کتاب دل تاریکی

اثر جوزف کنراد از انتشارات نیلوفر - مترجم: صالح حسینی-برترین رمان های گاردین

Marlow، دریانورد و سرگردان، سفر جسمی و روحی hces را در جستجوی معامله گران عجیب و غریب Kurtz بازنویسی می کند. سفر به رودخانه به قلب قاره آفریقا، او به تدریج توسط شکل مبهم، مانند wraith مانند وسواس. مارلوز کشف کرد که چگونه کرتز قدرت خود را در برابر مردم محلی به دست آورد، او را به پرسش های رادیکال نه تنها از طبیعت و ارزش های خود، بلکه از تمدن غربی می اندازد.

بخش عمده ای از سریال اصلی مدرنیسم، قلب تاریکی (1899)، محدودیت های موجودات انسانی و همچنین واقعیت های کابوس امپریالیسم را بررسی می کند. نسخه های جدید Conrads معروف ترین آثار در کلاسیک پنگوئن، این جلد حاوی Conrads کنگو خاطرات ، یک دوره زمانی، خواندن بیشتر، یادداشت ها، یک نقشه از کنگو، یک واژه نامه و مقدمه ای است که در مورد تجربه نویسندگان آفریقا ، روایت و پیچیدگی های نمادین قلب تاریکی و پاسخ های انتقادی به رمان.


خرید کتاب دل تاریکی
جستجوی کتاب دل تاریکی در گودریدز

معرفی کتاب دل تاریکی از نگاه کاربران
به نظر می رسد بسیاری از مردم فکر می کنند که این داستان فقط در مورد نژادپرستی است، اما نقطه اصلی آن است. درست است که بسیاری از داستان های Conrads به نظر می رسد نژادپرستانه در تن، اما باید آن را از کجا آمده است؛ او در زمانی که استعمار اروپایی (و همچنین متاسفانه نژادپرستی) نیز در نوسان بود، نوشت. البته، اجتناب ناپذیر است که نویسندگان برخی از عادت های دوران خود را منعکس می کنند، و همچنین برخی نویسندگان معتقدات غالب و اظهار نظر در مورد آنها را بررسی می کنند. با این حال، پیام درونی داستان، فراتر از مواردی است که صرفا ظهور نژادپرستی و استثمار استعماری، هرچند این استثمار البته در چگالی ایده ها نقش دارد و در سطح آن، موضوع اصلی این رمان را تشکیل می دهد. اما موضوع درونی، انتگرال، با مسئله فراتر از موضوع چگونگی قدرت آن را خراب می کند؛ در مورد مرزهای داخلی که توسط وجدان تعیین شده است و راحتی که در آن مرزها باقی می ماند. برعکس، هنگامی که یک فرد از این مرزها عبور می کند و به حوزه هایی فراتر از آن چیزی که به اعتقاد شما آورده می شود، به رفتار شما منتهی می شود، چه اتفاقی می افتد؟ من کنراد را می بینم که قلمرو را فراتر از این مرزها می بیند، در مورد اینکه چه زمانی فرد از مرزهای تعیین شده وجدان و تهدید اجتماعی فقط به این دلیل است که او در شرایطی قرار می گیرد که بتواند از این مرزها عبور کند. پاراللل ها برای چنین شرایطی می توانند در فراموشی های خاصی که امپراتوران روم در آن به چشم می خورد، به این دلیل که قدرت را دارند. آنها بر سر زندگی یا مرگ افراد بی شماری گذشتند و بسیاری از آنها در این قدرت به بیش از حد تحمیل شده بودند. با این حال، کنراد از محیط جدیدی استفاده می کند که در آن مسئله را مورد بررسی قرار می دهد و این یک محیط شخصی و شخصی است و درست مثل ناراحتی

مشاهده لینک اصلی
من هنوز نمیدانم آنچه را که اینجا خوانده ام. من این کتاب را با یک نوع کلمه در سر من چرخیدم ...eh؟ @ من تمام کتاب را خوانده ام. هر صفحه، هر جمله، هر کلمه. و من نمی توانم به شما بگویم که در مورد آن چه بود. من فکر می کنم که باید کتاب های چالش برانگیز تر از این را مطالعه کنم - اولیس، Swanns Way، و غیره - اما هیچ کدام از اینها را به طور کامل از بین نبرد.

مشاهده لینک اصلی
تقدیرنامه ها تاریخچه معرفی به قلب تاریکی مقدمه ای بر دفتر خاطرات کنگو بیشتر خواندن یادداشت بر روی TextsMap رودخانه کنگو - قلب تاریکی - کنفرانس خاطرات روزانه: نوشتن یادداشت (1917) یادداشت لغت نامه دریایی شرایط

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این یک خواندن دوباره است، اما، در حدود نیمه راه، همه چیز شروع به نظر می رسد برای من جدید، بنابراین شاید من هرگز آن را به پایان برساند اولین بار دور. این نمی تواند من را متعجب کند - اگر چه کتاب کوتاه است و طرح آن کمی، آن را به نحوی تشریح به احساس بسیار متراکم است. مانند یک جیب مابی دیک، آن را با باز کردن اتمسفری گوتیک آغاز می کند و سپس نوعی انعکاس را به یک توده ی پخته ای از آرامش، روایت های بزرگ و موروثی آبمیوه می دهد. کنراد در مورد شناسایی دولت آزاد کنگو به طرز شگفت انگیزی نگران است، از دیدن آن به عنوان یک رمان کاملا سیاسی: کنگو فقط \"رودخانه بزرگ\" است و بروکسل فقط به عنوان \"شهر\" اشاره دارد که همیشه من را به یک قتل عام فکر می کند. این کاملا یک رمان در مورد استعمار نیست، اما در عین حال، در مورد طرح حیوان خانگی لئوپولدز بسیار نگران کننده است، و با تردید دوستانه در مورد کل نگرانی، و معروف، تعریف دوباره \"فروپاشی\" € ™ به عنوان â € ~ آن را از آن کسانی که دارای یک صورت متفاوت و یا کمی پریشان بینی تر از خودمان. Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â از آنجایی که سارق به یک ایمنی می رسد، از این به بعد به یک رمان مدرن مانند تراموا 83 و یا به روزنامه ها کافی است تا دست های خود را بالا بکشید و به علاوه Ãaa changeâ € | مانند فریاد زدن شما هستند. اما اگر این فقط یک مناقشه ارزشمند بود، بیشتر از ستایشگر نخواهد بود؛ همانطور که می توان گفت، همه چیز را درهم آمیخته Conrads تبدیل به یک نوع مثل است که مستعمرات استعمار را دنبال می کند برای از بین بردن بخش های ناخوشایند جهان، و پیوند آن با سفر داخلی به بیشتر مردان غریبه atavistic.At بار این کار بسیار خوب است، اما در زمان از آن جا که در دستان سنگین دست به دست می شود، احساس فوق العاده ای از رمز و راز عریض بیشتر از آنچه نشان داده شده است، تایید می شود. من فکر می کنم خوب است که پیشنهاد ساده، اما قدرتمندانه ای وجود دارد که افریقای مرکزی و اروپای غربی با یکدیگر متفاوت نیستند و جزئی از زمان بندی هستند. در ابتدا روانشناسان ملودی در مورد رومیان که برای اولین بار به انگلیس آمدند فوق العاده است - قبل از این که ما در مورد آفریقا یا جنگل ها حرفی نزنیم، این عجیب و غریب از برخی از لژیونرهای عمومی در Dark Ages Gravesend، که می توانست وحشیگری را احساس کند، وحشیگری مطلق، او را بسته بود، - تمام این زندگی مرموز بیابان که در جنگل، در جنگلها، در قلب مردان وحشی رخ می دهد. هیچ گونه تداخلی با چنین رمز و راز وجود ندارد. او باید در میان غیر قابل درک باشد، که هم از نظر انزجار است. و همچنین شگفتی است که بر او کار می کند. شگفتی های بی حرمتی - شما می دانید. تصور کنید که پشیمانی روزافزون، اشتیاق برای فرار، بی رحمانه، تسلیم شدن، نفرت است. جای تعجب نیست که این متن چنین چهره ای عظیم از تفسیرهای پسا - کلانتری و روانکاوی را جمع آوری کرده است - نه همه اینها، من فکر می کنم واقعا می تواند به راحتی پشتیبانی می کند. اما آنچه که دارد، فضای واقعی است. قصه تاریکی به نظر می رسد مثل داستان کورتز در بستر مرگ او، به نظر می رسد که بدون لبان انسانی در هوای سنگین شبح رودخانه شکل می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب دایره را می خواند 19 امتیاز: 3 * از پنج ناشر می گوید: بیش از یک قرن پس از انتشار آن (1899)، قلب تاریکی باقی مانده یک متن کلاسیک بدون در نظر گرفتن کلاسیک و مسلما Conrads بهترین کار است. این گسترده بازنگری نسخه نورتون انتقادی شامل مواد جدید است که انتقال نگرش قرن نوزدهم نسبت به امپریالیسم و ​​همچنین نگرانی های معاصران کنراد در مورد بهره برداری از پادشاه لئوپولد از قلمرو آفریقایی او. جدید به نسخه چهارم گزیده ای از کتاب اخیر آدام Hochschilds، شاه لئوپولد شبح، و از سر راجر Casements نفوذ @ کانگو گزارش @ در جنایات لئوپولد. @ Backgrounds and Contexts @ همچنین خوانندگان را با مجموعه ای از عکس ها و نقشه ای که دولت آزاد کنگو را به زندگی می آورد را فراهم می کند. بخش جدید، @ Nineteenth Century Attitudes towards Race @ شامل نوشته هایی از جمله هگل، داروین و سر فرانسیس گالتون. مقاله های جدید توسط پاتریک برانتلینگر، ماریانا تروگننیکن، ادوارد و سعید، هانت هاوکینز، آنتونی فتگریل و بحث پل آرمسترانگ، چینوا آهب، ادعای بحث انگیز از ترسیم رمان های آفریقایی ها و ارائه دیدگاه های متفاوت درباره اینکه آیا اعتقادات کانراد در مورد نژاد پیشرونده یا عقب مانده اند. انتخاب غنی از نوشته های کنراد در زندگی او در کنگو با گزیدهای گسترده از مقالات خود در مورد هنر و ادبیات همراه است. @ Criticism @ مطالب جدیدی را درباره Heart of Darkness ارائه می دهد، از جمله پاسخ های معاصر هنری جیمز، E.M. Forster، Ford Madox Ford و ویرجینیا والف. ارزیابی های انتقادی اخیر توسط پیتر بروکس، جرمی هاتورن، دافنه ارینست-ولکن، اندرو مایکل رابرتس، جی. هیلیز میلر و لیسا اشنایدر، یک رقیب از موضوعات را از نظریه روایت به فلسفه و جنسیت پوشش می دهند. همچنین نسخه چهارم جدید، مجموعه ای از نوشته های مربوط به ارتباط بین رمان و فیلم The Apocalypse Now است. این نسخه انتقادی نورتون نیز بر اساس روت کیمبوف، دقیقا متن بازنویسی رمان است. یک ضمیمه متنی گسترش یافته به خواننده اجازه می دهد تا در مراحل مختلف فرایند خلاقانه از تجدیدنظرهای Conrads پیروی کند. یک دوره زمانی اضافه شده است و کتابشناسی انتخاب شده تجدید نظر شده و به روز شده است. نقد من: اگر نسخه بحرانی این کتاب را بخوانم نمی توانستم سه ستاره به آن بدهم. پروسه متراکم و گیج یک داستان غم انگیز است Conrads آن معروف ترین و ماندگار ترین کار است، زیرا آنقدر شگفت انگیز است که یک مرد از دوره او می تواند این درک و می گوید: به طوری عمومی! اوه، در آن زمان در مورد سختی شرایط کشورهای آزاد کنگو بسیار مورد توجه قرار گرفت اما در بدترین حالت آن بی پروا بود و بدبختانه سیاسی بود. کنراد یک واکنش انسانی به یک وحشت انسانی نوشت و این کار را با ایجاد یک مرد سفید برای اشتباه انجام داد! و شروع به تشویق کنید.اما آن را به عنوان خوانده شده اسلوب، کوتاه اما ممکن است. به سادگی گفت، کنراد انگلیسی به عنوان سوم، زبان بله THIRD صحبت کرد. او چیز فوق العاده ای بود، نوشتن در زبان سوم خود، اما به نظر من آن را به عنوان سوم خود را در حدود نیمی از زمان بود. با این همه، من کاملا خوشحالم که نسخه نورتون انتقادی را خوانده ام و حس واقعی کتاب کتاب انقلابی. استفاده خیلی خوبی از تعداد محدودی از خط چشم من. این کار تحت مجوز Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 مجوز Unported مجاز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دل تاریکی


 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب رنگین کمان
 کتاب مرفی
 کتاب حباب شیشه
 کتاب سفری طولانی از روز به شب
 کتاب 1984