند به طور منظم خندیدم، با لبخندی روی صورتم خواندم. برخی از جالب ترین شخصیت های من فکر می کنم من همیشه مواجه شدم. لذت خالص از ابتدا تا انتها. من به صوتی گوش می دهم و خواندن آن را به اندازه کافی توصیه نمی کنم. کنت دنزینگر روایت می کند و کاملا از پارک خارج می شود. به خوبی می تواند بهترین عملکرد صوتی Ive گوش. چیزهای واقعا خوب!

مشاهده لینک اصلی
اوه، در زمان Fielding زندگی می کرد، زمانی که به جای خستگی ناپذیر صحبت کردن در مورد جنس آنها فقط در آن زمان بود. روحانیون با خدمتکاران اسکولاری پریدن به بوته ها، برخورد های گاه به گاه بین مسافران نه چندان خسته، هر چه اتصالات شما می توانید تصور کنید آنها احتمالا در این صفحه 1034 صفحات بی عیب و نقص است. از آنجا که ظاهرا در 18th c انگلستان بدون حواس پرتی از اینترنت و بازی های ویدئویی زمان زیادی برای ورزش f * cking وجود داشت. آه، برهنه، فتنه، ماجراهای، بچه های خائن! و زبان، فقط می گویند که در مورد طبیعت انسانی که امروزه به آن اطلاق نمی شود، فیلدیینگ در اینجا ضبط نکرده است و همچنین تعداد کمی از آن، شرم آور است که به سمت چپ افتاده است. شخصی مورد علاقه، \"قبل از گفتن â € ~graceâ € â € â € â € â € â € â € â € â € â € â € â € â € â € â € Ã\" دیدن دیدم که نیاز به پایین آمدن در یک طرف و در کنار 500 صفحه به جای کشیدن برای برای 500+ صفحات دیگر وجود دارد. آیا آن را به 5 ستاره داده بود، اما آن را با یک عروسی که به طور خودکار یک ستاره بر اساس اصل قربانی.

مشاهده لینک اصلی
طرح خنده دار اما بدون سرنشین؛ راوی بی وقفه کمی غیر قابل تحمل، IMHO. فقط یادآوری این رمان (و من آن را تقریبا یک سال پیش خواندم) سر من از کلمات را از بین می برد. Fieldings ego باید واقعا فیلمی باشد تا تام جونز را در تجسم موجود و خسته کننده خود بنویسد. خوشبختانه، در پنج کلمه می توان خلاصه کرد: باور نکردنی کلاسیک، بیش از حد لعنتی طولانی.

مشاهده لینک اصلی
این باید سرگرم کننده ترین باشد هر فردی می تواند از طریق داستان جنسی انگلیسی انگلیسی بدون نیاز به مشارکت در هر چیزی که شامل خوردن، نوشیدن، تجاوز، هویت اشتباه، فریب دادن، تهمت زدن، آدم ربایی، فروش نوزاد، مبارزه با شمشیر، خفگی ، تجاوز به عنف، قایقرانی، و یا defecting به یک کشور خارجی! هورا برای خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی


 کتاب نشانه چهار
 کتاب تصویر دوریان گری
 کتاب رنگین کمان
 کتاب عروسکخانه
 کتاب سه مرد در یک قایق
 کتاب تریسترام شندی