کتاب رابینسون کروزو

اثر دانیل دفو از انتشارات افق - مترجم: محسن سلیمانی-برترین رمان های گاردین

Crusoe (نام خانوادگی خراب شده از نام آلمانی Kreutznaer) از قله کوئینز در هال در ماه اکتبر سال 1651 در کشتی دریایی، علیه خواسته های پدر و مادرش، که می خواهد او را به دنبال حرفه ای، احتمالا در قانون، از قایق می رود. پس از یک سفر پر سر و صدا که در آن کشتی خود را در یک طوفان خراب است، شهوت او برای دریا همچنان قوی است که او به دریا باز می شود. این سفر همچنین در فاجعه به پایان می رسد، به عنوان کشتی توسط دزدان دریایی فروش (فروش روورز) گرفته شده و Crusoe به برد توسط موور برد. دو سال بعد، او در یک قایق با یک پسر به نام Xury فرار می کند؛ یک کاپیتان یک کشتی پرتغالی از ساحل غربی آفریقا، او را نجات می دهد. کشتی در مسیر برزیل است. Crusoe Xury را به کاپیتان میفروشد. با کمک کاپیتان، Crusoe یک گیاه را خریداری می کند. رابینسون کروزو یک رمان دانیل Defoe است، که برای اولین بار در 25 آوریل 1719 منتشر شد. این اولین نسخه متعلق به نویسنده Robinson Crusoe است که نقش اصلی را بازی می کند و بسیاری از خوانندگان را به این باور است که او شخص واقعی و کتاب سفرنامه حادثه واقعی است.


خرید کتاب رابینسون کروزو
جستجوی کتاب رابینسون کروزو در گودریدز

معرفی کتاب رابینسون کروزو از نگاه کاربران
این کتاب به نظر می رسد در تاریخ ادبیات، یک پروتونوول به ایده یک رمان مدرن تبدیل شده است. این یک داستان ماجراجویی به معنای تحریک تخیل است و نیاز به انحلال قطعه قطعه قطعه را برآورده می کند. اما شما نمی توانید انتظار یک رمان را که تقریبا 3 قرن پیش نوشته شده بود دنبال کنوانسیون های ژانر ایجاد شده امروز. با آن بجنگید این همان قدر روشنایی انگلستان در زمانی است که اکثر جهان یک منطقه خالی روی نقشه بود که این خرابکاران شجاع را از رفتن به کاوش و مرگ به معنای واقعی کلمه معذور نیست، هر زمان که مسافرت انجام شد، یک دقیقه فاصله بود. لذت بخش بود که آن قسمت ها را بخوانید که چگونه کاغذکاری های تجاری و ابزار قانونی انتقال اموال اتفاق افتاد، چگونه قدرت های مختلف اشراف اروپایی به قدرت رو به رشد بازرگانان و کارآفرینان روستایی افتاد. کلاس و سیاست مهم بود، اما مردان شجاع معمولی که به دنبال ماجراجویی و ثروت هستند مسئول سرنوشت های خاص خود بودند، که چندین قرن پیش در اروپا فئودالی نبود. کسب و کار تبدیل به یک نیروی انرژی از جامعه شد. اعضای کلاس های پایین تر می توانند در مقیاس وسیع جامعه رو به افزایش بگذارند، اگر آماده باشند همه چیز را از طریق حمل به آفریقا، آمریکای جنوبی و ایالات متحده تهدید کنند. این رمان، از طریق ماجراجویی نوعی که تنها در 1600 و 1700 میلادی امکان پذیر است، نشان دهنده یک دوره تاریخی واقعی انسانی است. برای اینکه کتابی باشد که در مورد چگونگی نوشتن درباره یک ماجراجویی به همان اندازه توصیف یک داستان کاوش کرده است، این یک داستان غم انگیز خوب است. من هیچوقت نمی دانم چه کسی می گوید، من آن را دوست داشتم. و آن فقط در مورد یک کشتی خراب در یک جزیره نیست - آن ها عنکبوت ها، اسپانیایی ها، مغولان، قطعه ای از هشت و 300 گرگ در آلپ اطراف قهرمان ما مسلح تنها با تپانچه های تک گلوله و شمشیر است. این مرحله از نمایشنامه جدید خنک بود، به مراتب بیشتر از شعر قبیله ای، آموزش دینی، و نوشتن عاشقانه ماجراجویی از آنچه پس از آن به عنوان یک کتاب هیجان انگیز گذشت. سعی کنید توجه بیشتری به جزئیات Crusoes اروپا، جک اسپارو واقعا در آن زندگی می کرد، و نه کمبود کتاب به عنوان یک رمان مدرن. این ارزش خواندن این تغییر تاریخ بازی را در نوشتن رمان افزایش می دهد.

مشاهده لینک اصلی
یک روز در مورد ظهر به قایق من رسیدگی شد، من بیش از حد surprizd با چاپ یک منزل برهنه بر روی ساحل، که بسیار ساده بود که در شن و ماسه دیده می شود بیش از حد فوق العاده بود: من ایستاده بود مانند یک تندر زده ... Robinson Crusoe یکی از مشهورترین داستان های ماجراجویانه است که تا کنون نوشته شده است. حساب یك ملوان در طول بیست و هشت ساله در جزیره بیابانی ویران شده است، همچنین داستان هایی درباره ی اسطوره ها، تمثیل و یك زندگی نامه ی معنوی است. من یادم هست که با ماهیت سخت گیر Crusoe و توانایی او برای توسعه عادت های بقا در حالی که تنها در ابتدا، تا زمانی که مواجه با مردی که او @ Friday @ نامیده می شد، مجذوب شد. در سال های اخیر من قادر به درک بهتر زمینه های تاریخی و ادبی بوده ام، اما تعجب داستان Defoes با سال ها کاهش نیافته است. این از زمانی که من یک پسر جوان بودم، مورد علاقه من بوده است. من آن را چند بار خوانده ام و نسخه نورتون یکی از مواردی است که اخیرا خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
اوهاد شما فکر می کنید که در طول بیست سال پرفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررری تمام سالها - دهه ها حتی - به لطف جزئیات مانندhow به کشمش @ و @ آیا من باید نگه داشتن یک حیوان خانگی بز؟ @ جنگ در این سبک pedanttic است که آنها را به همان اندازه گیج کننده و خسته کننده، و Crusoe خود را ارائه ما خیلی پیچیده و جذاب است که به نوبه خود است که من نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده است!

مشاهده لینک اصلی
رابینسون کروزو، یک تاجر انتحاری با گرایشات اجتماعی، به طور مبهم تلاش می کند تا جامعه را دوباره از بین ببرد. او به طور فزاینده ای پاراگرافی رشد می کند؛ با گذشت زمان او در نهایت دوباره با یک انسان دیگر، hes قتل عام دیوانه است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب پر از معجزه است! من زمان زیادی را برای خواندن آن گذاشتم، نمی خواستم آن را خیلی زود خلاص کنم، حدود پنج صفحه در روز بیشتر بخوانید. این کتاب Ã © هدیه ای از برادر من بود، این است که یک نسخه © الکترونیکی مصور از داستان رابینسون کروزو و CA © کاملا زیبا برای به اشتراک گذاشتن ماجراهای رابینسون، و بازدید از هر مکان و احساس هر احساس که او بود داستان به خوبی نوشته شده است، آن را کامل به عنوان یک داستان برای خواب برای کوچک و بزرگ نیز.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رابینسون کروزو


 کتاب اما
 کتاب جین ایر (جلد اول)
 کتاب به خونسردی
 کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
 کتاب موبی دیک
 کتاب زنان کوچک