کتاب دل تاریکی

اثر جوزف کنراد از انتشارات نیلوفر - مترجم: صالح حسینی-برترین رمان های گاردین

Marlow، دریانورد و سرگردان، سفر جسمی و روحی hces را در جستجوی معامله گران عجیب و غریب Kurtz بازنویسی می کند. سفر به رودخانه به قلب قاره آفریقا، او به تدریج توسط شکل مبهم، مانند wraith مانند وسواس. مارلوز کشف کرد که چگونه کرتز قدرت خود را در برابر مردم محلی به دست آورد، او را به پرسش های رادیکال نه تنها از طبیعت و ارزش های خود، بلکه از تمدن غربی می اندازد.

بخش عمده ای از سریال اصلی مدرنیسم، قلب تاریکی (1899)، محدودیت های موجودات انسانی و همچنین واقعیت های کابوس امپریالیسم را بررسی می کند. نسخه های جدید Conrads معروف ترین آثار در کلاسیک پنگوئن، این جلد حاوی Conrads کنگو خاطرات ، یک دوره زمانی، خواندن بیشتر، یادداشت ها، یک نقشه از کنگو، یک واژه نامه و مقدمه ای است که در مورد تجربه نویسندگان آفریقا ، روایت و پیچیدگی های نمادین قلب تاریکی و پاسخ های انتقادی به رمان.


خرید کتاب دل تاریکی
جستجوی کتاب دل تاریکی در گودریدز

معرفی کتاب دل تاریکی از نگاه کاربران
OK آن - این اولین بار است که من کنراد را پس از شنیدن چقدر از یک سبک نثر او و مقایسه آن با ناباکوف (چیزی که او خود را با یک تکذیب مشخص، من متفاوت از Conradically @)) خوانده ام. او قطعا یک طراح پروژۀ اول است. اما در این کتاب بسیار نمادین، او بیشتر از یک داستان نویسی نیست. در نیمه اول هیچ چیز واقعا اتفاق نمی افتد. بدیهی است، مشاهدات چارلز مارلو در سراسر جالب توجه است و من بعضی از آنها را کف زدم. نیمه دوم جالب تر می شود، چون مارلو و خدمه شلوغش تحت حمله قبیله ای قرار می گیرند که Kurtz را سرزنش می کنند و سرانجام کورتز مرموز و بزرگتر از آن زندگی می کنند. و سپس آن را از بین می برد ... به قلب تاریکی، بنابراین صحبت می کند.به طور خلاقانه، من نمی @ دریافت @ چه Kurtz واقعا به معنای آخرین سخنان خود را در مرگ او: @ ترسناک! وحشت! @ و مهمتر از همه، من نمی دانستم که «قلب تاریکی» واقعا چه معنایی دارد. من یک کتاب علمی کامل از این کتاب انجام داده ام؛ من برنامه ریزی نمی کنم من فکر می کنم این کتاب یکی از آن کتاب هایی است که به عنوان کار کانون غربی انتخاب شده است؛ زیرا 1) خسته کننده است به طور کلی (@ gripping story @ signing @ non-entertainment @ and thus @ serious @ literature - که تمایز کامل فتنه است در نظر من فروتنانه اگر شما در نظر شکسپیر، که نمایشنامه های خود را برای سرگرمی عمومی نوشت)، 2) پروسس زیبا (که من موافقم)، و 3) به شدت نمادین است.به عنوان ظاهرا معتبر، ادبیات به نظر من یک شکل است از هنر است که ترکیبی از قصه داستان، داستان نثر خیره کننده و بازیگری زبانی، و بررسی عمیق روان انسان و جامعه است. من این تعریف را تنها بر شکسپیر پایه گذاری میکنم. قضاوت از آن، قلب تاریکی می آید تا تمام معیارها را برآورده کند اما در ارائه یک داستان غافلگیرانه شکست می خورد. در مجموع: نثر زرق و برق دار، مختصر و نه چندان خسته کننده به عنوان کارهای دیگر از @ @ @ جدی @ اما هنوز هم داستان متوسط ​​با تعداد زیادی و زیادی از نمادهای سفید / سیاه.

مشاهده لینک اصلی
توضیحات: تمثیل تاریک داستان سفر را به رودخانه کنگو و دیدار او و جذابیت آقای کورتز، شخصیت مرموزی که بر ساکنان غریب منطقه حاکم است، توصیف می کند. استادانه ترکیب ماجراجویی، توسعه شخصیت، نفوذ روانشناسی. با توجه به بسیاری از Conrad's بهترین، غم انگیز ترین داستان است. فقط خواندن شاه لئوپولد روح: یک داستان از حرص و آز، ترور و قهرمانی در آفریقای استعماری من تصمیم گرفتم آن زمان برای دیدن دوباره قلب تاریکی بر روی صفحه نمایش بزرگ، با نگاه تازه با خبر شده در LÃ © در روم / Kurtz charactemp3 unabridgedebookThe Horror، ترسناک درست است!

مشاهده لینک اصلی
در تلاش برای طبقه بندی مشترک، من گوش به این کتاب صوتی انجام شده توسط کنت Branagh. من می گویند انجام، به دلیل آن بود که فقط خواندن ساده از داستان نیست. او عمیق را به مشاهدات اضافه کرد و آنچه را که من پیدا کردم یک داستان خسته کننده بود و زندگی را در آن نفس کشیدم. من این را کاملا لذت می بردم و این نسخه صوتی را به هر کسی که علاقه مند به این داستان کلاسیک است توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره مه

مشاهده لینک اصلی
فقط چند مورد وجود دارد که من می خواهم به این بررسی عالی اینجا اضافه کنم - http: //www.goodreads.com/review/show/ ... - و حتی پس از آن، اغلب هیچ چیز از ماده. این بیست و بیست سال از زمانی که من برای اولین بار این را خوانده ام و این بار دوباره خواندن آن را ندیدم، اما به خواندن قابل توجه آن کنت برانک گوش دادم. دشوار است تصور کنید این کتاب توسط کسی که زبان اولش انگلیسی نبود نوشته شده است. شرکت در این کتاب بسیار جذاب است - چگونه می خواهید یک وضعیت را ایجاد کنید که به شر آن کور است و شما آن را بوروکراتیزه می کنید. غفلت از شر اغلب با اشکال و مقررات چاپی مطابقت دارد و اغلب ما از این به بعد از این که ما به طور کامل از آن غافل می شویم، به طور کامل نادیده می گیریم. این غیر انسانی قابل توجه است که همه اینها را پشتیبانی می کند. این کتابی است که حاضر به فراموش کردن آن نیست. € \"بیشتر کتاب پس از پاراگراف در نقل قول است. اما با این بیانیه مبهم به پایان می رسد. مارلو متوقف شد و نشستن، ناهموار و خاموش، در حالت بودا متفکرانه. هیچ کس برای یک زمان حرکت نکرد. @ ما اولین بار از بین رفته ایم، @ ناگهان مدیر گفت. من سرم را بالا بردم خلع سلاح توسط یک بانک سیاه از ابرها متوقف شد، و آبریز آرام که به انتهای زمین نزدیک به زمین پرتاب شد، در زیر ابرهای بارانی پوشیده بود. \"به نظر می رسید که به قلب تاریکی عظیم منتهی می شود. و در اینجا بیشتر من علاقه مند به کارگردان در اینجا ما می توانیم پاسخ دو نفر را به این داستان قابل توجه بیشتر ببینیم. ما راوی است که از لحاظ عاشقانه توانسته است پس از شنیدن یک کلمه کامل را بازتولید کند و ما مدعی هستیم که به نظر می رسد تا حدودی ناراحت شده است که اولین بار از دست رفته بوده و مشتاق آن هستیم. هیچ حسابداری برای چیزی که روح ما را لمس می کند و چه چیزی مجاز خواهد شد. جالب ترین بخش کتاب برای من روسی است. در اینجا شما یک مرد دارید که می تواند در همه موارد کورتز نگاه کند - و آنها بسیاری بوده اند و به وضوح نه تنها سرهای روی قطبهای که به خانه اش نگاه می کنند - مردی است که کورتز تهدید کرد که کشتن کند، اما هنوز کسی هست که او را دوست دارد. ما این کار را دوست داریم تا قهرمانان ما وحشت زده شوند. حتی اوباما در روز ما با هواپیماهای بدون سرنشین خود، می ترسد. این یک کتاب قابل توجه است. به نظر می رسد قابل توجه است که خطوط که بیشتر از این به یاد می آورند â € ~ ترسناک! این وحشت \"و\" Mistah Kurtz \"- او مرده است. ممکن است به یاد بیاورید که بگوئید، تمام کسانی را که می کشند را نابود کنید! شاید ما فقط می توانیم تاریکی را فقط ببریم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دل تاریکی


 کتاب دفتر یادداشت طلایی
 کتاب ۳۹ پله
 کتاب بازگشت به خانه
 کتاب خانم دلوی
 کتاب نشانه چهار
 کتاب میدل مارچ