کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم

اثر ادگار آلن پو از انتشارات نسل آفتاب - مترجم: پرویز شهدی-برترین رمان های گاردین

موضوع کتاب داستانی ماجراجویانه است، که مثل بسیاری از داستان‌های کوتاه پو، در عین حال که از منطق و استدلال تحلیل‌گرانه محکمی برخوردار است، در ظاهر چیزی جز شرح ماجرایی هیجان‌آور نیست، اما با توضیحاتی که قبلا داده شد، شگرد پو در این است که سعی می‌کند در قالب واقعیت‌های عینی، که گاه عجیب و غریب و گاه دور از ذهن است و در عین حال انکارناپذیر، واقعیت‌های ذهنی را که مقصود اصلی و غایی اوست دنبال کند.


خرید کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم
جستجوی کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم در گودریدز

معرفی کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم از نگاه کاربران
منتشر شده در سال 1838، این تنها رمان شاعر معروف و داستان کوتاه است. Há حدود 4 سال لی کوهNas از جنون @ Lovecraft و این داستان به من یادآوری کمی از آن داستان à © romance.A در اول شخص atravà © ها خاطرات گفت: از هیئت مدیره از یک سفر کشتی تاریک به سرزمین بازدید کنندگان exóticas غرق شده توسط دریاهای جنوب. در ابتدا، کشتی à © گرفته شده توسط corsários، یک ضد شورش و خدمه باقی مانده چند، از جمله پیم، شناور خطوط به سمت یخی، اقیانوس ناشناخته Antártico دست داده است. روایت پر از تعلیق و مخلوط © رودخانه، من در این قایق گیر احساس، ظاهرا یک سفر راه که در آن من به تدریج همراه با شخصیت کشف وحشت پنهان در یخ زده و ناشناخته antárticas.Histórico زمین leitura02 / 01/20176 بود ٪ (19 از 312) @ نام من آرتور گوردون پیم است. پدرم یک بازرگان محرمانه دریایی در نانتقکت بود، جایی که من متولد شدم. پدربزرگ مادر من وکیل خوبی بود.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن این داستان از یک ماجراجویی دریایی دریایی به قطب جنوب، دشوار است بدانید چرا پو هرگز یک رمان دیگر ننوشت. به سادگی فرم او نیست این کار چند توصیف Poevian نویسی داشت، اما موارد بسیار لذت بخش بسیار اپیزودیک بود. این کار توسط روش های استعمارگرانه و نژادپرستانه و توصیف شخصیت هایش، که ممکن است برای دانش آموزان تاریخ و علوم انسانی جالب تر از کسانی است که در جستجوی ادبیات عالی هستند، به کار خود ادامه داد. برخی از نقل قول ها \u0026 amp؛ نقل قول ها: @ به خاطر اینکه ادعاهای من الزامی است (به جز شواهدی از یک فرد و او نیمی نژاد هند)، من فقط می توانم به اعتقاد من در میان خانواده ام و از دوستان من که از طریق دلیل زندگی، برای اعتماد به نفس من ... @ Preface @ متاسفانه، حقیقتا، این حادثه اتفاق افتاده است؛ زیرا، بر این حادثه، ناچیز است، به نظر می رسد، موضوع سرنوشت من بستگی دارد. @ @ a line- مدیر، که به نام دیرک پترز رفت ... یکی از مردانی است که به ظاهر وحشیانه نگاه می کند. او کوتاه بود، نه بیش از چهار فوت هشت اینچ بالا، اما اندام او از قالب Herculean بود. دستانش، به ویژه، چنان به شدت ضخیم و گسترده بود که به سختی برای حفظ شکل انسان بود. بازوهای او، و همچنین پاها، به شیوه ای منحصر به فرد تسویه شد و ظاهرا هیچ انعطاف پذیری نداشتند. سر او به همان اندازه تغییر شکل داده شده بود، با اندازه بسیار زیاد، با انداختن در تاج (مانند آن در سر بسیاری از negroes)، و به طور کامل طاس. برای پنهان کردن کمبود آن که از سالخوردگی ادامه نیافت، او معمولا یک کلاه گیس تشکیل شده از هر ماده موی که خود را ارائه می دهد - گاهی اوقات پوست یک سگ اسپانیایی یا خرس آمریکایی گریزلی. در آن زمان، او در بخشی از یکی از این پوسته های خرس بود؛ و آن را کمی به فضل طبیعی از چهره او اضافه شده است، که شخصیت Upsaroka را در بر داشت. دهان تقریبا از گوش به گوش گسترش یافت، لب های نازک بود و به نظر می رسید، مانند برخی از بخش های دیگر قابش، از نظر ظاهری طبیعی نیست، به طوری که بیان حاکمیت هرگز تحت تأثیر هر احساسی متنوع نخواهد بود. این بیان حاکمیت ممکن است درک شود که در نظر گرفته شده است که دندان ها بسیار طولانی و پیشانی بوده و هرگز حتی به طور جزئی از لب ها به هیچ وجه پوشیده نمی شوند. برای گذراندن این مرد با یک نگاه گاه به گاه، ممکن است تصور کنید او را با خنده پیچیده، اما یک نگاه دوم باعث می شود تصدیق شرم آور، که اگر چنین بیان نشان می دهد از شادی، جشن باید جودو باشد بنابراین من به طور خاص در سخنرانی دیرک پترز سخنرانی کرده ام؛ زیرا به نظر می رسد او به عنوان ابزار اصلی برای حفظ زندگی آگوستوس ثابت شده است.من کمتر از هرکسی از ما رنج می برد؛ توانایی های ذهن من به میزان تعجب آور بود، در حالی که بقیه به طور کامل در عقل فرو ریختند، و به نظر می رسید به یک نوع دوران کودکی دوم منتهی می شد، که به طور کلی در بیانات آنها، با لبخند های خیال انگیز، و سخنان شگفت انگیز ترین سخنرانی می کرد .... با این حال ممکن است که همراهانم ممکن است نظر خودشان را نسبت به وضعیت خودشان همانطور که از من انجام داده اند، مورد قبول قرار داده باشند و ممکن است ناخواسته از همان تخفیفات و زیان های خود منصرف باشند- این موضوعی است که نمی توان تعیین کرد. @

مشاهده لینک اصلی
تنها شعر رمان، این یک ترکیب منحصر به فرد از ماجراهای دریایی و \u0026 amp؛ اشتباهات (بسیاری از نقطه نظر وحشت)، روایت مسافرت / خاطراتی با نوعی نمادهای فلور / فون / ناوبرانی که در سفرهای اکتشافی روز، مکان های خارق العاده / مردم / موجودات، تمثیل، نشانه ها و \u0026 amp؛ بسیار عجیب و غریب، پایان ناپایدار، همه ساخته شده در پوس ویژه داربست رنج خزنده. اگرچه Ive خواندن نظرات متضاد را در این کتاب (\u0026 amp؛ من موافقم که بخشی از آن ناهموار است)، شکی نیست که این قطعا الهام بخش \u0026 amp؛ تحت تأثیر بسیاری از آثار ادبی معروف (اعم از موبی دیک یا، نهنگ به زندگی پی)؛ من فکر می کنم این کتاب باید به عنوان یک کلاسیک آمریکا از دست رفته طبقه بندی شود، که به مخاطبان بزرگتر نیاز دارد تا ظاهرا. یک کتاب پرتوی، سخت به طبقه بندی (حتی اگر احساسات بسیار متفاوتی درباره Life of Pi داشتم، دوست داشتم که ببر به عنوان ریچارد پارکر شناخته شود. چگونه می توان یک ببر را با نامی مانند آن دوست نداشت؟ به نظر می رسد یان مارتل به عنوان ببر پس از یکی از شخصیت های پوسته نامگذاری شده است. همچنین برای طرفداران بورژیزها، به نظر می رسد بورژس داستان «آرتور گوردون پیم ...» را به عنوان بزرگترین اثرPoes نام برد.) علاوه بر ژول ورن یک کتاب که داستان را ادامه می دهد (یک رمز و راز قطب جنوب)، HP Lovecraft همچنین عاقبت (در کوه های جنون) را دنبال کرد. نسخه من از کتاب Poes (کلاسیک پنگوئن) نسخه بسیار کوتاهی از داستان ورنس در پشت داشت. (این چیزی است که به نظر می رسد ....) بنابراین، من فکر می کنم من حقیقت Vernes ادامه داستان، حتی اگر من هنوز هم قصد دارم به خواندن نسخه کامل است. و البته، همه اینها توسط تمایل به خواندن پیم معاصر توسط مات جانسون آغاز شد. مطمئن نیستید در مورد مقابله با کتاب Lovecrafts (ممکن است بیش از حد وحشت برای من)، اما من ممکن است آن را برای خواندن اکتبر در نظر بگیرند.

مشاهده لینک اصلی
باید بگویم - این یکی عجیب است. وقتی ابتدا خواندن آن را شروع کردم، من در حال فکر بودم که چطور نوشتن سبک ادگار آلن پو بسیار زیبا بود. اما، داستان بارها و بارها است. متاسف. من یک ماه برای خواندن این داستان کوتاه رفتم. میانه با ردیف طول جغرافیایی و عرض جغرافیایی و توصیف حیوانات عجیب و غریب میچرخد. و ادگار آلن پو - آیا شما فقط برای این مرد متاسفم؟ او باید فراتر از اندازه باشد. او با بدن انسان مشغول به کار است، پرندگان خوردن انسان های مرده و مردم کشتن و خوردن مردم است. با او و گوشت انسان چیست؟ (من فکر می کنم قلب Telltale نیز، قتل و برش بدن در قطعات کوچک و چاشنی آن را تحت floorboards.) Yuck.He همچنین این تصمیم paranoia. شما همیشه تعجب می کنید که آیا او فقط بیرون آمدن است یا اگر واقعا خطرناک باشد. (من فکر می کنم از The Raven، همچنین.) Paranoia در این کار نیز فراوان است. او علاقه زیادی به زنده ماندن دارد. او مشغول سیاه و سفید است. من واقعا باید آن را بخوانم و تمام مراجع سیاه و سفید را جستجو کنم - آنها فراوانند. از آنجا که در سال 1838 نوشته شده است، واقعا باید به روابط نژادی نگاه کنیم. پس چرا من آن را خواندید؟ من خواندن مجموعه ای از 5 نوئل از نویسندگان آمریکایی برای احساس نویسنده آمریکایی و توسعه ادبیات آمریکایی. ایو Benito Cereno توسط Melville، Parnassus on Wheels توسط Morley خوانده شده و در حال حاضر داستان Arthur Gordon Pym از Nantucket توسط Poe. بعد، کرت و فیتزجرالد. ظاهرا این رمان کمی ادبیات آمریکایی را به شیوهای عالی از جمله ملویل و لواکرافت تحت تاثیر قرار داد و ژول ورن حتی یک عاقبت را نوشت. این داستان یک پسر جوان است که به دریا میرود و داستان کلاسیک کشتی خراب با سوگواری است ، مرگ، طوفان، جزایر، حیوانات و طول جغرافیایی. اساسا این داستان بقای چندین بار است، اما پایان آن ناگهانی و بسیار عجیب است. من هنوز سعی دارم آن را بفهمم. چرا آب در آتلانتیک گرم است؟ در این داستان بسیار متواضع بود - که از آن چه می شد؟ چطور ممکن است؟ آیا او پارانوئید است یا در اینجا چیزی شبیه به عجیب و غریب است؟

مشاهده لینک اصلی
پو چگونه است و چگونه او را به عنوان پو آغاز کرد (با مقدمهیی که نویسندهی شخصیت میگوید آنها این داستان را که شخص دیگری به او گفتهاند اعتقاد نداشت، اما این درست است و اثبات میکند) من انتظار داشتم چیزهای عجیب و غریب اتفاق بیافتد ، بعضی از مردم احیای یا آن کسی نمی دانست که کسی زنده یا مرده باشد یا چیزی شبیه به این باشد. اما نه، این عمدتا یک رمان ماجراجویی در دریا است، که در بیشتر قسمت ها یک جانشینی از موقعیت های کاملا ناامید کننده است که همه همیشه در حال مرگ هستند. بسیار ادبی، مصنوعی، به آن اشاره می کند. تازه در بخش آخر، از بین رفتن جنون شروع می شود و پایان، همانطور که بر بررسی های مختلف تأکید می کنند، بسیار خوب است. چیزی که من دوست داشتم بخش های توصیفی بیشتری بود که در آن قابل توجه بود که من گوگلو و قرار دادن اطلاعات در مورد موضوعات (من می دانم که این چیزی از زمان است، اما من آن را دوست ندارم، آن را نیز هنگامی که من خواندن به فلوبر) من فقط به یک نقشه نگاه کردم تا مسیری را که در کتاب می بینم ببینم و به انتهای قطب جنوب شگفت زده شدم. خوب سوء استفاده، پو.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم


 کتاب دل تاریکی
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب ینگه دنیا 2 (1919)
 کتاب میدل مارچ
 کتاب پیگمالیون
 کتاب خانم دلوی