کتاب باد در درختان بید

اثر کنت گرهم از انتشارات پیدایش - مترجم: آرزو احمی-برترین رمان های گاردین

با رسیدن بهار و آب و هوای خوب در خارج، ملکه خیرخواه با تمیز کردن بهار، صبر را از دست می دهد. او خانه خود را زیرزمینی فرار می کند، در حال ظهور است تا هوا را بگیرد و به رودخانه برسد، که قبلا هرگز دیده نشده است. در اینجا او به موش صحرایی (آب گلوله ای) ملاقات می کند، که در این زمان سال تمام روزهای خود را در رودخانه، نزدیک و نزدیک آن می گذراند. موش برای مواجهه با قایق سواری خود، مول را می گیرد. آنها با هم هماهنگ می شوند و روزهای زیادی را با قایقرانی می گذرانند، با موش صحرایی مو را به مسیر رودخانه می آموزند. کنت گراهام، The Wind in Willows، مثل همه ادبیات نمونه های کودکان، همواره به بزرگسالان نیز اعتراض کرده است. اگر چه برای اولین بار در سال 1908 منتشر شد، زمانی که "اتومبیل" جدید و نادر بود، The Wind in Willows شگفت آور پرتره های معاصر و خنده دار از آقای تاد، غم انگیز Badger، Rutty Poetic و مول مولد تازه . گراهام در طول طنز و روحیه خیره کننده، عمیقا تفسیری از شجاعت، سخاوت و بیشتر از همه، دوستی دارد.


خرید کتاب باد در درختان بید
جستجوی کتاب باد در درختان بید در گودریدز

معرفی کتاب باد در درختان بید از نگاه کاربران
2016: به شدت توسط Mary Woods خوانده شده است، این کلاسیک کودکان شاعرانه و آمپر؛ مانند رویای. حیواناتی که در وحشی زندگی می کنند، با این حال مانند انسان ها با صبحانه های تخم مرغ و آمپر؛ بیکن. آنها با اسب صحبت می کنند، اما آنها را برای واگن ها و آمپر؛ یک عروس در یک لباس به راحتی برای لباسشویی اشتباه گرفته می شود. توصیفات Grahames گاهی اوقات کمی طولانی بود، اما همیشه تحریک آمیز و آمپر؛ شخصیت های او فوق العاده بود. ریت، بدجور، مول، \u0026 amp؛ البته، عصاره، مخصوصا Toad، البته. اعتیاد او به اتومبیل خیلی خوب انجام شد. هر فصل به خودی خود بسیار خوب عمل می کند، بلکه یک داستان بزرگ را به عنوان یک کل می سازد. اگر از مدرسه ابتدایی خواسته اید، توصیه می کنم این کار را انجام دهید یا آن را به بچه هایتان بخوانید. خیلی بهتر از اکثر \u0026 amp؛ بی انتها بسیاری از درسهای خوب بدون اینکه فراتر از 2007 برگزار شود: من این کتاب را 4 ستاره دادم، اما 20 سال پیش به بچه ها بخواند و آمپول را بخواند. آن را حداقل برای یک دهه طول نکشید. من یک نسخه HB خوب دارم که در آن زمان و در طول زمان شکست خوردم \u0026 amp؛ من باید آن را به خوبی نشان داده شده است.

مشاهده لینک اصلی
بدون شک برخی از لحظات دوست داشتنی، سرگرم کننده و سرگرم کننده در طول راه وجود دارد - و به وضوح برخی از شخصیت های به یاد ماندنی در کنت Grahameâ € ™ â € ~Will در Willowsâ € ™ وجود دارد. (این نسخه به زیبایی توسط ارنست شپار نشان داده شده است که داستانها را به پایان نمی برند). به هر حال، به هر حال، من فقط نمی توانم آن را دریافت کنم. من نمی توانم از تجدید نظر بزرگ، وضعیت ادبی کلاسیک یا قدردانی بالا که در آن کتاب Grahameâ € ™ ثانیه برگزار می شود؟ واضح است که چیزی از دست ندهید و مطمئن نیستید که این .. چیست؟ این مسئله ی انسان شناسی نیست - که به خودی خود من هیچ مشکلی در همه ندارد. همچنین نه این است که «در Willows» به خانه می آید، یک کتاب بخصوص است، اما به من این به هیچ وجه عالی نیست. برای ترس از احتمالا آن را با تحمل ضعف و قوت ضعف و قوت آن ....

مشاهده لینک اصلی
این کتاب همه چیز را که شما در کتاب کودک نیاز دارید! حیوانات کاریکاتور، اخلاق در پوشیدن، ماجراجویی و طنز. همچنین دارای یک محیط خاص در مورد آن است که باعث می شود شما احساس امنیت و محتوا در هنگام خواندن این داستان. من شگفت زده شدم که قبلا آن را خوانده ام، چون می دانم که من آن را به عنوان یک کودک دوست دارم. شخصیت مورد علاقه من مول است؛ با این حال، آقای پوچ پوچ و احمقانه من را ترک کرد و من نیز کاملا او را دوست داشتم. من همچنین از محیط جنگل دوست داشتم و چگونگی پیگیری شخصیت ها را برای چند سال؛ همه اینها احساس درست کردند و دوستان من شدند. و یکی از صحنه ها قلب من را کمی فروخت، زیرا آن را به وضوح شرح داده شد. من فکر می کنم این کتاب مناسب کودکان است به دلیل دلایل نوشته شده در بالا؛ علاوه بر این، این یک داستان است که برای ریدر بسیار مناسب است و داستان آن است که شما نمی توانید کمک کنید، اما عشق. این قطعا یک کتاب است که من توصیه به بچه های خود من روزی! من فقط نیاز دارم دستانم را روی یک نسخه زیبا و زیبا نشان دهم :)

مشاهده لینک اصلی
یکی از کلاسیک های بزرگ با حیوانات و نرم و انحصاری و محیط اطراف آن، خاطرات دوران کودکی من هنوز می تواند شنیدن این نسیم نسیم از طریق glades در کنار Thames. ماجراهای Toad، Rat، Mole و Badger در پیام های اخلاقی نوری خود جهانی هستند و هر کدام دلسوز و خاطرات پایدار در قلب فرزندان شما ایجاد می کنند. بیا آن را بفهمید، این است که در آن زمان من این را پاک کردم و آن را به بچه هایم خواندم!

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را در حدود 2 دلار خریدم در کتابخانه. من آن را به بچه ها به عنوان داستانbedtime خواندن با صدای بلند به گوش می رسانید @ نیز به طور ناگهانی تماشا چند از میلیون نسخه فیلم. برای اولین بار بچه ها خیره به خالی به فضا وقتی که من خواندن، به عنوان کلمات بزرگتر و پیچیده تر از آنهایی که من با آنها استفاده می کنم (و بیش از چند نفر متوجه شده اند که @ @ @ با بچه هایم صحبت می کنم). حتی من مجبور بودم که بار دوم را بخوانم تا فهمیدم دقیقا چه اتفاقی در حال خواندن است. اما هنگامی که ما در ریتم داستان و زبان قرار گرفتیم، همه ما در آن فریاد می زدیم و تصورات حوادث را در تصورات خود آغاز کردیم. بچه ها گاهی اوقات از من می خواهند که یک کلمه را توضیح و یا تعریف کنند، و اغلب مرا قبول می کنند که خواندن قبل از خواب هم خوب باشد. این داستان به احساس من از کودکی پر از ادعا می شود: ادبیات و تخیل بدون محو شدن. ما در طول فصل به نام \"The Piper\" در \"Gates of Dawn\" گذشته بودیم و باید بگویم که من ترسیدم که این فصل پس از بالا رفتن در سر من، ناامید شود. این قطعا نمی کرد! من خودم را متوجه نفس من کردم. کاملا به زیبایی. تقریبا با این کتاب کار کردیم و اعتقاد دارم که ممکن است به پایان برسد، تا داستان را فقط در مدت کوتاهی زنده نگه دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باد در درختان بید


 کتاب دیوید کاپرفیلد
 کتاب زنان کوچک
 کتاب شاهین مالت
 کتاب اما
 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب هاکلبری فین