کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم

اثر ادگار آلن پو از انتشارات نسل آفتاب - مترجم: پرویز شهدی-برترین رمان های گاردین

موضوع کتاب داستانی ماجراجویانه است، که مثل بسیاری از داستان‌های کوتاه پو، در عین حال که از منطق و استدلال تحلیل‌گرانه محکمی برخوردار است، در ظاهر چیزی جز شرح ماجرایی هیجان‌آور نیست، اما با توضیحاتی که قبلا داده شد، شگرد پو در این است که سعی می‌کند در قالب واقعیت‌های عینی، که گاه عجیب و غریب و گاه دور از ذهن است و در عین حال انکارناپذیر، واقعیت‌های ذهنی را که مقصود اصلی و غایی اوست دنبال کند.


خرید کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم
جستجوی کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم در گودریدز

معرفی کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم از نگاه کاربران
اکثر کتاب کاملا بی رحمانه و کامل است، غیر ممکن است برای بهبود. بخش نهایی، با وجود هیجان انگیز بودن، تا به برخی مشکلات ریتم (infodumps نفرین) که حتی بیشتر پس © ها واندر متوجه (وحشت، با توجه به نگاه کنید) که مقدم بر آن، و تا او در امان یک ستاره من شکایات نهایی را خوانده ام. من عجیب و غریب است که معلوم می شود ... برای بیش از لعنت کردن پو برای ادامه توضیح ماجراهای آرتور ... این کتاب جواهر است.

مشاهده لینک اصلی
من قبلا می دانستم که چگونه کتاب پایان خواهد یافت، زیرا من تفسیر و مقاله ای در مورد آن کتاب و آلن پو داشتم. خواندن دلپذیر و شگفت انگیز بود و من فکر می کنم که آن را بسیار نژادپرستانه بود، نه؟ نوشتن باعث می شود که خیلی چیزها اشتباه گرفته شود، اما چرا ادگار آلن پو خیلی خوب بود!

مشاهده لینک اصلی
من اولین بار وقتی 9 ساله بودم داستان \"آرتور گوردون پیم\" را خوانده ام، پس از دریافت یک جلد کامل ادگار آلن پو به عنوان یک هدیه. در حالی که داستان های کوتاه و شعر را چندین بار خوردم، این تنها رمان پو، توسط من یکبار خوانده شد و من حتی قادر به یادآوری نبودم اگر آن را تمام کنم. من این را به عنوان خوانده شده در آماده سازی برای خواندن مات جانسون طنز، Pym (عالی، 5 ستاره بت.) مرد، من همیشه از این متن متنفرم. این بسیار شگفت انگیز بود برای خواندن، چه با طراحی (برای نشان دادن اثر دوگانه، همانطور که در پیشگفتار توضیح داده شده است) یا فقط به این دلیل که پو نتوانست @ مفهوم رمان را بفهمد، من واقعا نمیتوانم چیزی بگویم. چیزی که بیشتر من را ناامید کرد، توضیحات و موردهای طولانی خسته کننده بود که بیشتر به عنوان مقالات دایره المعارف خواندن. ظاهرا پو، شاید نتوانسته است از ذهنیت کوتاه خود بیرون بیاید، @ filler @ را ساخت تا بتواند کار خود را به طول مناسب برای یک رمان تبدیل کند. من فکر می کنم در یک نقطه او طوفان و یا چیزی (من واقعا از دست دادن تمرکز، خیلی خسته کننده بود) برای حدود 20 پاراگراف بسیار طولانی، و در کنار کشته شدن 13 نفر در طول چهار جمله. این بخش هیجان انگیز است که باید توسعه یافته باشد، ادگار! دیوانه وار! و Pym و آگوستوس - چه احمق ها آنها بودند! خنده دار بود که آنها احمق بودند. این در واقع چیزی است که احتمالا این را از مرور یک ستاره نجات داد. من خواندن، همه را ناراحت می کنم که چگونه آنها غیر قابل انکار بودند و / یا چگونه پو کاملا به چیزهای جالب به نفع خسته کننده تلخه من می توانم در مورد کمتر مراقبت، و آن را به من خندید. همانطور که گفتم، نمی دانم که آیا پو به طور صریح آن را نوشت، اما من فکر می کنم تقریبا بیشتر از آن احترام قائل هستم. من عروسک خود را به او گفتم که چه چیز دیوانه ای کاراکترهای عجیب و غریب انجام داده است یا اینکه چگونه پو در هنگام نوشتن بخش های خاصی باید آن را داشته باشد. به هر حال، من خوشحالم که من آن را مرور کردم، بنابراین Id قبل از خواندن جانسون پیم بهتر است، اما من بعید است که آن را یک بار دیگر به عنوان خوانده شده. من همیشه طرفدار عظیمی از ادگار آلن پو بودم، اما تنها رمانش (و خدا را شکر که تنها این بود!) بیشتر از این، خواندن دلپذیر نیست.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یکی از طرفداران داستانهای شعر، تصمیم گرفتم تنها رمانم را بخوانم «داستان آرتور گوردون پیم نانتقکت» که در سال 1838 نوشته شده است. در سبک کلاسیک پو خیلی جالب و لذت بخش بود، در بسیاری از موارد من احساس کردم واقعا با Pym تجربه ماجراهای. داستان درباره آرتور گوردون پیم جوان است که روی یک کشتی قایقرانی با نام Grampus ایستاده است. پیم تجربه یک سری از ماجراهای از جمله کشتی خراب، سوگواری، و طغرل. او در نهایت توسط خدمه کشتی دیگر، جین گای، نجات پیدا می کند و همچنین با یک ملوان به نام دیرک پترز ملاقات می کند که او بیشتر به جنوب سفر می کند. آنها سرانجام به زمین می رسند، اما با بومیان مواجه می شوند. خوب، آنها به گروگان گرفتن، قایقرانی و قایقرانی به سمت قطب جنوب پایان می دهند. داستان داستان به طور ناگهانی به پایان می رسد، هر چند، در کلمات Pyms، @ در مسیر ما یک چهره انسان سقوط کرد. درک خود را از این جمع آوری کنید.

مشاهده لینک اصلی
من از آثار پو دوست دارم، اما، متاسفانه، باید بگویم که این کتاب من را غیر قابل تحمل ساخت. بیش از حد سنگین: مجموع تدیوم. با این حال، پایان خوبی است: این چیزی است که من بیشتر دوست داشتم. و همچنین چیزی از نیمه دیگر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم


 کتاب اما
 کتاب افسانه های تبای
 کتاب پرتقال کوکی
 کتاب باد در درختان بید
 کتاب ناطور دشت
 کتاب ینگه دنیا 1919