کتاب باد در درختان بید

اثر کنت گرهم از انتشارات پیدایش - مترجم: آرزو احمی-برترین رمان های گاردین

با رسیدن بهار و آب و هوای خوب در خارج، ملکه خیرخواه با تمیز کردن بهار، صبر را از دست می دهد. او خانه خود را زیرزمینی فرار می کند، در حال ظهور است تا هوا را بگیرد و به رودخانه برسد، که قبلا هرگز دیده نشده است. در اینجا او به موش صحرایی (آب گلوله ای) ملاقات می کند، که در این زمان سال تمام روزهای خود را در رودخانه، نزدیک و نزدیک آن می گذراند. موش برای مواجهه با قایق سواری خود، مول را می گیرد. آنها با هم هماهنگ می شوند و روزهای زیادی را با قایقرانی می گذرانند، با موش صحرایی مو را به مسیر رودخانه می آموزند. کنت گراهام، The Wind in Willows، مثل همه ادبیات نمونه های کودکان، همواره به بزرگسالان نیز اعتراض کرده است. اگر چه برای اولین بار در سال 1908 منتشر شد، زمانی که "اتومبیل" جدید و نادر بود، The Wind in Willows شگفت آور پرتره های معاصر و خنده دار از آقای تاد، غم انگیز Badger، Rutty Poetic و مول مولد تازه . گراهام در طول طنز و روحیه خیره کننده، عمیقا تفسیری از شجاعت، سخاوت و بیشتر از همه، دوستی دارد.


خرید کتاب باد در درختان بید
جستجوی کتاب باد در درختان بید در گودریدز

معرفی کتاب باد در درختان بید از نگاه کاربران
Poop - PoopWind in Willows توسط بسیاری از تعاریف یک فانتزی است، اما فقط یک داستان از چهار قهرمان حیوانات انسان و ماجراهای خود در منظر داستانی است، و یا این که مشاهده دقیق دقیق از جامعه ادواردین وسط و طبقه بالا در آن زمان و ترس آن؟ ترس هایی که در نگرانی در مورد تجاوز به مدرنیته و تهدید درک شده خود به وجود و منصفانه آنها متمرکز بود. کنت گراهام زمانی نوشته بود که انگلستان در حال تغییر عمیق اجتماعی و تکنولوژیکی بود. تأثیرات عمده در این تغییر، افزایش قدرت و نفوذ طبقه کارگر بود که به وسیلۀ نظامی گرایی فزاینده ی اتحادیه های کارگری و فروپاشی تدریجی موانع طبقاتی به وجود آمد. در سال های اولیه قرن بیستم، درگیری های صنعتی در سراسر انگلستان رخ داد و بسیاری از مردم در مورد تغییرات رخ داده، به ویژه شهرنشینی و محل های شلوغ و فقیرانه شهرها، ترس و اضطراب می کردند. نرخ تولد در کالس های بالا افتاد و در طبقه کارگر افزایش یافت. نظم اجتماعی تغییر کرد. سلسله مراتب اجتماعی ویکتوریا هنوز در جهان داستانی Grahames وجود دارد، و این برای بسیاری راحت بود. جوجه تیغی های جوان احترام می گذارند و مکان خود را می دانند و اتتر قدرت خود را نسبت به خرگوش های ناخوشایند ابراز می کند. به نظر می رسد که اشتیاق برای موتور خودرو نیز وضعیت موجود را به چالش کشیده، اما از دیدگاه دیگر. من اعتقاد دارم که Grahame از ماشین خودرو نه تنها به عنوان یک استعاره برای تهدیدی برای افزایش صنعتی شدن و تغییرات تکنولوژیکی به شیوه زندگی برای خوش شانسی استفاده می کند، بلکه نشان دهنده ظهور ماهیت در حال تغییر طبقه متوسط ​​است. در واقع، افزایش قیمت گذاری و مصرف گرایی برای کسانی که قبلا از دسترسی به کالاهای مطلوب که حفظ ثروتمندان بودند، رد شد. مصرفگرایی نشانه بیرونی از پیشرفت اقتصادی و فرهنگی است، این یک راهنمای هویت اجتماعی است. به نظر می رسد یک پیام در مورد اینکه ما هستیم، و چگونگی خودمان را می بینیم. در چوب وحشی، باد در ویلاها نشان دهنده ترس از ناشناخته است. تهاجم به خانه های اجدادی تربچه ها توسط نازنین ها، قاتل ها و حشرات نیز می تواند به عنوان ترس از کسانی که نگرانی در مورد حمله به مکان قانونی قابل قبول خود را در جهان و حق خود را به حکومت نگرانی مشاهده می شود. مشاهده در ویلوس مخالف میل برای سفر و ماجراجویی با جذابیت خانه و محیط اطراف آشنا. Ratty و Mole متناوب بین این دو خواسته. این کتاب موجب لذت هودنیستی در جهان (برای افراد خوش شانس) از تعطیلات آخر هفته، روزهای تابستان و روزهای تعطیلات و جامعه می شود و فرار از گذشته ای جالب است که در آن مشکلات به راحتی حل می شود. این یک مطالعه فوق العاده است، کلاسیک برای کودکان و بزرگسالان است.

مشاهده لینک اصلی
قبل از اینکه من بخوانم \"باد در ویلو\"، من با بچه های خودم بزرگ شدم. چطور در دنیا این امکان وجود دارد ؟! داستان واقعا جادویی است - ما از مول پیروی می کنیم، زیرا او از روال خسته کننده خود بیرون می آید و تلاش می کند تا به دنیا برسد. در طول راه او با Ratty ملاقات می کند، او را به چندین کاراکتر فوق العاده معرفی می کند و به عنوان راهنمای و محافظانش در این زندگی جدید عمل می کند. مول در شرایط فوق العاده ای از نویسنده، که خز مخملی خود را (و همچنین ماهیت محرمانه خود را) اشاره می کند. به عنوان یک بچه خجالتی (که به یک بزرگسال محروم شد)، فکر می کنم واقعا با مول به عنوان یک کودک شناخته می شود - در حقیقت، من با او هم اکنون شناسایی می کنم! او اشتباه و عصبی است، باعث می شود برخی از اشتباهات اجتماعی (و پس از آن احساس عجیب و غریب)، اما دارای قلب مهربان و مهربان است. از سوی دیگر، ریتم و آرامش و اعتماد به نفس است - او یک دوست شگفت انگیز و دلنشین برای مول است، و من نمی توانم تصور کنم که هر کودکی دوست ندارد که چنین دوستی داشته باشد. به هر حال، او خشم خود را با مول، از دست می دهد، اما او همواره درد و رنج خود را برای عذر خواهی و بعد از آن با مول مواجه می کند. یکی دیگر از شخصیت های فوق العاده، Toad (Toad Hall) است - مطمئن نیستم چند فرزند با Toad شناسایی کنند، اما من نمی خواهم فردی را که از او جذاب نبود دیدار کنم. خرس کودکانه و پر سر و صدا است، با طول مضحک کوتاه توجه. جنایات او بسیار سرگرم کننده است، و او به طور کلی دوستان خود را همراه با او در اشتباهات خود را کشیدن. ستاره ی یتیم در یکی از قسمت های مورد علاقه ی این کتاب (مشاهده اسپویلر) [هنگامی که او از زندان فرار می کند و خود را به عنوان یک زن شستشو در زندان فرار می کند (پنهان کردن اسپویلر)]. کپی من توسط Inga مور (بیشتر در این فقط یک لحظه) نشان داده شده است، و تصاویر برای این فصل هیستریک است. این نسخه خاص کاملا زرق و برق دار است، با صفحات و صفحات Moores آثار هنری باور نکردنی. سبک او عمدتا نرم و رویا است و صفحاتی وجود دارد که مانند آن هستند که فقط به خزیدن و هرگز ترک نکنند. من عاشق تصاویر خودم و اغلب به دنبال کپی هایی از کتاب هایی هستم که او روی آن کار کرده است. این یک داستان عالی برای پسران و دختران است - همراه با دوستی و دوست داشتنی، اقدام و طنز زیادی وجود دارد خوب به عنوان بزرگسالان، و من به خصوص دوست دارم به این نسخه خاص به عنوان هدایای کودک دادن. توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
این یکی از دلایلی بود که تمام وقتم را به عنوان یک کودک خوانده بود! دوباره خواندن آن را به عنوان یک بالغ همه احساسات دلتنگی را به ارمغان آورد و این قطعا خواندن است که من برای فرزندان آینده ام حفظ می کنم - بنابراین این داستان به زندگی موجودات جنگلی که قادر به صحبت هستند - زندگی می کنند و مانند انسان عمل می کنند. همان طور که می بینید از پوشش آنها لباس های بسیار تیز و ساده با لباس های تودین کوچک و راهپیمایی شان پوشانید! کاراکترهای اصلی شامل مول، رات، بدجور و تاد است. Toad کمی عجیب و غریب است و به طور مداوم خود را در معرض مشکل قرار می دهد آن را به دیگران برای آمدن به نجات او. - من عاشق كتاب هاي كودكي هستم كه در جنگل مستقر هستند، كه بسياري از فيلم ها واقعا بر اين نكته تأكيد مي كنند كه چقدر عجيب است كه اين موجودات جنگل مي توانند صحبت كنند و انتخاب كنند كه مانند انسان رفتار كنند و رفتار كنند. - این رمان پر از ماجراجویی و کمدی است، اما در کنار آن نیز طرف تیره تر را به جنگل می بینیم - من همیشه احساس کردم که بعضی از درس های ارزشمندی را در هنگام خواندن این کودک به عنوان یک کودک یاد گرفتم. این که آیا شما نباید در طول شب با خودتان بجنگید و یا به سادگی چیزهای دیگر مردم را سرقت نکنید! این یک سرگرم کننده برای همه سنین است و من قطعا آن را به کسانی که با کودکان توصیه می کنم توصیه می کنم به عنوان من از خاطرات چنین دوست داشتنی از این کتاب از زمانی که من کمی بود!

مشاهده لینک اصلی
رد کردن! ========= بنابراین شما شروع به کار واقعا مشغول در کار و شما احساس استرس است.شما بعد از شنیدن حس ششم (توسط خودتان، پس از تاریکی)، بنابراین شما می توانید آن را در یک پادکست بحث و در نهایت شما فقط می دانید که کابوس ها را می گیرید و احتمالا از تاریکی می ترسید اگر از خواب بیدار شدید که این سفر را از خواب بیدار کنید ... بر اساس آخرین بار که این فیلم سرسخت را تماشا کردید چه کاری انجام می دهید؟ آیا شما کپی معتبر خود را از باد در Willows بیرون کشیدن، این چیزی است.این داستان ملایم و تخیلی از حیوانات کوچک که رفتار حیوان و انسان را در جذاب ترین حالت استراتژی را به شما جذب و شما را به فکر کردن به پیک نیک عجیب و غریب موش سبد، گورخر ها در زیر جنگل های وحشی یا گرگ ها راه را برای عصبانی شدن در حالی که دوستان او را دوست دارم به هر حال. من در دنیای فانتزی به عنوان یک کودک کشیده شدم و آن را دوباره وقتی که آن را به عنوان یک بزرگسال خواندم، توصیه می کنم. (به تازگی همه تدی روزولت اشتباه می کنند ... و این کتاب نامه ای به نویسنده در مقدمه دارد).

مشاهده لینک اصلی
در چند سال گذشته چند کتاب كتاب كالاClassic را بخوانید و به نظر من این یکی بهترین بوده است. توصیف ها زیبا هستند، شخصیت ها به خوبی شناخته شده اند و ماجراهای / خلسه ها لذت خواندن بودند. این تنظیم یکی از بهترین هاست، بانک رودخانه، نه چندان دور از جایی که من زندگی می کنم، Ive صرف چند بار در یک قایق مانند Ratty. من این 5 ستاره را ارزیابی میکنم .... خواندن این را به دخترم من 3 ستاره می دهم (به طور میانگین به 4 ستاره). من فکر نمی کنم کتاب به خوبی به عنوان چیزی برای خواندن به بچه های جوان کار می کند، عبارات بسیار طولانی وجود دارد که مناظر را توصیف می کنند، من می توانم توجه دخترانم را ببینم و شروع به دور شدن از آن ها کردم. بسیاری از کلمات بزرگ در این کتاب وجود دارد و او در مورد همه آنها برداشت کرد، من مجبور شدم یک دیکشنری برای چند زن پیدا کنم. در کل ما هر دو واقعا از آن لذت می برد و هر دو بزرگسالان و بچه ها باید این کتاب را بخوانند. بخشی از کتاب؟ آواز خواندن آهنگ ها، آنها سرگرم کننده بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باد در درختان بید


 کتاب آوای وحش
 کتاب سرگذشت تام جونز کودک سر راهی
 کتاب جین ایر
 کتاب خیابان نیوگراب
 کتاب پایان رابطه
 کتاب یک سرباز خوب