کتاب زیر کوه آتشفشان

اثر مالکوم لاوری از انتشارات نیلوفر - مترجم: صالح حسینی-برترین رمان های گاردین

جفری فریمین، یک کنسول سابق بریتانیا، به Quauhnahuac، مکزیک آمده است. در اینجا کنسول های ناتوان کننده، نوشیدن، فعالیت هایی است که زندگی او را تحت تأثیر قرار داده است. تحت آتشفشان در طول روز مرگ و میر ناشی از کنسول ها - روز مرده ها، 1938 تنظیم شده است. همسرش یون، وارد Quauhnahuac برای نجات او و ازدواج ناکام خود، با الهام از چشم انداز زندگی با هم دور از مکزیک و شرایطی که رابطه آنها را با آستانه فروپاشی رانده است. ماموریت یوونس برای نجات کنسول، حضور هوگو، همسایه های نیمه برادر و ژاک، یک دوست دوران کودکی است. تحت آتشفشان یکی از قوی ترین و واضح ترین اظهارات در مورد شرایط بشر است و یکی از مبارزات مداوم علیه نیروهای عنصری است که تهدید می کند او را نابود کند.


خرید کتاب زیر کوه آتشفشان
جستجوی کتاب زیر کوه آتشفشان در گودریدز

معرفی کتاب زیر کوه آتشفشان از نگاه کاربران
یک رندر. ابتدا حدود 30 سال پیش تحت عنوان Volcano خوانده شدم، زمانی که یک جوان جوان بودم که به گوش های بزرگ و پاهای ناخوشایند تبدیل می شد. بدون درک کامل رمان، احساس می کردم خواننده اثر قابل توجهی از ادبیات است. من به خودم گفتم که می خواهم خواندن آن را دوباره زود، در حالی که، در عین حال، هضم جلوه های بحرانی من می توانم دست های خود را به دست آوردن، بنابراین من می توانم به خوبی درک cornucopia تم ها، تمسخر و معنای. تقریبا بلافاصله پس از آن خواندن اولیه من در سراسر آمد و به طور خلاصه مطالعه یک کتاب در مورد استفاده Lowry از کابالا. اما سال هایی که تا تاریخ @ به زودی @ 2015 شد. این بهار من شروع به مطالعه رمان کردم، خواندن مواد انتقادی، به ویژه دیوید مارکسون معروف Malcolm Lowrys Volcano: افسانه، نماد، معنی. من یادداشت ها را گرفتم، من علامت های کلیدی را مشخص کردم، من توضیح دادم. خواندن رمان من این بود آهسته و مهربان. من در جوهر قرمز زیر خط کشیدم و حاشیه ها را تعریف کردم. از آنجایی که رمان ها با الهام، استعاره و همبستگی در حالی که همزمان با در نظر گرفتن ابعاد اسطوره ای از خود، متراکم هستند، برخی از صفحات کپی من بسیار پر از عبارات، فلش ها و تأکید بر این است که آنها به نظر می رسند به طوری که آنها مورد حمله قرار گرفته اند توسط شامپانزه دنج اما فقط من بودم. نمی توانم آن را مرور کنم. من هیچ مدارک انتقادی ندارم و نمیتوانم بینش را به رمانهایی که قبلا توسط ارتش علمای و منتقدان ارائه شده است اضافه کنم. اما من می توانم به شما بگویم دوست داشتم خواندن زیر آتشفشان. این نوعی رمان فکری و رضایتبخشی است که من همیشه امیدوارم پیدا کنم اما به ندرت انجام میدهم. من معتقدم که این یکی از متون مقدس ادبی قرن بیستم است. یک رمان دشوار اما دوست داشتنی است. این یک داستان غم انگیز است اما دوست داشتنی است. دایره المعارف آن در استعاره، قیاسی و تقلید است. استادانه و Joycean آن در بسیاری از بافت. من آن را به شما توصیه می کنم ... و شما.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای بیش از 3 ماه نوشتم، او را من و به طور مداوم در دایره. من بیش از 100 صفحه را گذرانده ام و امروز نتیجه می گیرم که زندگی کوتاه است و این فریب معانی ندارد. من آن را بستم و آن را در قفسه قرار دادم، شاید روزی من بیشتر و بیشتر خواهان آن هستم تا آن را تمام کنم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب سالهاست که من را از وجود من رنجیده است. من آن را برداشت کرده ام، آن را شروع کرده ام، آن را پایین انداخته ام، به آن نگاه کرده ام. کتابی را که من شنیدم یا چیزهای بسیار خوبی یا بسیار بدی را در مورد آن داشتم و می خواستم آن را بخوانم، برای عشق به خدا، اما پای من را برای مدت زمان بسیار طولانی کشیدم. با این حال، این نیز یک کتاب بود که می دانستم که باید قبل از اینکه بمیرم، فقط می خواهم بخوابم و بخوانم. خوشحالم که من آن را خواندید؟ من فکر میکنم عادلانه است که بگویم من خوشحالم که نمیتوانم آن را بخوانم، هرچند نمیتوانم بگویم لزوما آن را برای هر کسی پیشنهاد میکنم ... مگر اینکه آنها جویس و همینگویی را دوست داشته باشند و از الکل بخواهند یک مرد قابل انتقام بگیرند. جفری فریمین مرد است با مشکل نوشیدن، یک کنسول سابق بریتانیا، در حال حاضر در مکزیک، به خصوص در روز مرده است. همسر بی رحمانه او، یون، به دلیل آنکه من هرگز کاملا متوجه نشدم، به این دلیل است که مردی که زمان، انرژی و پول خود را بر روی الکل مصرف می کند، او را ترک می کند، پس چه چیزی او را تصور کرد که چیزی عوض شده است؟ - به غیر از وسواس عجیب و غریب او با زندگی در مزرعه با مرد. در همان زمان همسر برادر Firmins، هیو، وارد می شود و در خانواده های مختلف در Quauhnahuac انواع مختلف درام اتفاق می افتد. درمان درام؟ بیشتر الکل! و اصالت های داخلی: تا حدودی از یک نسخه مکزیکی از اویلس و یک رمان عجیب و غریب می خواهم هینگینگ در کریک، من می گویم که رمان Lowrys برای خواندن بی نهایت جالب تر از جویس یا همینگویی است. سینمای او جامدتر و گاه بسیار زیبا است، به ویژه توصیف او از چشم انداز مکزیکی و آتشفشانها. این احتمالا بهتر از انتظار من بود و من فکر می کنم می توانم کاملا \"کلیهmodern classic @ thing را درک کنم، اما تمام کاراکترها پر از گسل ها هستند - بله، واقع بینانه، مطمئنا، اما 391 صفحه از یک روز در زندگی یک الکلی کسی که نمیتونه این کار رو بکنه، برای من خیلی هیجان زده میشه. اما الان این کار انجام شده و من میتونم حرکت کنم و احساس کنم دارم شخص خوبی هستم که بتوانم آن را از طریق آن انجام دهم.

مشاهده لینک اصلی
چرا من اینجا هستم، سکوت می گوید، چه کاری انجام دادم، تکه ای را بازتاب می دهد، چرا من خودم را با این روش آگاهانه از بین بردم، پول را در خلال خرج می کنم، چرا اینقدر پایین آمده ام، مسیری را طی می کنم که به آن تنها پاسخ این بود: مربع به او پاسخی نداشت. با توجه به این که آتشفشان لحظات درخشان شعر و تصاویر نفس گیر دارد، اما تجربه خواندن کلی در مورد لذت بخش بودن سفر مكان در مكزیک از طریق خم شدن است. به نظر می رسد که ماشیت مورد نیاز است تا از طریق جنگل پروسس برچیده شود. رمان به نظر می رسد یک تمرین در شکل بیش از عملکرد است. شخصیت ها و روابط کنسول الکل، همسر سابق و برادرش، به عنوان یک پروسس هنری بی نظیر و سپیده دم سمبل هایی که از خواننده مانند jquery-in-the-boxes به سر می برند - سگ ها، عقرب های مرده، خرچنگ ها در دستشویی، دست Orlac، اسب با 7 علامت گذاری شده است. شاید آنها در خدمت هدایت کردن خواننده از چیزهای غیر قابل توضیح هستند که کاراکترها انجام می دهند (حتی شخصیت های نجیب تر رفتار می کنند و فکر می کنند مستبدانه در آن زمان هستند). من هرگز برای کشف یونس نزدیک نشدم - چه چیزی او را در کنسول دیده اید؟ چرا او در مکزیک است؟ چرا او (و هر کس دیگری) همچنان مشغول صحبت کردن با کنسول ها است؟ اما شخصیت ها واقعا نقطه این را دارند. در اینجا این نکته است که الهام بخشیدن به آن، نقطه است. در حالی که این یک کتاب دشوار بود که بتواند از آن عبور کند، این لحظات روشنایی و طنز غیر منتظره ای بود که من بسیار قدردانی کردم. و در حالی که بعضی از فصل ها دشوارتر از دیگران بود، من عجله ناگهانی احساساتی از آن صفحات نهایی که ارزش تلاش دارند تقریبا به دست آوردم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چطور اتفاق می افتد، اما احساس می کنم که سگ های مرده، دره، چرخ درخشان به طور ناگهانی من را به جایی در عقب ذهنم متقاعد می کنند که همه چیز یک بار است. این کتاب به من عمیقا به عنوان یک دانشجوی کالج در بیت لحم (بله، بیت لحم)، پنسیلوانیا بود، که در آن خواندن و رانندگی بدون رانندگی دو تابوت کشنده است، من خودم را از ایستگاه اتوبوس به ایستگاه اتوبوس پیاده کردم، از طریق هزاران خیابان خانه های بی پایان و پر از اشک ها، با بینی من در کتاب، اجتناب از کیسه های زباله و اشکال مرگبار که در تمام طول مسیر من است. همه آنها را لمس کردم، با Firmin چسبیده بودم. با این حال، اگر برای عقب ماندگی ذهنی نهایی آمریكای مركزی نبود، من هرگز لووری را بعنوان یك نوجوان پیدا نخواهم كرد، زیرا دروازه من به فیلم های خوب در آن زمان در حال مرور فیلم های دانشگاهی بود كه برای معیارهای مشخص شده یك برچسب بود. در طی آن نسخه فیلم Volcano بود، که در ده دقیقه اول، خسته کننده بود، و به صورت تصادفی به دیسک دو، این مستند تبدیل شد: http: //www.nfb.ca/film/volcano/ آخرین بار من واقعا به وقتی که دوست دختر سابق من با افراد مسن کار می کرد و به آنها با صدای بلند می گفتند، دوباره به ولکنو بازگشتم. به هر حال او موفق به خواندن این همه راه را به آنها. حدودا آن زمان دوست من اولین کره کره ای را به من داد، که خیلی خوب بود و به آرامی تمام آن را می خوردم و چند بار در باران باران کالیفرنیا گلوله باران می زدم قبل از ورود به کتابفروشی City Lights و خواندن دوباره از طریق این. و سپس طوفان گدازه شروع می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زیر کوه آتشفشان


 کتاب عصر بی گناهی
 کتاب یک سرباز خوب
 کتاب سرود سلیمان
 کتاب تریسترام شندی
 کتاب زنان کوچک
 کتاب گتسبی بزرگ