کتاب سالار مگس ها

اثر ویلیام گلدینگ از انتشارات بهجت - مترجم: حمید رفیعی-برترین رمان های گاردین

پروردگار مگس امروز همچون زمان تحریک آمیز امروز همانند زمانی که برای اولین بار در سال 1954 منتشر شد، بحث های پرشور را با شگفتی و پرتره وحشیانه طبیعت انسانی سوق می دهد. گرچه تحسین منتقدان به طور قابل ملاحظه ای تحسین برانگیز بود، اما انتشار اولیه آن نادیده گرفته شد. با این حال، به زودی در میان دانش آموزان و منتقدان ادبی مورد علاقه ی فرقه قرار گرفت که آن را با J.D. Salingers The Catcher in the Rye در نفوذ خود در اندیشه و ادبیات مدرن مقایسه کرد. هنگامی که یک هواپیما در یک جزیره دور افتاده سقوط می کند، گروه کوچکی از دانش آموزان تنها بازماندگان هستند. از سیمون و روحانی فریبنده به جادو دوست داشتنی و خجالتی جک، هر یک از پسران تلاش می کنند که کنترل را به عنوان واقعیت - و وحشیگری وحشیانه - از وضعیت خود تنظیم کنند. پسران در تلاش برای پیدا کردن راهی برای موجود در یک جامعه بدون مرزهای ثابت، خوانندگان را مجبور به ارزیابی مفاهیم درگیر در ساختارهای اجتماعی و سیاسی و چارچوب اخلاقی می کنند. ایده های جامعه، رهبری و حاکمیت قانون به عنوان خواننده مورد بررسی قرار می گیرند که چه کسی حق داشتن قدرت دارد، چرا و چه عواقب کسب قدرت ممکن است. اغلب در مقایسه با جادوگر در چاودار، پروردگار مگس نیز نشان می دهد داستان آینده از بی گناهی از دست رفته است.


خرید کتاب سالار مگس ها
جستجوی کتاب سالار مگس ها در گودریدز

معرفی کتاب سالار مگس ها از نگاه کاربران
کتاب بسیار خوب، پر از نمادها است که منعکس کننده کنتراست بین تمدن و بربریت است. من فکر کردم © به 3.5 ستاره به دلیل بخش اول کمی خسته کننده بود، اما زمانی که افراد جوان شروع به افشای شخصیت واقعی خود کتاب می شود بسیار خوب است. واقعیت این است که بازیگر اصلی هستند کودک ± سیستم عامل آن را بسیار سخت به خواندن، به ویژه هنگامی که تمام فصل گذشته به جهنم می رود. من واقعا دوست داشت، یک کلاسیک است که TENAA در انتظار سال ± سیستم عامل و انجام که دو نفر از نویسندگان مورد علاقه من الهام گرفته بود (استفن کینگ در زمان از نام قلعه راک این رمان و حرف از نیروهای نظامی خیلی مشابه هستند، یکی وجود دارد که در آن تقریبا یکسان © ntico است Piggy رو) .Obviamente که یک کتاب است که می تواند خیلی بیشتر صحبت می کنند، اما در حال حاضر من می توانم هر ارسال. یک روز من می خواهم یک بررسی را به وبلاگ بفرستم

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره من این کتاب را از 11 سالگی خواندم. بعد از آن من را مختل کرد، من هم اکنون بیشتر از من ناراحت است. من با سوابق جامعه شناسی من حدس می زنم این بسیار جذاب بود تا ببینید که چگونه نقش های اجتماعی در میان پسران ایجاد شد. افکار که به ذهن ما رسید، ما به طور طبیعی تمایل داشتیم که با اقتدار کنترل شود و ما با قوانین موجود در آن احساس راحتی می کردیم؟ به عنوان یکی از بچه ها گفت: @ به دلیل اینکه قوانین تنها چیزی است که ما کردم. @ من یادآوری می کنم معلم انگلیسی من به کلاس من نمی شود بیش از حد در مورد وقایع در کتاب به عنوان آنها به عنوان پیشرفت طبیعی از چیزها شوکه شد. من خیلی مطمئن نیستم که آیا این همیشه مورد است، اما این یک فکر جالب است (و در آن زمان هیچ کس در کلاس من با توافق نکرد). توجه: این بچه ها در جزیره کاملا به خوبی زندگی می کردند. من تعجب می کنم که چگونه این روزها بچه ها تحت شرایط مشابه باقی خواهند ماند.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره این برای من نبود این بدون تظاهرات و غم انگیز بودن تکان دهنده بود و برای خواندن درباره این پسرها دیوانه شده بود.

مشاهده لینک اصلی
یک BR با حامل حصیری و همکاران bigun، Craig.Oink Oink دم خوک دوست داشتنی من ðŸ~Š آیا کسی می تواند به من بگویید کجا خط بین یک جانور و یک انسان است؟ برای اولین بار می توانید این کتاب را در نوجوانان من بخوانید، من آن را خیلی دوست داشتم، وقتی شروع کردم که خواندن کتاب را نشان می داد، زندگی بدون بزرگسال، با سرگرم کننده :) در آغاز من احساس خواندن داستان تصادفی kiddy kiddy را با یک چرخش جالب در زندگی بچه ها احساس کردم. اما طولی نکشید که طولی نکشید :) چیزی که یک بازی خوب پسران به نظر می رسید، به یک بازی گاه به گاه بی رحمانه برای زندگی با وحشی ها و خونریزی تبدیل شد. به زودی پسران فراموش کردند که آنها از یک سرزمین متمدن آمده اند و ارزش هایشان تغییر کرده است. پس چه اتفاقی افتاد؟ وقتی خط بین یک جانور و انسان بیش از حد شد؟ چه چیزی انسان را انسان می سازد؟ این موضوع اصلی در این کتاب است. شاید همین طور است که این کتاب فوق العاده است، احساس بی رحمی از زندگی را از طریق زاویه بچه ها غیر منتظره می کند و می بیند که حتی چنین تجربه ای می تواند پایان شاد داشته باشد (آیا می توان آن را \"پایان\" نامید؟ ™ d می خواهم در مورد زندگی بیشتر پسران می دانم.) من شخصیت های اصلی را در این داستان دوست داشتم. منظور من رالف و جک است. دوستی، با لمس نفرت عمیق در قلب، اجازه دهید بهترین و بدترین ویژگی های شکوفا شود. رالف خیر و نظم را نشان داد، صدای او از دقت و کمک پشتیبانیش، Piggy، به مدیریت گروه کمک کرد و احترام و اعتماد را مورد استفاده قرار داد. جک از سوی دیگر، کمی وحشی، بلندپرواز و بی رحمانه بود و آزادی او را بیشتر تحت تاثیر قرار داد؛ زیرا نجات هدف او نبود، شاید دلیلش این بود که او به دلیل صدای او گوش نداد، بلکه بر آن تکیه کرد احساساتش آنها هر دو دو طرف روح انسان هستند، برای مبارزه برای حق رهبری، دلیل و احساسات. یکی از پسرهای دیگر که اغلب من را جذب و شگفت زده کرده است، سیمون است. قسمت های با او و HEAD بی ارزش هستند. داستان «Lord of Flies» باعث شد که من بیشتر درباره زندگی فکر کنم. آیا می توانم احساس امنیت کنم و بگویم، پوست، این هرگز به من یا پسر من اتفاق نخواهد افتاد؟ منظور من این است که عاطفی از داستان است. این می تواند همه ما بخشی از Piggy، Ralph، Jack و سیمون در خودمان باشد. ما نمی توانیم محدودیت هایی را که در اختیار داریم پیش بینی کنیم و اینکه چه مقدار آزادی لازم است که اجازه دهیم عضلات ما از بین بروند. داستان داستان قشنگی است که جوهر زندگی و جنجالی آن را نشان می دهد. این کتاب را سه بار در حال حاضر بخوانید، شاید این دلیل این است که چرا آن را برای اولین بار پیدا نکردید، آنقدر سرگرم کننده یا جذاب بودید. اما با این وجود، یک کتاب عالی است که برای یک نوجوان یا یک بزرگسال بزرگسال ðŸ~Š ارزش دارد

مشاهده لینک اصلی
خوب ...... من به ندرت بخشی از این کتاب را بخاطر خواندن آن در دبیرستان چند صد سال پیش به یاد می آورم، و نظر من در پیدا کردن آن نگران کننده است که اکنون تغییر نکرده ام که پیر و خاکستری است. قطعا یک کتاب خوب نیست، اما آه یک ماجراجویی ترسناک! پوره پلیری Piggy به طرز وحشیانه مورد سوء رفتار قرار گرفت، و شخصیت مورد علاقه من، سیمون، که به نظر می رسید هوشمندانه ترین گروه بود، مطمئنا شایستگی اش را نداشت (نمایش اسپویلر). (مخفی کردن اسپویلر)] در حالی که من اعتقاد ندارم که من این کلاسیک را دوباره خواندن، من می دانم که من آن را فراموش نخواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سالار مگس ها


 کتاب جود گمنام
 کتاب مدار راس السرطان
 کتاب میدل مارچ
 کتاب پایان رابطه
 کتاب به خونسردی
 کتاب بازار خودفروشی