کتاب جود گمنام

اثر تامس هاردی از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: ابراهیم یونسی-برترین رمان های گاردین

هاردی برای گفتن داستان جودو فاولی، که تلاش های بسیاری برای بالا رفتن از طبقه خود به وسیله جامعه یا نیروهای طبیعت فرو ریخته است، هریتی را به مؤسسات گرانقیمت جامعه ویکتوریا، ازدواج، طبقه اجتماعی، مذهب و آموزش عالی سوق داد. جود فوالی، روستایی فقیر، مایل است در دانشگاه نخبگان کریستین مینستر تحصیل کند، اما تعصبات او از نظر تعارض با طبقاتی و یک دختر کثیف کشور که با تظاهر به حامله او را ازدواج می کند، ازدواج می کند. او در یک ازدواج غیرمعمول دستگیر می شود، او یک سنگسار کننده می شود و در عاشق پسر عموی خود یعنی صوف بریددوی، روشنفکر و آزاد است که در ازدواج نیز ناراضی است. سو را ترک می کند شوهرش برای زندگی با جود و در نهایت خرس فرزندان خود را از ازدواج. فقر و وزن خود را از اعتراض جامعه شروع به عواقب وارده به زوج، آنها را مجبور به یک مارپیچ پایین تکان دهنده است که در یکی از تکان دهنده ترین صحنه در تمام ادبیات به پایان می رسد. یک شاهکار خیره کننده، جود ناودر، رمان بی ادعا و شخصی ترین هاردی است.


خرید کتاب جود گمنام
جستجوی کتاب جود گمنام در گودریدز

معرفی کتاب جود گمنام از نگاه کاربران
چند سال پیش من شروع به شروع جودو Obscure کردم، و من نیز در مورد طلاق گرفته بودم، و همه مثل نووو بودند، این کتاب را در حالی که شما به هر حال افسرده بود، خواندید؛ این آزار و اذیت همه بمب ها است. پس من ندیدم من آن را فقط در حال حاضر به جای آن خوانده ام و من مطمئن نیستم که مشاوره بسیار مهم است. یکی از پیام های این کتاب این است که نباید در ازدواج باقی بماند که ازدواج مناسب نیست؛ در راه، این ممکن است اطمینان بخش است، درست یک؟ از پیام های دیگر است جامعهBut شما را پایین بدون توجه به آنچه شما انجام ضرب و شتم، و پس از آن همه تنهایی و بدبختی می میرد. @ اما این هاردی است، بنابراین شما انتظار می رود که. هاردی یک متفکر آزاد بود، یک واقعیت و یک رادیکال. همانند دیکنز، او بیشتر در معرض جان فقرا - فقیر روستایی قرار گرفته است، در حالی که مخالف فقیران دیکنز لندن است. او حقوق زنان طرفدار حقوق زنان بود. او بعضی از گونه های عجیب و غریب آگنوستیک بود. Sue Bridehead شخصیت شگفت انگیز و پیچیده است: شکاک، شورش، خود مخرب است. جودو موتسور چنین رسوایی را مطرح کرد که هاردی هرگز یک رمان دیگر ننوشته است، که شرم آور است زیرا بسیار عالی است. هاردی برای صحنه های درخشان خلاقانه ای دارد. در یک نقطه دو کاراکتر شکستن، و همه چیز را از طریق یادداشت های عبور دانش آموزان بین کلاس های درس انجام شده است. فوق العاده است هز ملودراماتیک و در یک شیوه بسیار سرگرم کننده انجام شده است. و، بله، هومر همه ی بومرها. اما حوصله خواندن هم نداشتم؛ بهترین نوع شبیه سازی آن است و این کتاب شگفت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
As ایده های ما پنجاه سال بود اوایل به طوری که ما می تواند úteis. @ کتاب à © 1895 último داستان توماس هاردی. Começa با یهودا در کودک به خداحافظی به معلم است که هر دو الهام گرفته و بخشی برای امیدوار Christminster، شهرستان های پسر از آن لحظه TAMBA © متر هدف را تامین کند. او بلافاصله پیشنهاد می کند سخت در سخت ترین کارها برای دستیابی به این رویایی مطالعه کند. یهودا یک مرد خوب، یک مؤمن و در چشم بسیاری از شکستهاست. با این حال، زنان در این کتاب بیشترین تأثیر را بر من داشتند. آرابلا، زن او ازدواج یهودا هنوز جوان است، à © پسر عموی مهار نشده و چیزی بی ادب، و سو یهودا، à © CA © آرمان های مذهبی نوری هوشمند است. هاردی سدیم £ قطعات خوانندگان بازدید کنندگان misadventures از شخصیت در این نقطه از شهرت رمان نویس à © کاملا موجه. مورد علاقه

مشاهده لینک اصلی
جود هر مرد است او مبهم است، در حالی که انتخاب هایش هیچ معنایی ندارد و هنوز معقول است. او موفق به تحریک یک زن محلی است که هیچ تمایلی برای ازدواج ندارد و هنوز هم دارد. او امیدوار است برای یک زندگی موفق و موفقیت آمیز رها شود. سپس او با پسر عموی خود ادامه می دهد، عمدتا به این دلیل که او راهی برای خروج از زندگی کسل کننده است. همه چیز به ما یادآوری می شود که چه چیزی می تواند باشد، اگر تنها این مرد بتواند برای یک زن بماند. او برای رسیدن به یک شخصیت که هرگز خواندن آن را ندیده است، بهترین نتیجه را دارد و یکی از آن مواردی است که مناسب تر است. توصیه می شود اگر دوست دارید رمان های قدیمی بریتانیایی که زیر سؤال دوران عاشقانه را نشان می دهند.

مشاهده لینک اصلی
Jude The Obscure احتمالا یکی از پرطرفدارترین رمانهای ادبیات است. من این کتاب را پنج ستاره برای نمادگرایی و تم ها می دهم که در اطراف عواقب ازدواج و طبقه اجتماعی قرار دارند. زمانی که آن را در سال 1895 منتشر شد، یک منتقد آن را \"Jude the Obscene @\" نامید و برای بحث و گفتار و @ غیر اخلاقی @ کاراکترهایی که از قراردادهای حقوقی جامعه پیروی نمی کنند، استفاده می شود. با این حال، هنوز هم کتاب را دوست دارم، حتی اگر آن را بسیار افسرده، بنابراین من این کتاب را یکی از مورد علاقه من در نظر می گیرم. من این کتاب را به همه کسانی که علاقه مند به جامعه ویکتوریا هستند توصیه می کنم. Jude The Obscure نوع رمان است که ممکن است طول بکشد تا درک شود، اگر پیامی داشته باشد. جوداس به دلیل فقدان فامیل خانوادگی، از اینکه تحصیلات را از دست می دهد، رنج می برد. پس از ازدواج با عربلا دون، وقتی او متوجه می شود که باردار است، او را ترک می کند. جود به زودی با پسر عموی فکری و فکریش، سو بریدده، تحقیر می شود. حوادثی که دنبال می کنند منجر به سرخوردگی بی رحمانه سرنوشت او می شود، آرزوهای او برای تحصیل و بودن با زنانی که او دوست دارد، نمی تواند تحقق یابد. توماس هاردی در این رمان ازدواج، طبقات اجتماعی و مذهب انتقاد کرد. یک گل رز بسیار زیبای به نام رمان توماس هاردیس وجود دارد. https: //www.google.com/amp/s/utenglis ...

مشاهده لینک اصلی
بنابراین ... حق ... این ... این کتاب اساسا چیزی است که شما می توانید آن را دریافت کنید اگر مادام Bovary تولد werther و پس از آن او رفت و در پیاده روی با thomas من، که اگر هیچ یک از آنها حس شوخ طبعی ... اساسا پس از آن ما آنچه را که از مادام بوواری باقی مانده است، خواهیم بود. مگر اینکه من فقط به طرز وحشیانه از همه چیز خنده دار در کتاب خسته شدم، اما این به نظر اساسا غیرممکن است. خواندن این کتاب نوعی شبیه برداشتن یک چوب و کشیدن یک جسد با آن است تا سعی کند جسد را از خواب بیدار کند. به نظر می رسد یک ایده خوب است، اما نه یک که شما مایل به انجام آن به اندازه کافی به طور واقعی راه رفتن و لمس آن. در پایان مثبت: â € ¢ پدر زمان یک شخصیت خوب است، او به من به یاد cioran. انتقاد اجتماعی هیچ تردیدی از عواقب ناشی از این که چه کسی مورد حمله قرار می گیرد و چه زمانی و چه کسی باید پیروز شود، ایجاد نمی کند. نقد جالبی از ناتوانی مردم در زندگی خارج از باورهای اجتماعی وجود دارد یا نه، آنها واقعا به آنها اعتقاد دارند. در حال حاضر ظاهرا Hardy می خواست کتاب های واقع گرایانه را بنویسد ... این واقع گرایی است ... در سال 1917 در انگلستان زنده نیستم، من هیچ نظری ندارم، اما به نظر می رسد که واقع بینانه واقع بینانه باشد، اگر یک نوع خسته کننده واقع گرایی باشد. من فکر می کنم چیزی با مشکل حل می شود مشکل این است که هیچ شخصی بدون زمان پدر حتی کمی دوست داشتنی است. جود پرهيزكار است، عربلا و سو ... در واقع اساسا همان گونه از زني پر از تحرك و تحريك كننده است كه فقط آزاردهنده است ... شما در كتابي درباره امور فکر مي كنيد، لذت بخش تر از ديگران است، از طرف ديگر اين آنچه کلر به نام مثلث واقعی عاشقانه نامیده است @ آنها به طور مساوی در هم متصل هستند که هر دو آنها وحشتناک هستند. من فکر می کنم در این نقطه من اساسا انجام شد پیچ ​​و خم جسد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جود گمنام


 کتاب گذری به هند
 کتاب باد در درختان بید
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب شاهین مالت
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب آلیس در سرزمین عجایب